Закарпатець потрапив до нового переліку "підсанкційних" контрабандистів від РНБО

15 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони було прийнято рішення про накладення санкцій щодо ще 12 осіб, яких вказано як контрабандистів.

Закарпатець потрапив до нового переліку "підсанкційних" контрабандистів від РНБО

У переліку серед інших зазначений Едуард Кукоба з Мукачева.

Інтернет-видання, близьке до народного депутата Віктора Балоги, вказує, що "він є багаторічним діловим партнером народного депутата Василя Петьовки. Зокрема, щодо тіньового бізнесу".

Список осіб, які потрапили під санкції за результатом засідання РНБО 15 квітня 2021 року:

  • Куршутов Сєяр Османович

  • Черепинський Олександр Юхимович

  • Кукоба Едуард Якович

  • Доронін Олег Володимирович

  • Мелконян Тигран Сасунікович

  • Полуситок Володимир Михайлович

  • Амінєв Денис Марселович

  • Сердюк Сергій Павлович

  • Грібанов Михайло Олександрович

  • Попов Андрій Юрійович

  • Богданов Олег Валерійович

  • Дворак Юрій Миколайович

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 2 квітня РНБО запровадила санкції проти топ-10 контрабандистів, серед яких Валерій Пересоляк (село Минай Закарпатської області) та виходець з закарпатського Виноградова Орест Фірманюк.

 

16 квітня 2021р.

Теги: контрабандист, РНБО, санкції

Коментарі

Правда 2021-04-17 / 10:11:37
На Закарпатті всі керівники силових структур, бандити - депутати і перші особи чиновників здобули своі чималі статки саме на контробанди, але біда для нашої держави це ввоз без розмитнення товарів в Україну, а не вивозу сигарет в Європу !!!

Віктор 2021-04-17 / 08:56:51
А начальники поліції,Варцаба, Русин, а нач СБУ-Лизанець,Рахівський, прокурор обласний, голова ОДА?

Анті минай 2021-04-16 / 19:23:12
Пан Пересоляк з паном Плавайко якраз і виїхали за кордон перед останнім засіданням РНБО .
Але награблене вже давно по ячейкам за кордоном і вкладене в нерухомість .

$укам Цим 2021-04-16 / 18:27:02
ЩЕ-ЇМ СРОЧНО ЗАБОРОНИТИ ВИЇЗД ЗА КОРДОН!!(Шоб Була Офіц.Заборона Виїзду..Шоб НЕ ВТІКЛИ ЗА КОРДОН з Грошима НАКРАДЕНИМИ)!..А ще би Краще-ЇХ в АТО Направити-Присягу Держ.СЛужб.для Держави Україна ДАВАЛИ-ОТО ЯкБи Мож-Ще Краще-і в АТО ХАЙ ЙДУТЬ!-А шо Хотіли Ці Бариги-У НАС ЙДЕ ВІЙНА.=Шо Вони БУДУТЬ ОБКРАДАТИ-А ТИ ЇХ ЗАХИЩАЙ-ЙДИ ЗА НИХ на Схід в Окопи?-НЕТ-ТО ЇХ Держава ТАКА БАРИЖНА-ШО ВОНИ(бариги)ДЛЯ СЕБЕ Створили-от Хай Йдуть в АТО-і Гроші Повернуть Нечесні!Раз ТАК Собі СТВОРИЛИ!(Ти за НЬОГО Йди в окопи Шоб ВОНО КРАСТИ МОГЛО..?Нет!)ОФІЦ.ЗАБОРОНИТИ ВИЇЗД За КОРДОН ЇМ(для початку)-А Не Так?

Захіснику Пересоляка 2021-04-16 / 17:09:05
Ваш пан Пересоляк заробив сотні мілліонів долларів . Він вже вийшов із під контролю . Всіх купляє .
Правильно пишете , після них треба карати всіх хто брав від них гроши !

