На Закарпатті легально продають алкоголь, тютюн та пальне понад 3, 5 тисячі суб’єктів господарювання

На території Закарпатської області здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 3602 суб’єкти господарювання, 48 суб’єктів господарювання здійснюють оптову торгівлю пальним та 72 – роздрібну.

На Закарпатті легально продають алкоголь, тютюн та пальне понад 3, 5 тисячі суб’єктів господарювання

Про це Закарпаття онлайн повідомили у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області. 

У суб’єктів господарювання наявні 4499 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем, 3152 на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 304 ліцензії на роздрібну торгівлю пальним та 427 ліцензій на зберігання пального.

Протягом січня-березня 2021 року до місцевих бюджетів від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єктами господарювання перераховано 4,2 млн грн. Впродовж першого кварталу видано 1589 ліцензій, з них 903 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 686 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Також видано одну ліцензію на право оптової торгівлі сидром та перрі (без додання спирту).

За перший квартал 2021 року проведено 45 перевірок суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. За результатами проведених перевірок встановлено 52 порушення та застосовано фінансових санкцій на 562,6 тис. грн. Крім того, проведено 25 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері обігу пального і застосовано фінансових санкцій на 2,2 млн грн.

 
22 квітня 2021р.

Теги: пальне, алкоголь, тютюн

НОВИНИ: Соціо

15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
00:04
/ 8
На Закарпатті запрацює ще один військово-спортивний ліцей, на базі Великоберезнянської школи-інтернату
18:17
/ 7
Головний рятувальник Закарпаття Роман Гудак пішов на пенсію
03:10
/ 6
Мінкульт стверджує, що не змінив позицію щодо відмови в погодженні скандальної 13-поверхівки в Ужгороді
01:42
/ 5
В Ужгороді біля Боздоського парку зведуть три житлові комплекси для 2500 мешканців і підземним паркінгом на 400 авто
» Всі новини