У суботу, 10 квітня, пробне ЗНО в Ужгороді відбудеться у 5 пунктах тестування

Пробне ЗНО з усіх навчальних предметів в окрузі Ужгорода відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

У суботу, 10 квітня, пробне ЗНО в Ужгороді відбудеться у 5 пунктах тестування

Як повідомило управління освіти Ужгородської міськради, очікується, що пробне тестування проходитимуть 1043 учасники. Працюватимуть 5 пунктів: у Лінгвістичній гімназії ім. Т.Г. Шевченка, Ужгородській класичній гімназії, УЗОШ І-ІІІ ст. №6, УЗОШ І-ІІІ ст.№8, УЗОШ І-ІІІ ст.№9. На пунктах пробного ЗНО працюватимуть 185 працівників персоналу.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщені запрошення-перепустки із адресами пунктів пробного тестування. Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно ввести логін та пароль, отримані від регіонального центру.  Аби роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, потрібно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ сформується у форматі PDF і завантажиться автоматично.

Учасників пропускатимуть до пунктів тестування, лише якщо вони матимуть паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) та запрошення-перепустку.

Управління освіти Ужгородської міськради радить узяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник/учасниця пробного ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до спеціального сервісу 10-14 квітня.  Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) будуть в особистих кабінетах до 30 квітня.

Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Усі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – повинні бути в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції.

МОН, Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

08 квітня 2021р.

Теги: ЗНО, пункти

НОВИНИ: Соціо

11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
» Всі новини