Митнику 2021-04-16 / 16:52:26
Шо їм робити коли їм погрожують і залякують і підставляють! Аби ти в системі або іди вон, і радуйся шо не в тюрмю? Мадярам вінки під двері носять, а з нашими тоді що роблять?!?!?!їх нема кому захистити бо всі продажні, і нічого недокажиш!

Іван 2021-04-16 / 16:46:20
Квартал 95! РНБО розглядає такі питання? Де місце та обласні органи, СБУ, Прокуратура, і всі всі інші хто з податків наших кормиться? Це комедія і позор! РНБО —Медвечук та зрозуміло , але Пан Пересоляк і РНБО??? Просто комедія якась! Подруге, якщо це не банальна зміна впливу, чого несаджають всіх хто це все прикриває в органах беспеки? Якщо пан валерій такий бабай то на обласному і на місцевому рівні мінімум 40 людей з органів які мають противодіяти мають бути звільнині за невиконання обовязків, а потім посаджені за покривання!
ЗЕ команда поклада своїх людейі все буде йти як шло!просто буде в ЗЕ партію іти всьо!

Митник 2021-04-16 / 16:09:27
До санкційного списску додайте Євгена Плавайко , Вадім Сімчера , Иван Фетько , Міговіч Василь, Мірончук Євген , Варцаба Віталій , Мікола Сметанка і іхне коло спілкування . Всі гроші з контрабандних потоків через них заходили до Пересоляка Валерія .

Віталій Грегор 2021-04-16 / 15:30:57
Карма є, бумеранг життя повернеться кожному..

Віталій Грегор 2021-04-16 / 15:29:55
Кажуть, що це "права рука" Петьовки

до пана Миколи-Нижче 2021-04-16 / 14:53:13


Та й Деяких Митників-*****.сів ТЕЖ ВКЛЮЧИТИ..Бо Вони Ведуть ЦЕ УСЕ ОРГАНІЗОВАУЮТЬТ..Ці Митники-ВООГИ Народу..бо венний час!(Митників Забрати в АТО..Нічого Займатися ШКІДНИЦТВОМ Державі У ВОЕНННИЙ час)


Микола 2021-04-16 / 14:09:28
туди можна включати всю шоблу "Рідного Закарпаття", з кураторами "нардепами" включно...

Закарпаття 2021-04-16 / 13:01:36
То всьо кончится тим що і бороться луцика та пороха з податківцями (коли вертольотами за наші гроші) робили показомі шоу. Ко не вірить та я вам нагадаю через рік.

пенсіонер 2021-04-16 / 11:55:06
Так от хто доїть українців, одні щирі "українці" : ...ови, ...єви, ...яни, ...ієви. А де ж поділися ...енко,.... цький, ...юк?
Кацапи, жиди, ари, інші чурки сидять на горбу у титульної нації.
Але ж ми горді та толерантні.
Звинувачуйте тепер мене в націоналізмі.

Слідак 2021-04-16 / 11:31:50
Не бачу жодного українського прізвища....це,що...,,понаєхи,,,...

Маша 2021-04-16 / 09:30:42
Сигаретчика Панова коли під санкції?

***** 2021-04-16 / 08:56:28
Шкода голову Закарпатської ода, який взяв собі у заступники корупціонера Білецького!! Той вже розпочав свою діяльність у розбудові доріг де можна, і де неможна, тендери, корупція!! Відповідати прийдеться голові!Шкода, чесно, але все вийде на чисту воду, не допоможе йому лунтік з авяканом.

УЖАС 2021-04-16 / 08:52:13
Уся контрабанда на Закарпатті в руках народних депутатів, всі посади займають їхні люди, вся корупція керується ними.

До останнього 2021-04-16 / 08:42:34
Показуха і лапша на вуха електорату, бо Едік працює під дахом відомих закарпатських депутатів з Рідного Закарпаття, але вони у Верховній зраді на подтанцовці у влади Зе, тому: не вірю!

///\\\ 2021-04-16 / 08:38:21
Треба включити в список Пітьовку, Лунченка, Білецького

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності