Ще одним заступником керівника Закарпатської обласної прокуратури став експрокурор Берегівщини Жилкін (ФОТО)

Керівник Закарпатської обласної прокуратури представив колективу ще одного свого заступника. Ним став Володимир Жилкін, який до цього майже шість років очолював прокуратуру на Берегівщині.

Ще одним заступником керівника Закарпатської обласної прокуратури став експрокурор Берегівщини Жилкін (ФОТО)

По це Закарпаття онлайн повідомили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Як йдеться у повідомленні, В.Жилкін розпочав працювати в органах прокуратури у жовтні 2007 року. Працював у прокуратурі в Ужгородському та Берегівському районах. У період з 2014 по 2015 рік – в апараті прокуратури Закарпатської області. Відтоді займав керівні посади у тодішній Берегівській міжрайонній прокуратурі, пізніше – Берегівській місцевій прокуратурі.

Дмитро Казак коротко ознайомив колектив із напрямами роботи, за які відповідатиме новопризначений заступник, і висловив переконання у його подальшій результативній діяльності в цих сферах.

Як сьоггодні повідомляло Закарпаття онлайнМукачівську окружну прокуратуру очолив Дмитро Кириленко.

26 квітня 2021р.

Теги: Жилкін, Казак, Кириленко

Коментарі

Місцевому 2021-04-27 / 20:52:37
Малицький гроші зберає для Казака

Місцевий 2021-04-27 / 20:20:14
Пане Казак коли вже буде покладено край поборам Малецького - ходить і вимагає гроші представляючись працівником корупційного відділу! Хоча обізнані знають, що воно ніхто і звуть його ніяк

Виноградово 2021-04-27 / 19:36:10
Скоро клубніка дозріє та вся саранча з обласної прокуратури почне нас скубсти. Коли вже нажруться.

ужгородець 2021-04-27 / 19:15:27
Та ну на.
Бокшанка ще просить бакси?
Так вона уже не прокурор, а секретарша у Безрукової. За що її бакси?

Хуст 2021-04-27 / 17:33:42
Ми вже удправили до столу в обласну прокуратуру, вічно там голодні, прясять як ковдуші, а Бокшанка ще і 500 баксу бо у ниї звіти.

Кузан Наталка 2021-04-27 / 17:20:05
Шановні колеги! Подумайте краще, що будете на Пасху в ГПУ відправляти до столу. Керівництво чекає списки.

Іван Косей 2021-04-27 / 17:10:15
То нас Харківські і Львівські прокурори навчили за посади гроші нести, бо ми стадо баранів.

Прокурорам 2021-04-27 / 16:45:35
Причешіть хоч уже свого того Казака бо ходить дітвак пелехатий, най му Жилкін розчіску купить

Дред 2021-04-27 / 16:27:37
Кажуть, що після судової реформи, прокуратура буде одним із відділів управління юстиції. Суди уже опустили прокурорів до плінтуса, заставляючи їх годинами сидіти у судових коридорах, разом із циганами.
І чого вартує прокуратура із її реєстацією проваджень в ЄРДР, коли суд вирішує кого карати а кого милувати. Наглядний приклад Паша Павлов. Бульки з носа дули і прокурори і поліцаї, а апеляційний суд взяв і скасував запобіжний захід. Скоро чекайте виправдувального вироку. Прокуратура перетворилася в писарчуків без реальної влади і з ніякими повноваженнями, не знаю за що їм гроші дають. То тупуваті закарпатці привикли платити усім підряд. Рішення приймає судова гілка влади. АКСІОМА.

Кадри 2021-04-27 / 13:16:08
Після реформи у прокуратурі корупціонерів не залишилось, всі наші працівники порядні

Косей 2021-04-27 / 12:37:02
Заспокойтеся, святих не має, а Сакалошу Жилкін має купити анцух, Зовдун з Кириленком - топанки.

до ВБ 2021-04-27 / 12:29:04
Як погодили Жилкіна? Зовдуна? Кириленка? На них пробу ніде ставити.

До Генпрокуратури 2021-04-27 / 12:24:24
Ви там взагалі з головою не дружите, чи вам лиш кеш бабло чимодани і слидки золоті в голові???????????????? Як можна жиліна призначити на посаду таку??????????

ДОКІ 2021-04-27 / 12:22:00
За переправлення малясу заплатив жилкіну 300 штук доларів, а порахуйте Бортнійчука, Селянчика, Божара, Кепку і інших бариг і контрабандистів то разом вийде 000000000000

Зовдун 2021-04-27 / 12:19:31
Гроші ніхто за посаду платити не хоче, усі би лише керували та за других писали. Казак тоже за свою посаду заплатив, а Сакалошу скинемеся з Кириленком на нові топанки на день народження.

Жилкін 2021-04-27 / 12:17:50
Перестаньте писати я просто хочу вкрасти міліон доларів і піти жити за кордон, бо РНБО мене казнить на площі за мої пограбунки

Закарпаття! 2021-04-27 / 12:16:29
Гаврилюк це сила і команда зробила більше ніж за всю історію прокуратури у наказуванні злочинців.

Ілїн 2021-04-27 / 12:15:04
Йой поки всі працювали то жилкін КРАВ грабував народ, антиробінгуд набивав кармани а тепер просто купив посаду і поставив крапку у розумінні людей що таке прокуратура, корумпований орган