Громадян Марокко та Палестини без документів, що рухалися в бік Угорщини, затримали на Закарпатті (ФОТО)

Двох іноземців, що намагалися перетнути кордон в обхід пунктів пропуску, затримали учора вдень військовослужбовці Чопського загону.

Громадян Марокко та Палестини без документів, що рухалися в бік Угорщини, затримали на Закарпатті (ФОТО)

Інформацію про рух невідомих дільничний інспектор відділу «Соломоново» отримав від місцевого жителя. Той вказав, що два чоловіки азіатської зовнішності рухаються від автодороги «Київ - Чоп» в напрямку Угорщини.

На пошуки ймовірних правопорушників одразу вислали групу реагування, а вказану ділянку посилили додатковими нарядами. У результаті таких заходів 500 метрів від кордону правоохоронці затримали двох чоловіків, які не мали при собі жодних документів. Вони назвалися громадянами Марокко і Палестини.

Правопорушників затримали в адміністративному порядку. Після встановлення особи їх буде притягнуто до відповідальності за ч.2 ст.204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

 

 
14 квітня 2021р.

Теги: документи, Марокко, Палестина

НОВИНИ: Кримінал

13:12
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 14
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 5
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
» Всі новини