Реклама B3

Під Ужгородом затримали трьох нелегалів із Домініканської Республіки, один із яких намагався втекти (ФОТО)

Уночі військовослужбовці відділу «Ужгород» затримали трьох правопорушників, які мали намір у незаконний спосіб перетнути державний кордон.

Під Ужгородом затримали трьох нелегалів із Домініканської Республіки, один із яких намагався втекти (ФОТО)

У ході реалізації оперативної інформації, співробітники оперативно-розшукового підрозділу Чопського загону виявили поблизу населеного пункту Оноківці Ужгородського району Ужгород трьох невідомих, які рухалися в бік кордону. Двох іноземців оперативникам вдалося зупинити одразу. Затримані чоловік і жінка мали при собі документи громадян Домініканської республіки. Вони визнали, що мали на меті дістатися Словаччини в обхід пунктів пропуску. Третя особа вдалась до втечі.

На пошуки правопорушника одразу вислали групу реагування. Ділянку кордону посилили додатковими нарядами з розшуковими собаками. Іноземця вдалося затримати за 500 метрів до кордону після подолання ним загороджувального паркану. Він також мав при собі документи громадянина Домініканської республіки.

Наразі проводяться перевірочні заходи. Після встановлення усіх обставин правопорушення незаконних мігрантів буде притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону України. Окрім того, у діях іноземця, що вдався до втечі, вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ч.2. ст.185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника  ДПСУ». Долю усіх трьох вирішуватиме суд, повідомили Закарпаття онлайн у аресслужбі Чопського прикордонного загону.

 

 
30 квітня 2021р.

Теги: нелегали, затримання

Реклама B4

Коментарі

Лоци 01.05.2021 / 11:24:04
Чим їм дома в Домінікані не подобається? Море, пляжі , пальми-крас!

Так тримати 30.04.2021 / 18:57:06
Молодці прикордонники, зловили без участі переляканого розвідника. Ааа, то він, певно лиш на контрабандах задіяний

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:29
/ 1
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 1
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
» Всі новини