За одну ніч мешканець Мукачівщини обікрав господарські приміщення трьох жителів села Нижні Ворота (ФОТО)

Викрадені електроінструменти та інше майно, які чоловік сховав у канаві, поліцейські вилучили. За фактами крадіжок слідчі відкрили кримінальне провадження.

За одну ніч мешканець Мукачівщини обікрав господарські приміщення трьох жителів села Нижні Ворота (ФОТО)

Вчора, 12 квітня, до поліції Воловця звернулися троє жителів села Нижні Ворота Мукачівського району з повідомленнями про крадіжки. Потерпілі розповіли, що вночі невідома особа проникла на територію їхніх приватних дворогосподарств та, пошкодивши замки на дверях, з підсобних приміщень і прибудов викрала майно. Серед викрадених  речей – будівельні електроінструменти, зварювальний апарат, автозапчастини, дрилі,  сокири та ряд  інших особистих речей. 

Після опрацювання інформації вже за кілька годин працівники групи реагування патрульної поліції Воловця спільно з місцевими оперативниками із залученням поліцейського-кінолога вийшли на слід зловмисника. Попередньо встановлено, що  до скоєння усіх трьох злочинів причетний 38-річний мешканець села Сасівка Мукачівського району. Викрадене майно він сховав неподалік будинку. Речові докази слідчі вилучили та повернуть потерпілим.

Зловмисника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. За фактом злочинів слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України. Затриманого чоловіка зараз перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території  району, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

13 квітня 2021р.

Теги: крадіжки, приміщення, господарства

Коментарі

Іван 14.04.2021 / 07:12:23
Рецедевист по прізвиську шаленийзварьювальник

Ромаріо 13.04.2021 / 13:57:30
Після доведення в судовому порядку вини - тими ж сокирами і ліквідувати інструменти вчинення злочину.

НОВИНИ: Кримінал

17:21
/ 1
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 4
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 5
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
/ 1
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
15:10
/ 17
У центрі пластичної хірургії на Закарпатті викрили ухилення від сплати понад 100 млн грн податків Фото новина
13:34
/ 2
В Ужгороді викрили схему продажу «бронювання» для ухилянтів Фото новина
09:53
/ 2
На Закарпатті уролога викрили на продажі фіктивних діагнозів для відстрочки від призову Фото новина
13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 14
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
» Всі новини