Реклама B3

До 9 років тюрми кожному засуджено двох мешканців Тячівщини, що до смерті забили чоловіка

Прокурором Тячівської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно двох мешканців району у незаконному позбавленні волі (ч. 2 ст. 146 КК України) та заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

До 9 років тюрми кожному засуджено двох мешканців Тячівщини, що до смерті забили чоловіка

Позбавлення волі на 9 років – саме таке покарання кожному з обвинувачених призначив головуючий суддя Тячівського районного суду.

Подія трапилася минулоріч у червні. Прокурором у судовому засіданні доведено, що того дня між трьома чоловіками трапився конфлікт. Як пояснював один із обвинувачених, конфлікт виник через певні фінансові моменти. Сварка переросла в бійку, в ході якої фігуранти нанесли потерпілому кілька ударів кулаками по тілу та з погрозами заштовхали його до багажника автомобіля. Перевізши закарпатця до іншого місця, продовжили бійку там. Отримавши кілька ударів по голові, останній втратив свідомість. А наступного дня – помер у місцевій лікарні.

Експертиза підтвердила, що загибель потерпілого сталася через отриману відкриту черепно-мозкову травму, множинні переломи та забої.

Судом постановлено, що до набрання вироком законної сили обвинувачені утримуватимуться під вартою. Водночас задоволено позови потерпілих, за якими чоловіки сукупно повинні відшкодувати понад 1,5 млн грн завданої шкоди, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

09 квітня 2021р.

Теги: смерть, побиття, сварка, тюрма

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 2
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
» Всі новини