На Закарпатті заблокували нелегальний видобуток корисних копалин на понад 1 млн грн (ФОТО)

Служба безпеки України у межах заходів із охорони природних ресурсів викрила і блокувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення на Закарпатті.

На Закарпатті заблокували нелегальний видобуток корисних копалин на понад 1 млн грн (ФОТО)

Дії комерсанта завдали державі збитки на більше ніж 1 млн грн.

Оперативники спецслужби встановили, що організував оборудку місцевий підприємець. Він налагодив незаконний видобуток піщано-гравійної суміші у водоохоронній зоні річки Теребля під виглядом розчищення русла.

Зловмисник проводив роботи переважно за межами запроектованої ділянки із залученням вантажної техніки та найманих робітників. За оперативною інформацією, до протиправної діяльності він залучив власного сина. Реалізовував корисні копалини чоловік комерсантам на території регіону.

За висновками експертів, тіньовий промисел міг призвести до негативного впливу на гідрологічний стан річної екосистеми.

Ініційована СБУ інженерно-екологічна експертиза підтвердила факт незаконного видобутку понад 1,6 тисячі кубометрів копалин.

У ході слідчих дій правоохоронці виявили техніку, задіяну на нелегальних роботах. Вирішується питання щодо накладення арешту на майно.

Наразі організатору протиправної діяльності повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

СБ України продовжує активну реалізацію комплексу заходів з недопущення завдання шкоди об’єктам критичної інфраструктури екологічної сфери.

Документування оборудки проводилось спільно зі слідчими ГУ НП у Закарпатській області та екологічною інспекцією під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури.

14 квітня 2021р.

Теги: копалини, видобуток

Коментарі

Адмін 15.04.2021 / 09:12:24


Босс, сідайте, двійка )


Босс 15.04.2021 / 08:56:12
Піщано-гравійна суміш - не надра. Думайте, що пишете.

Василь 14.04.2021 / 18:57:24
А у Великій Копані підіть подивіться що за свинорої наробили

njksr 14.04.2021 / 17:44:11
а в Андріївці Ужгородський р-н, день і ніч возять камінь і мелють у Середньому. Законно??? не думаю(((

нік 14.04.2021 / 17:24:31
А в Хусті не хочуть подивитися як зробили із берегів Тиси "місячну поверхню". Скоро до води неможливо буде дібратися ,особливо біля велятинського і кривського мостів.

НОВИНИ: Кримінал

14:13
/ 1
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
» Всі новини