Дві будівлі, які планується здавати в експлуатацію, розглянули на черговому засіданні робочої групи в Ужгородській міськраді (ФОТО)

Нагадаємо, група, яку очолює заступник міського голови Іван Шимон і до складу якої входять представники різних підрозділів міськради, постачальних компаній, контролюючих служб, депутати і члени виконкому, створена для контролю, чи забудовники виконують усі належні вимоги.

Дві будівлі, які планується здавати в експлуатацію, розглянули на черговому засіданні робочої групи в Ужгородській міськраді (ФОТО)

Щодо зведеного на вулиці Українській, 58 супермаркету АТБ всі служби надали довідки з позитивними висновками. До понеділка, 12 квітня, зобов’язали  забудовника вирішити всі спірні питання з представниками управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області і представити відповідну довідку.

Інший об’єкт – багатоповерхівку із приміщеннями комерційного призначення на вулиці Капушанській, 34 вже розглядали на минулому засіданні робочої групи, 25 березня. Тоді забудовнику категорично відмовили, насамперед через значні претензії управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міськради. Сьогодні начальниця управління Олександра Зотова запевнила, що особисто перевірила і переконалася: всі недоліки виправили, є також довідки про виконання від постачальних організацій за винятком газо- та водопостачання, оскільки, запевнили, роботи ще завершують. Зауваження були від голів ОСББ сусідніх багатоквартирних будинків, зокрема про те, що забудовник обіцяв облаштувати заїзд до паркувальних місць, зробити дитячий майданчик та підземні ємності для відходів. Представники забудовника запевнили, що виконають взяті зобов’язання. Зрештою, робоча група погодила введення будинку в експлуатацію за умови, що до понеділка будуть належні довідки про виконання всіх вимог і щодо газо- та водопостачання.

08 квітня 2021р.

Теги: будівлі, експлуатація, засідання

Коментарі

До шимона 08.04.2021 / 19:46:47
Ти хто такий? Конституцiя карае за хабарi !

НОВИНИ: Соціо

17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
» Всі новини