Ужгородець Антоніо Лукіч анонсував "Мої думки тихі 2" і показав трейлер (ВІДЕО)

1 квітня, під час пресконференції творці фільму "Мої думки тихі" представили офіційний трейлер продовження і розказали, що чекає на улюблених героїв у сиквелі та хто виконує головні ролі. Про це стало відомо з пресрелізу.

Ужгородець Антоніо Лукіч анонсував "Мої думки тихі 2" і показав трейлер (ВІДЕО)

До роботи над продовженням залучена команда першого фільму – сценаристом і режисером-постановником комедії виступає Антоніо Лукіч, фільм продюсує Дмитро Суханов та його компанія Toy Pictures. Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський повернулися до своїх ролей з першої частини.

За сюжетом, після події першого фільму минуло кілька років. Вадим живе "нормальним життям" – знайшов роботу, дівчину та квартиру. І все в нього прекрасно, аж поки мама не приїжджає з Бельгії лікувати зуби. Хто б міг подумати, але стоматологічний туризм матері стає не тільки справжнім випробуванням для молодої пари, а й приводом до "розкриття страшних таємниць сімейства Ротт…".

Кадр з фільму "Мої думки тихі 2"

Ірма Вітовська та Андрій Лідаговський повернулися до ролей матері та сина з першої частини. Наречену грає Кароліна Мруга, яку Антоніо Лукіч примітив на знімальному майданчику свого серіалу "Секс, інста і ЗНО". У епізодах продовження також з'явиться акторка, зірка шоу "Холостячка" та переможниця проєкту "Танці з зірками" Ксенія Мішина.

Зйомки продовження проходили у Києві. Частина сцен мала бути відзнята у Бельгії, проте через закриті кордони та карантинні обмеження цей етап виробництва поставлено на паузу. У трейлері зазначається, що продовження комедії вийде у прокат "скоро, наскільки це можливо", з огляду на карантинні обмеження та пандемію.

"Перша частина буквально провокувала нас на продовження цієї історії. Ми свідомо не робили кліфгенгерів, але розуміли, що історія може отримати природне продовження. Наш фільм називали «першою смішною українською комедією, а зараз ми хочемо зняти перший хороший український сиквел", — коментує режисер Антоніо Лукіч.

Що відомо

  • Найкращим українським фільмом 2019 року назвали фільм Антоніо Лукіча "Мої думки тихі". Про це стало відомо під час онлайн-трансляції кінопремії Української кіноакадемії "Золота дзиґа".

  • Дебютний фільм режисера Антоніо Лукіча "Мої думки тихі" отримала масу схвальних відгуків ще влітку 2019 року, після показу на Одеському міжнародному кінофестивалі.

Суспільне

10 квітня 2021р.

Теги: Лукіч, комедія, сиквел, трейлер

НОВИНИ: Соціо

01:56
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 2
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
» Всі новини