На Закарпатті триває реалізація Всеукраїнського проєкту "Волонтер БПД"

Метою проєкту є залучення до співпраці активістів та небайдужих громадян, які хочуть допомагати краянам дізнаватися більше про їхні права, підвищуючи їх правову свідомість, культуру та обізнаність.

На Закарпатті триває реалізація Всеукраїнського проєкту "Волонтер БПД"

Наразі бажання долучитися до проєкту виявили 15 мешканців краю, шестеро з яких уже пройшли дистанційний курс навчання основам волонтерської діяльності та отримали відповідні сертифікати. 

8 квітня директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець та керівник Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко провели співбесіду в онлайн та офлайн режимі з кандидатами у волонтери, які надіслали сертифікати про проходження навчання на адресу центрів. 

Якою є мотивація майбутніх волонтерів, як вони уявляють свою діяльність у системі, наскільки вони комунікабельні та чи готові до спілкування з різними категоріями громадян, а також що очікують від участі у проєкті – про все це йшлося упродовж співбесіди. 

Як виявилось під час спілкування, більшість із потенційних волонтерів знайомі із діяльністю системи безоплатної правової допомоги, частина має юридичну освіту, дехто - досвід волонтерської діяльності, зокрема й щодо захисту прав вразливих категорій населення.  

За результатами проходження співбесіди буде укладено договори з кандидатами про залучення їх до волонтерської діяльності за наступними напрямами: участь у підвищенні правової свідомості, культури та обізнаності населення (правопросвітництво), зокрема участь у заходах з інформування громадян про право на БПД та порядок його реалізації; участь в забезпеченні доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги: сприяння у розміщенні інформації, здійснення перенаправлення, комунікація з ОТГ, органами місцевого самоврядування; сприяння взаємодії центрів з партнерськими організаціями тощо.  

До речі, набір волонтерів системи БПД ще триває. Кожен бажаючий може долучитися до проєкту.

Для цього вам необхідно:

Заповнити анкету: https://cutt.ly/hlq3RxH;

Пройти дистанційний курс «Основи волонтерської діяльності» та отримати електронний сертифікат: http://academy.legalaid.gov.ua;

Пройти співбесіду з представником центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД). 

Якщо співбесіда пройде успішно, центр з надання БВПД укладе з волонтером письмовий договір та видасть посвідчення волонтера.

Детальніше про проєкт «Волонтер БПД» можна дізнатися:

на сайті системи надання безоплатної правової допомоги за посиланням: https://cutt.ly/vlzStFE;

або у найближчому центрі з надання БВПД. Знайти найближчий можна на мапі або у переліку центрів.

Пишіть нам в приватні повідомлення на сторінці чи на пошту: office.zakarpattya@legalaid.uz.ua; Телефонуйте: 0312 643 250;

Або приходьте спілкуватися в Регіональний центр з надання БВПД у Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Загорська, 51 (ІІ поверх).

 
08 квітня 2021р.

Теги: волонтер, центр, допомога

НОВИНИ: Соціо

18:17
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 1
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 1
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 5
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 14
Мер власних інтересів
14:36
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
» Всі новини