Мобільні групи під час перевірок в Ужгороді особливо контролюватимуть заклади торгівлі та громадського харчування (ФОТО)

Переведення Ужгорода, як і всього Закарпаття, на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки чимало людей, на жаль, сприйняли так, ніби COVID-19 уже не існує, ніби багато важких хворих не лежать у лікарнях і не помирають щодня, ніби вже немає необхідності носити маски, дотримуватися дистанції та інших обмежень.

Мобільні групи під час перевірок в Ужгороді особливо контролюватимуть заклади торгівлі та громадського харчування (ФОТО)

Це може дуже швидко призвести до чергового різкого зростання кількості інфікованих, переповненості лікарень і, як наслідок, знову суворого карантину, припинення роботи бізнесу, транспорту тощо. Трагедії можуть стати жорстокою реальністю для багатьох родин, через нові штами і їх високу агресивність знову захворіти можуть і ті, хто вже подолав недугу. Це сьогодні констатували на позаплановому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Ужгородській міській раді.

Карантинні обмеження продовжують діяти по всій країні, рішенням уряду черговий раз їх продовжили до 30 квітня і необхідно їх дотримуватися. Заступник міського голови, керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Ужгороді Юрій Рахівський наголосив: ситуація із захворюваністю залишається напруженою. «Не може навіть стояти питання про послаблення контролю», – сказав Юрій Рахівський і доручив особливу увагу мобільних груп під час перевірок звернути на заклади торгівлі та громадського харчування.

Заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації, керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Ужгородському районі Віталій Дупин відзначив, що місту та району потрібно й надалі проводити спільну роботу щодо протидії поширенню коронавірусу, активізувати перевірки осіб, які порушують вимоги до самоізоляції.

Заступник міського голови Василь Гомонай відзначив, що освітяни Ужгорода дуже добре підготувалися до проведення пробного ЗНО, яке проводилося 10 квітня, забезпечили дотримання дистанції між учасниками незалежного оцінювання, надалі дуже важливо не допустити поширення вірусу під час відзначення Великодня, релігійних обрядів.

Протоколом засідання комісії акцентовано на вимогах до роботи ринків, магазинів зокрема щодо кількості відвідувачів, температурного скринінгу, роботи спортзалів,  проведення масових заходів, перевірок тощо.

13 квітня 2021р.

Теги: торгівля, харчування, групи, перевірки

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:22
У Сускові поблизу Мукачева сталася ДТП Фото новина
11:32
У Мукачеві жінка ледь не загинула через удушення шматком м’яса Фото новина
08:25
На Закарпатті чоловік отримав компресійний перелом хребта після падіння з дерева Фото новина
16:59
/ 1
На Закарпатті двох людей госпіталізували після укусів собак Фото новина
10:56
/ 2
У Румунських Карпатах врятували сімох українців Фото новина
09:01
У Закарпатському ТЦК прокоментували смерть мобілізованого чоловіка
15:15
На Берегівщині 15-річний водій на авто збив 10-річну дівчинку Фото новина
14:17
/ 5
На Закарпатті розслідують смерть мобілізованого у ТЦК
11:52
Біля Мукачева зафіксували землетрус магнітудою 1,8 Фото новина
13:13
На Берегівщині 10-річний хлопчик врятував маму після втрати свідомості Фото новина
08:06
/ 8
Восьмеро людей постраждало у масштабній пожежі у Міжгір’ї Фото новина
18:03
/ 2
На Хустщині у полі знайшли загиблого мотоцикліста Фото новина
14:15
/ 1
У ДТП на Закарпатті постраждали троє людей, серед них — 7-річна дитина Фото новина
10:05
/ 3
У Королеві сталася ДТП за участі трьох авто Фото новина
12:56
У Рахові три години гасили пожежу на сміттєзвалищі Фото новина
11:24
На Закарпатті дитина ледь не потонула під час відпочинку біля води
10:03
На Хустщині внаслідок ДТП загинув юнак, ще один постраждав Фото новина
14:33
/ 1
На Закарпатті 68-річна жінка отруїлася газом Фото новина
12:22
/ 1
У Солотвині дитина на велосипеді потрапила під колеса авто Фото новина
18:26
/ 5
У поліції озвучили обставини смертельної аварії у Виноградові Фото новина
17:19
/ 2
У Виноградові вантажівка в’їхала у натовп людей Фото новина
14:06
/ 1
На Хустщині в ДТП загинув 17-річний мотоцикліст Фото новина
11:26
/ 1
Поблизу кордону з Румунією виявили тіло людини Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті 5-річний хлопчик травмував щоку рибацьким гачком Фото новина
10:26
ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися міський автобус і Audi
» Всі новини