Закарпатець потрапив до нового переліку "підсанкційних" контрабандистів від РНБО

15 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони було прийнято рішення про накладення санкцій щодо ще 12 осіб, яких вказано як контрабандистів.

Закарпатець потрапив до нового переліку "підсанкційних" контрабандистів від РНБО

У переліку серед інших зазначений Едуард Кукоба з Мукачева.

Інтернет-видання, близьке до народного депутата Віктора Балоги, вказує, що "він є багаторічним діловим партнером народного депутата Василя Петьовки. Зокрема, щодо тіньового бізнесу".

Список осіб, які потрапили під санкції за результатом засідання РНБО 15 квітня 2021 року:

  • Куршутов Сєяр Османович

  • Черепинський Олександр Юхимович

  • Кукоба Едуард Якович

  • Доронін Олег Володимирович

  • Мелконян Тигран Сасунікович

  • Полуситок Володимир Михайлович

  • Амінєв Денис Марселович

  • Сердюк Сергій Павлович

  • Грібанов Михайло Олександрович

  • Попов Андрій Юрійович

  • Богданов Олег Валерійович

  • Дворак Юрій Миколайович

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 2 квітня РНБО запровадила санкції проти топ-10 контрабандистів, серед яких Валерій Пересоляк (село Минай Закарпатської області) та виходець з закарпатського Виноградова Орест Фірманюк.

 

16 квітня 2021р.

Теги: контрабандист, РНБО, санкції

Коментарі

Правда 2021-04-17 / 10:11:37
На Закарпатті всі керівники силових структур, бандити - депутати і перші особи чиновників здобули своі чималі статки саме на контробанди, але біда для нашої держави це ввоз без розмитнення товарів в Україну, а не вивозу сигарет в Європу !!!

Віктор 2021-04-17 / 08:56:51
А начальники поліції,Варцаба, Русин, а нач СБУ-Лизанець,Рахівський, прокурор обласний, голова ОДА?

Анті минай 2021-04-16 / 19:23:12
Пан Пересоляк з паном Плавайко якраз і виїхали за кордон перед останнім засіданням РНБО .
Але награблене вже давно по ячейкам за кордоном і вкладене в нерухомість .

$укам Цим 2021-04-16 / 18:27:02
ЩЕ-ЇМ СРОЧНО ЗАБОРОНИТИ ВИЇЗД ЗА КОРДОН!!(Шоб Була Офіц.Заборона Виїзду..Шоб НЕ ВТІКЛИ ЗА КОРДОН з Грошима НАКРАДЕНИМИ)!..А ще би Краще-ЇХ в АТО Направити-Присягу Держ.СЛужб.для Держави Україна ДАВАЛИ-ОТО ЯкБи Мож-Ще Краще-і в АТО ХАЙ ЙДУТЬ!-А шо Хотіли Ці Бариги-У НАС ЙДЕ ВІЙНА.=Шо Вони БУДУТЬ ОБКРАДАТИ-А ТИ ЇХ ЗАХИЩАЙ-ЙДИ ЗА НИХ на Схід в Окопи?-НЕТ-ТО ЇХ Держава ТАКА БАРИЖНА-ШО ВОНИ(бариги)ДЛЯ СЕБЕ Створили-от Хай Йдуть в АТО-і Гроші Повернуть Нечесні!Раз ТАК Собі СТВОРИЛИ!(Ти за НЬОГО Йди в окопи Шоб ВОНО КРАСТИ МОГЛО..?Нет!)ОФІЦ.ЗАБОРОНИТИ ВИЇЗД За КОРДОН ЇМ(для початку)-А Не Так?

Захіснику Пересоляка 2021-04-16 / 17:09:05
Ваш пан Пересоляк заробив сотні мілліонів долларів . Він вже вийшов із під контролю . Всіх купляє .
Правильно пишете , після них треба карати всіх хто брав від них гроши !

Митнику 2021-04-16 / 16:52:26
Шо їм робити коли їм погрожують і залякують і підставляють! Аби ти в системі або іди вон, і радуйся шо не в тюрмю? Мадярам вінки під двері носять, а з нашими тоді що роблять?!?!?!їх нема кому захистити бо всі продажні, і нічого недокажиш!

Іван 2021-04-16 / 16:46:20
Квартал 95! РНБО розглядає такі питання? Де місце та обласні органи, СБУ, Прокуратура, і всі всі інші хто з податків наших кормиться? Це комедія і позор! РНБО —Медвечук та зрозуміло , але Пан Пересоляк і РНБО??? Просто комедія якась! Подруге, якщо це не банальна зміна впливу, чого несаджають всіх хто це все прикриває в органах беспеки? Якщо пан валерій такий бабай то на обласному і на місцевому рівні мінімум 40 людей з органів які мають противодіяти мають бути звільнині за невиконання обовязків, а потім посаджені за покривання!
ЗЕ команда поклада своїх людейі все буде йти як шло!просто буде в ЗЕ партію іти всьо!

Митник 2021-04-16 / 16:09:27
До санкційного списску додайте Євгена Плавайко , Вадім Сімчера , Иван Фетько , Міговіч Василь, Мірончук Євген , Варцаба Віталій , Мікола Сметанка і іхне коло спілкування . Всі гроші з контрабандних потоків через них заходили до Пересоляка Валерія .

