Голові земельної комісії Ужгородської міськради Мильо невідомі побили та порубали кросовер

Голові постійної комісії Ужгородської міської ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури, депутату від політичної партії "Слуга народу" Володимиру Мильо невідомі побили та порубали новенький кросовер Skoda Kodiaq.

Голові земельної комісії Ужгородської міськради Мильо невідомі побили та порубали кросовер

Про це, розмістивши відповідні світлини, повідомив Телеграм-канал "Балоган".

Автори інформації пов'язують інцидент з невиконанням фінансових "зобов’язань перед замовниками земельних ділянок" за підсумками "дерибанної" сесії.

Раніше депутату від «ОПЗЖ» Мирославі Роман злодії закидали цеглою будинок та побили вікна.

21 квітня 2021р.

Теги: Мильо, земля, кросовер

Коментарі

комент 2021-04-25 / 12:04:41
Такі як ЧеГевара..Махно Довбуш-УСЕ ПРАВІ!!Бо кажуть"Люба Влада ПОРОДЖУЄ ДармоЇДІВ!"

Маза 2021-04-22 / 16:01:19
У Березному дам 2 місяці тому голові земельної комісії в сільській раді Гайданці Тарасу грозився спалити машину дурачок Пильник на кличку ПИЛКА, шо невдачно хотів статі замом Кирліка і пробивав куповаті за 1000 долару депутату

Георгий 2021-04-22 / 10:15:33
Мильо по жизни конченный.

vasja 2021-04-22 / 10:15:15
сяки роботи робить Траккториист вун же Прозорр

5511 2021-04-21 / 23:46:22
В Турянського інсульт і він це скриває? Це є правда???

Олег Турянчик 2021-04-21 / 23:22:39
Страхова компанія ТАС оплатила ремонт пошкодженого авто ще 5 квітня. Які до нас претензії? Пан Мильо вже експлуатує відновлену машину.

ЧеГевара 2021-04-21 / 21:19:21


Коментар видалено. Адмін


Мештер 2021-04-21 / 21:11:14
Складне пошкодження! Непросто буде поремонтувати!

Ромаріо 2021-04-21 / 21:08:05
Якщо на цій території відсутня влада, яка має регулювати відносини між людьми, то тоді буде відбуватися автономна саморегуляція в суспільстві ось такими методами. Шкоде, що не застрелили, а тільки пошкодили майно: смерть привернула ще б більшу увагу до проблеми краху правоохоронної та судової гілок влади на цій території.

Борка 2021-04-21 / 20:41:10
Слуга народу має на маршрутці їздити, як його народ. Нашто йому мотор?

дідо 2021-04-21 / 20:18:17
всі депутати свині і мавпи, а ті шо корчать з себе патрійоту, то само кончені свині і мавпи

гуцул 2021-04-21 / 20:11:19
Самі собі готелі палять , самі собі машини б'ють. А лохондропи і лошари у страхову ТАС ,останні копійки несуть.....без лоха і жизнь трудна, бізнес.

Вася 2021-04-21 / 20:01:08
Йой як жалко кончиного коррупцийіонера наверно гроші взяв хрен шо порішав на називається кинув

Кремінь 2021-04-21 / 19:54:50
То що виходть, що одні Зажопники відстоюють інтереси ужгородмької громади?
А Слуги з Рідним і ЯєС з Батьківщиною дерибанять землю?!
Світ перевернувся!

Степан К. 2021-04-21 / 18:56:36
Стосовно депутатки Роман, то взагалі є дивним пов‘язування її із земельним «дерибаном», оскільки вся депутатська група ОПЗЖ не входить до промерської більшості в міськраді і не приймає безпосередню участь в земельних оборудках. Оскільки, вона проживає в будинку свого чоловіка, який є відомим в певних колах бізнесменом, то напад на будинок є наслідком швидше його бізнес діяльності і розбірок з компаньйонами.

Степан К. 2021-04-21 / 18:50:40
Депутат Мильо інсценував сам побиття авто, щоб отримати виплату по Каско. Можна це легко перевірити у СК ТАС. Виплата буде близько 500 тис грн. Керівник цієї СК частенько займається такими оборудками. Якби не публічність депутата Мильо, то за це б ніхто й не здогадався. Авто відремонтують і продадуть з невеликим пробігом.

Глагола 2021-04-21 / 17:56:11
а мені коли прилетит?

нік 2021-04-21 / 17:54:29
Взяв бабки і не "зробив діло" . У нас в Ужгороді то нормальна ситуація . Не одному уже спалили машину.

Карма 2021-04-21 / 17:53:32
СКОРО ПРИЙДУ!

дівчинка з Ужгорода 2021-04-21 / 17:50:18
Бумеранг, а ти можеш прилетіти і до всіх інших поганих дядь і тьоть-депутатів?

НОВИНИ: Кримінал

02:34
У Мукачеві переслідуванням зупинили водія на "лівому" авто, без посвідчення і під наркотиками
01:47
/ 1
На Закарпатті СБУ попередила контрабанду в Україну комплектуючих до автоматичної зброї
17:59
/ 5
Директору товариства в Ужгороді повідомлено про підозру у самовільному будівництві в центрі міста
16:13
Мешканця Виноградова, що вчинив другу крадіжку на 182 тис грн, засуджено до понад 4 років тюрми
11:53
/ 1
Підозрюваному в убивстві прикордонника на Закарпатті продовжили термін тримання під вартою
11:45
В автівці мешканця закарпатської Кушниці знайшли гвинтівку без дозвільних документів
02:57
/ 17
В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну
02:35
/ 6
Мукачівський суд виправдав двох організаторів невдалого вбивства помічника екснардепа Ланя (Блюка)
17:36
/ 1
За торгівлю метамфетаміном на Закарпатті двоє осіб постануть перед судом
17:12
/ 8
Матеріали справи псевдоактивіста Павлова направлено до Касаційного кримінального суду для передачі в інший суд апеляційної інстанції
15:50
/ 17
Запобіжний захід тримання під вартою для псевдоактивіста Павлова скасували без виклику на судове засідання всіх сторін
13:31
/ 2
У Виноградові чоловік, вибігши на дорогу, загинув під колесами авто
11:42
/ 1
В Ужгороді двоє чоловіків побили перехожого й витягнули у нього з сумки 1000 євро
11:39
У Рахові затримали жінку, підозрювану в "алкогольному" вбивстві свого чоловіка
10:33
/ 1
Двох поляків, що нелегально пробиралися в Україну, затримали вночі на кордоні зі Словаччиною й Угорщиною на Закарпатті
01:41
ФОТОФАКТ. У Голубиному біля Сваляви VW злетів у кювет
23:32
/ 22
Апеляційний суд скасував арешт псевдоактивіста Павлова, засудженого на Закарпатті до 6 років тюрми за смертельну ДТП
17:24
/ 3
На Закарпатті за хабар за безперешкодне переправлення сигарет до ЄС судитимуть митника
16:59
Автомобіль, розшукуваний Інтерполом, затримали на кордоні на Закарпатті
13:27
У період Великодніх вихідних на Закарпатті спіймали 70 п'яних водіїв
10:38
Аби потрапити до ЄС, турок на кордоні на Закарпатті намагався видати себе за поляка
23:31
На Берегівщині через п'яного водія авто злетіло з дороги
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві на перехресті зіткнулися кілька авто
13:27
/ 2
В Ужгороді у пасажира авто виявили наркотик
11:03
/ 8
В Ужгороді затримали агресивного водія, що тікав від поліцейських
» Всі новини