Затриманого в Ужгороді колишнього студента Ізраїлю без посвідки, якого 5 разів ловили нетверезим за кермом, видворено з України (ФОТО)

Через КПП «Київ-Бориспіль» сьогодні було примусово видворено за межі України іноземця, який незаконно перебував у нашій країні.

Затриманого в Ужгороді колишнього студента Ізраїлю без посвідки, якого 5 разів ловили нетверезим за кермом, видворено з України (ФОТО)

Громадянина Ізраїлю було виявлено в березні в Ужгороді в ході проведення цільових профілактичних заходів працівниками Головного управління міграційної служби Закарпаття спільно зі співробітниками УСБУ в області. Іноземець – колишній студент. Його посвідка на тимчасове проживання у зв’язку з навчанням була скасована міграційною службою Дніпропетровської області. Після чого мігрант мав покинути нашу країну, але не зробив цього і переховувався.

Відомо також, що користуючись ліберальністю українського законодавства стосовно іноземних громадян, молодий чоловік 5 разів притягався до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. При виявленні за адресою проживання в Ужгороді чинив спротив. Вгамувати іноземця не могли два екіпажі патрульної поліції. 

Однак, незважаючи на всі спроби залишитися в Україні, 31 березня працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення ГУ ДМС в Закарпатській області помістили незаконного мігранта в ПТПІ-Журавичі. А сьогодні, 14 квітня, через КПП «Київ-Бориспіль» громадянин Ізраїлю примусово видворений за межі нашої країни із забороною в’їзду на 8 років.

Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДМС в Закарпатській області

 
14 квітня 2021р.

Теги: посвідка, студент, Ізраїль

Коментарі

12345 15.04.2021 / 07:35:19
2 екіпажа не могли заспокоіти ? Поліція лише з стариками може зуби показувати . А чому при 1-й затримці у стані алк та нарк стані не видворили якщо незаконно перебував

НОВИНИ: Соціо

15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 2
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 2
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 4
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 2
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
» Всі новини