Оновлення стадіону в Мукачеві подорожчає на понад 10 млн грн

Управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради віддасть ще 10,2 млн грн ТОВ «ТПК «Будспорт» на реконструкцію стадіону дитячо-юнацької спортивної школи на вул. Олександра Духновича, 93.

Оновлення стадіону в Мукачеві подорожчає на понад 10 млн грн

Оновлення замовили за неконкурентною переговорною процедурою. Управління будівництва та інфраструктури мотивувало це потребою в додаткових роботах, які не були передбачені в основному договорі. Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», додаткові роботи у того самого підрядника можна замовляти протягом трьох років після укладення угоди, якщо вартість таких робіт не перевищує 50% від ціни основного договору.

В даному випадку йдеться про додаткові демонтажні роботи, зокрема розбирання асфальту, бігових та пішохідних доріжок, бетонних фундаментів та огорожі з панелей. Обгородження всієї території та майданчика зі штучної трави, а також його замощення плиткою та металеве огородження сходів. Влаштування гумового покриття на площадці для занять легкою та важкою атлетикою А також ремонт системи водовідведення, додаткові роботи по освітленню території, влаштування системи відеонагляду тощо. Роботи планують завершити вже до кінця травня цього року.

Перший договір на оновлення спортивного майданчика управління будівництва та інфраструктури підписало з ТОВ «ТПК «Будспорт» у вересні 2020 року. Тоді вартість реконструкції становила 21,6 млн грн і йшлося про такі основні роботи, як оновлення трибун, гумове покриття для майданчиків, встановлення трубопроводу для поливу газонів, зовнішню каналізацію, освітлення спортивної зони та встановлення спортивного обладнання. У цьому ж договорі було також передбачено і огородження території та встановлення відеонагляду.

Облаштування стадіону проводять в межах національної програми «Велике будівництво». Він буде частиною одного з найбільших спортивних комплексів Закарпатської області, як зазначив начальник управління будівництва та інфраструктури Михайло Желізник.

Тут будуть бігові доріжки, майданчик для розминки та кросфіту, площадка для стрибків у пісок та метання спису, два тенісні корти, мультиспортивний майданчик та мініфутбольне поле. Передбачено також створення місць для відпочинку та для паркування автомобілів.

Окрім реконструкції стадіону, управління будівництва та інфраструктури також виділило 16,7 млн грн на оновлення будівлі дитячо-юнацької спортивної школи. На сьогодні тут відремонтувати фасад приміщення, облаштували спортивні зали, термальний басейн та великий басейн з прісною водою.

Фірма «Торгово-промислова компанія «Будспорт» зареєстрована у Львові, а її власником з лютого цього року є Роман Блащак. До вересня 2020 року йому також належало ТОВ «Еліт спорт груп», яке імітувало конкуренцію на тендерах зі спорідненим ТОВ «Європейський парк».

Наприклад, в липні 2017 року вони розіграли реконструкцію майданчика на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття». За змову на торгах у квітні 2019 року Антимонопольний комітет оштрафував конкурентів на 136 тис. грн та позбавив права участі у відкритих торгах на три роки.

Протягом 2020-2021 років фірма «ТПК «Будспорт» отримала державних замовлень на 115 млн грн, враховуючи поточну угоду. Серед її підрядів – реконструкція приміщення на вул. Стрийській, 87 у Львові під клуб єдиноборств за 15 млн грн. А також третя черга оновлення лісопарку «Білогорща» за 19,8 млн грн.

13 квітня 2021р.

Теги: оновлення, стадіон

Коментарі

Питання до молодого мера 15.04.2021 / 07:15:26
Чому не будують місцеві провірені професіонали, які пів Європи відбудували за останні 30 років, а дома роботи не мають, а притягли сумнівну фірму з за межі області???, бо ті більші відкати дали команді молодій, а зараз не можуть звезти кінці з кінцями та все це за кошти мешканців міста. Браво!

НОВИНИ: Соціо

13:55
У Ізі на Хустщині розблокували дорогу та послабили карантинні обмеження через спалах гепатиту А
09:01
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
19:00
/ 4
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 2
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 4
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 6
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 3
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
» Всі новини