У Мукачеві в апеляції відстояли 9 років тюрми для чоловіка, в помешканні якого знайшли понад 15 кг канабісу (ФОТО)

Мукачівською окружною прокуратурою у Львівському апеляційному суді доведено вину 31-річного мукачівця у скоєнні шести злочинів, за які особу засуджено до 9 років 6 місяців позбавлення волі із конфіскацією майна.

У Мукачеві в апеляції відстояли 9 років тюрми для чоловіка, в помешканні якого знайшли понад 15 кг канабісу (ФОТО)

Засуджений відбуватиме покарання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 310, ч. 2 ст. 317, ч. 2 ст. 342, ч. 1 ст. 345 КК України.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року правоохоронці викрили у помешканні чоловіка обладнаний парник для незаконного вирощування наркотичних засобів. Він обладнав його на прибудинковій земельній ділянці та засіював коноплями, які в подальшому висушував, розфасовував і зберігав з метою збуту. У ході санкціонованого обшуку в його будинку знайшли понад 15 кг канабісу.

Намагаючись уникнути покарання, при проведенні обшуку зловмисник почав чинити опір правоохоронцям. Діставши пістолет, який зберігав без передбаченого законом дозволу, погрожував поліцейським вбивством і навіть здійснив кілька пострілів у їх бік.

У 2018 році Мукачівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у інкримінованих йому злочинах і засудив до реального терміну ув’язнення. Однак засуджений із таким рішенням не погодився і подав апеляційну скаргу. Та Львівський апеляційний суд підтримав позицію сторони обвинувачення і вказаний вирок залишив без змін. Наразі він набув законної сили.

16 квітня 2021р.

Теги: канабіс, метамфетамін, тюрма, апеляція

Коментарі

Пак иршава 17.04.2021 / 22:20:24
Станинець бекіняш у Арданові засіює на літо май більш поміж плантаціями оріхів іміть го за гузицю!!

Анонім 16.04.2021 / 21:26:32
Цікаво раніше Змі писали,що було вилучено 80 кг конопель, зараз 15 кг,а де решта 65 кг? Мабуть поки прокурор з своїми (потерпілим) чекали апеляцію то викурили 65 кг коноплі,а решта 15 кг мабуть докурять бо напевно буде касація.

НОВИНИ: Кримінал

11:05
/ 12
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
» Всі новини