Головне управління ДСНС Закарпаття очолив Роман Гудак (ФОТО)

Сьогодні, 7 квітня, за участі першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олега Мельчуцького та директора Департаменту персоналу ДСНС України Олександра Доценка відбулося представлення колективу оперативно-рятувальної служби краю керівника Головного Управління ДСНС України у Закарпатській області Романа Гудака.

Головне управління ДСНС Закарпаття очолив Роман Гудак (ФОТО)

Він призначений на посаду наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 07 квітня 2021 року.

Олег Мельчуцький нагадав, що рівень довіри суспільства до рятувальників – один із найвищих в Україні, тож керівництво та особовий склад територіальних підрозділів ДСНС має й надалі працювати самовіддано та з честю й професіоналізмом виконувати всі функції щодо забезпечення пожежної, техногенної безпеки та заходів цивільного захисту населення. Також перший заступник Голови Служби закликав особовий склад підтримати керівника та спільно й ефективно виконувати усі визначені завдання.

07 квітня 2021р.

Теги: управління, рятувальники

Коментарі

Їв Мих Різак 2021-04-08 / 21:22:56
Беру свої слова назад, пробач мені Мірку, щось мене по путало.

Я,Ів Мих Різак 2021-04-08 / 11:38:45
він -Щербей Нікчема в Усьому крім футболу і віскаря=От ТАК..

Гецянин & Левкузлич 2021-04-08 / 07:09:31
Я Беру слова своі назад і прошу вибачення у пана Мірка за наклеп !!! Це все брехня що я тут писав і видумки на цього надзвичайно чесного І порядного чоловіка з боку його недругів які мене неправильно інформували ! Я все вчора лічно перепровірив і зрозумів шо мене ввели в оману , бо Він займається тільки спортом, гуляє по набережній кожен ранок зовсім не п‘є паленку , і веде тверезий спосіб життя і дотримується Християнського Посту !

Різак 2021-04-07 / 23:38:19
Я Мірка Щербея ще з молодості - пяницю, бабника і нетреба усяди тикав...
Ото така нічогота, що усяди ся пропхає без мила

Проф 2021-04-07 / 22:20:56


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Зік 2021-04-07 / 22:12:51
Мирко щербей то вже історія.

До підтверджую 2021-04-07 / 20:56:40
То ти поплутав із теперішнім.

До Г&Л 2021-04-07 / 20:51:00
Так я і не поняв, що робить Мірко, ригать, сикать чи обідає в Гранді? Щось у тебе вінегрет в голові.

Підтверджую-"Гецян Левкулич" 2021-04-07 / 20:49:28
Той Мірко Щ.-УСЕ,доста часто ВСКИВАСЯ і все.ався Прямо у Будівлі Упр МЧС ОБл-ЦЕ НЕ СЕКРЕТ І відомо!Поітм ДИСПЕЧЕРКИ Пункту связі-СІЛЬСЬКІ-Сержантки МУСИЛИ Райбати,Отстірувати З Ньог-Це Не СЕКРЕТ ..от держава Така!І ПРИЗНАЧАЮТЬ -І ТАК усе йде..."Служба"...

Гецянин& левкулич 2021-04-07 / 19:30:30
мірко вже пакує куфер з грошима на столицю і в Гранді ниська зобирав своіх пуцерів всіх мчсівських на обід і казав шо ун скоро ся вертать назад у крісло і він Іивником Мчса буде шо То не надовго сись шо нимька представили

Дмитро 2021-04-07 / 19:09:37
Вернули нового-старого пяничку на посаду..тепер знов застілля будуть до ночі із ранковими похміллями..позор всьому ДСНС Закарпаття..

ужгородець 2021-04-07 / 19:06:14
А цей хоть має освіту пожаника, ци тоже футболішта ?

До Г&Л+І 2021-04-07 / 19:05:42
Якщо ригає в унітаз то чому б йому там і не посикати, якась у Гецянина & Левкулича + Ільковича дебільна логіка. А Мірко наскільки я знаю п’є каву і чекає слідуючого заходу на цю посаду.

Гецянин &Левкулич 2021-04-07 / 18:41:05
Мірко типирка з жалю шо го укопкали знов з крісла фивника МЧСа Вже третій раз, віскарь глушить день і ніч так шо сикає під себе і ригає в унітаз кожен час, казав мені Бодя Ількович ниськи

До Свого 2021-04-07 / 18:23:11
Бо є "Цімбором" МЕДВЕДЧУКА:)))

Правда 2021-04-07 / 16:31:06
Нормальний керівник і фахівець!

Свiй 2021-04-07 / 16:28:28
Знову цього? Чим лiпший за Щербея? Я ху...ю!

Нік 2021-04-07 / 16:23:14
А Щербей де є.Хто знає!

Айно 2021-04-07 / 16:12:37
Поклали того хто забашляв в 2015 році за посаду Яценюковим пацанам, а вони і далі при владі, молодці держаться, а народ з кожним роком у більшому "гівні"

Ждиняєво 2021-04-07 / 15:11:00
Що за держава?? Зняли Щербея то добре,але злодій у порядочній державі має сидіти в тюрязі і конфіскація майна! А так накрався,відсунули або пересунули до другого корита.Так і жиєме,хтось в повному шоколаді а народ в повній опір.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн