Реклама B3

Ужгород долучився до екологічної акції Greening of the Planet: в місті висадили близько пів тисячі дерев (ФОТО)

Ужгород сьогодні приєднався до Всеукраїнської акції з озеленення «Greening of the Planet». У місті висадили близько 500 дерев – їстівні каштани, дуби, берези, клени, кущі калини у Боздоському парку, липи – на Студентській набережній.

Ужгород долучився до екологічної акції Greening of the Planet: в місті висадили близько пів тисячі дерев (ФОТО)

Загалом сьогодні в громадах Закарпаття висадили близько 3000 дерев, ще 55 тисяч – у лісах краю.

Партнери акції з озеленення в обласному центрі Закарпаття – Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, жіноча ініціатива «Наш хід», Ужгородський національний університет, Ужгородська молодіжна рада, ГО «Міжнародний інститут міждисциплінарних інноваційних досліджень», Muse travel, My profi.

Акція «Greening of the Planet» є продовженням проєкту «Озеленення України», в рамках якого 17 жовтня 2020 року було встановлено рекорд України – висаджено 2 мільйони дерев за 1 добу. Тоді долучилися понад 50 тисяч українців. А вже поточного, 2021-го року, враховуючи екологічну ситуацію у світі, організатори запросили до ініціативи з озеленення й інші країни – понад 100 іноземних держав.

10 квітня 2021р.

Теги: акція, озеленення, дерева

Реклама B4

Коментарі

вуйко 12.04.2021 / 22:59:53
До Ужгорода та усіх інших:
Будь-яку роботу мають робити фахівці. Мабуть, міськрада так організувала процес, що забула з ними порадитися...

Красава 11.04.2021 / 13:12:32
Краще так садити дерева, чим дуже стомлюватись від критики.Шо не роби , критика тебе знайде. Особисто в засуху поливаю молоді деревцята в потемку пізно вечером чи в 6 ранку, щоб такі критики не бачили. Тобто наче крадеш

До Ужгорода І Ерфана 11.04.2021 / 08:02:08
1. Пензеник і більшість замів це дно якшо в Ужгороді немає кращих людей на замів і мера це вже катастрофа
2. Дерева саджають так як організувала міськрада тобто по дибільному і лише для показухи!!!

ужгород 11.04.2021 / 04:11:38
Не розумію як можна так безглуздо сажати дерева впритул до тротуару на набережній,як жінка з малим і др. на фото.Ну взагалі не думають за майбутнє,що дерево виросте ,гілки будуть заважати прохожим,треба буде пів дерева обрізати,корні будут под бетоном,хотя б в один ряд з липами треба садити на відстані 1.5метра від тротуару,якась парнографія.Якщо вже взялися то робіть з розумом

Ерфан 10.04.2021 / 17:21:50
Пинзеник Василь і далі попухнутий на фото. Майже ще не вийшов із запоя. Як стидно Андріїву за своїх заступників, адже свита робить короля. Видно вся міська рада полюбляє «стакан» - мер, зами, головний архітектор і т.д...алкашня..

Вася Дуб 10.04.2021 / 16:53:32
Цподіваюсь не сакури. Бо сакура парадна лиш 2 тижні

Bred 10.04.2021 / 16:20:14
Знову ці паточки?..нич з них не уросте,паста трата грошей та часу

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

17:14
Туристка з Дніпра травмувалася під час спуску з гори Гимба на Закарпатті Фото новина
16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
10:12
На Закарпатті у ДТП тяжко травмувався 41-річний мотоцикліст Фото новина
15:06
/ 2
В Ужгороді через аварію на водогоні частина міста залишилася без води
13:53
У Мукачеві зупинили нетверезого водія без посвідчення Фото новина
12:43
/ 6
Закарпатський ОТЦК та СП спростував інформацію про обшуки в Мукачівському ТЦК
11:18
13 серпня закарпатців чекає найяскравіший зорепад літа
18:13
/ 2
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
» Всі новини