Віталій Грегор 2021-04-16 / 15:30:57
Карма є, бумеранг життя повернеться кожному..

Віталій Грегор 2021-04-16 / 15:29:55
Кажуть, що це "права рука" Петьовки

до пана Миколи-Нижче 2021-04-16 / 14:53:13


Та й Деяких Митників-*****.сів ТЕЖ ВКЛЮЧИТИ..Бо Вони Ведуть ЦЕ УСЕ ОРГАНІЗОВАУЮТЬТ..Ці Митники-ВООГИ Народу..бо венний час!(Митників Забрати в АТО..Нічого Займатися ШКІДНИЦТВОМ Державі У ВОЕНННИЙ час)


Микола 2021-04-16 / 14:09:28
туди можна включати всю шоблу "Рідного Закарпаття", з кураторами "нардепами" включно...

Закарпаття 2021-04-16 / 13:01:36
То всьо кончится тим що і бороться луцика та пороха з податківцями (коли вертольотами за наші гроші) робили показомі шоу. Ко не вірить та я вам нагадаю через рік.

пенсіонер 2021-04-16 / 11:55:06
Так от хто доїть українців, одні щирі "українці" : ...ови, ...єви, ...яни, ...ієви. А де ж поділися ...енко,.... цький, ...юк?
Кацапи, жиди, ари, інші чурки сидять на горбу у титульної нації.
Але ж ми горді та толерантні.
Звинувачуйте тепер мене в націоналізмі.

Слідак 2021-04-16 / 11:31:50
Не бачу жодного українського прізвища....це,що...,,понаєхи,,,...

Маша 2021-04-16 / 09:30:42
Сигаретчика Панова коли під санкції?

***** 2021-04-16 / 08:56:28
Шкода голову Закарпатської ода, який взяв собі у заступники корупціонера Білецького!! Той вже розпочав свою діяльність у розбудові доріг де можна, і де неможна, тендери, корупція!! Відповідати прийдеться голові!Шкода, чесно, але все вийде на чисту воду, не допоможе йому лунтік з авяканом.

УЖАС 2021-04-16 / 08:52:13
Уся контрабанда на Закарпатті в руках народних депутатів, всі посади займають їхні люди, вся корупція керується ними.

До останнього 2021-04-16 / 08:42:34
Показуха і лапша на вуха електорату, бо Едік працює під дахом відомих закарпатських депутатів з Рідного Закарпаття, але вони у Верховній зраді на подтанцовці у влади Зе, тому: не вірю!

///\\\ 2021-04-16 / 08:38:21
Треба включити в список Пітьовку, Лунченка, Білецького

НОВИНИ: Кримінал

02:34
У Мукачеві переслідуванням зупинили водія на "лівому" авто, без посвідчення і під наркотиками
01:47
/ 1
На Закарпатті СБУ попередила контрабанду в Україну комплектуючих до автоматичної зброї
17:59
/ 5
Директору товариства в Ужгороді повідомлено про підозру у самовільному будівництві в центрі міста
16:13
Мешканця Виноградова, що вчинив другу крадіжку на 182 тис грн, засуджено до понад 4 років тюрми
11:53
/ 2
Підозрюваному в убивстві прикордонника на Закарпатті продовжили термін тримання під вартою
11:45
В автівці мешканця закарпатської Кушниці знайшли гвинтівку без дозвільних документів
02:57
/ 18
В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну
02:35
/ 6
Мукачівський суд виправдав двох організаторів невдалого вбивства помічника екснардепа Ланя (Блюка)
17:36
/ 1
За торгівлю метамфетаміном на Закарпатті двоє осіб постануть перед судом
17:12
/ 8
Матеріали справи псевдоактивіста Павлова направлено до Касаційного кримінального суду для передачі в інший суд апеляційної інстанції
15:50
/ 17
Запобіжний захід тримання під вартою для псевдоактивіста Павлова скасували без виклику на судове засідання всіх сторін
13:31
/ 2
У Виноградові чоловік, вибігши на дорогу, загинув під колесами авто
11:42
/ 1
В Ужгороді двоє чоловіків побили перехожого й витягнули у нього з сумки 1000 євро
11:39
У Рахові затримали жінку, підозрювану в "алкогольному" вбивстві свого чоловіка
10:33
/ 1
Двох поляків, що нелегально пробиралися в Україну, затримали вночі на кордоні зі Словаччиною й Угорщиною на Закарпатті
01:41
ФОТОФАКТ. У Голубиному біля Сваляви VW злетів у кювет
23:32
/ 22
Апеляційний суд скасував арешт псевдоактивіста Павлова, засудженого на Закарпатті до 6 років тюрми за смертельну ДТП
17:24
/ 3
На Закарпатті за хабар за безперешкодне переправлення сигарет до ЄС судитимуть митника
16:59
Автомобіль, розшукуваний Інтерполом, затримали на кордоні на Закарпатті
13:27
У період Великодніх вихідних на Закарпатті спіймали 70 п'яних водіїв
10:38
Аби потрапити до ЄС, турок на кордоні на Закарпатті намагався видати себе за поляка
23:31
На Берегівщині через п'яного водія авто злетіло з дороги
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві на перехресті зіткнулися кілька авто
13:27
/ 2
В Ужгороді у пасажира авто виявили наркотик
11:03
/ 8
В Ужгороді затримали агресивного водія, що тікав від поліцейських
» Всі новини