Головне управління ДСНС Закарпаття очолив Роман Гудак (ФОТО)

Сьогодні, 7 квітня, за участі першого заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олега Мельчуцького та директора Департаменту персоналу ДСНС України Олександра Доценка відбулося представлення колективу оперативно-рятувальної служби краю керівника Головного Управління ДСНС України у Закарпатській області Романа Гудака.

Головне управління ДСНС Закарпаття очолив Роман Гудак (ФОТО)

Він призначений на посаду наказом Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 07 квітня 2021 року.

Олег Мельчуцький нагадав, що рівень довіри суспільства до рятувальників – один із найвищих в Україні, тож керівництво та особовий склад територіальних підрозділів ДСНС має й надалі працювати самовіддано та з честю й професіоналізмом виконувати всі функції щодо забезпечення пожежної, техногенної безпеки та заходів цивільного захисту населення. Також перший заступник Голови Служби закликав особовий склад підтримати керівника та спільно й ефективно виконувати усі визначені завдання.

07 квітня 2021р.

Теги: управління, рятувальники

Коментарі

Їв Мих Різак 2021-04-08 / 21:22:56
Беру свої слова назад, пробач мені Мірку, щось мене по путало.

Я,Ів Мих Різак 2021-04-08 / 11:38:45
він -Щербей Нікчема в Усьому крім футболу і віскаря=От ТАК..

Гецянин & Левкузлич 2021-04-08 / 07:09:31
Я Беру слова своі назад і прошу вибачення у пана Мірка за наклеп !!! Це все брехня що я тут писав і видумки на цього надзвичайно чесного І порядного чоловіка з боку його недругів які мене неправильно інформували ! Я все вчора лічно перепровірив і зрозумів шо мене ввели в оману , бо Він займається тільки спортом, гуляє по набережній кожен ранок зовсім не п‘є паленку , і веде тверезий спосіб життя і дотримується Християнського Посту !

Різак 2021-04-07 / 23:38:19
Я Мірка Щербея ще з молодості - пяницю, бабника і нетреба усяди тикав...
Ото така нічогота, що усяди ся пропхає без мила

Проф 2021-04-07 / 22:20:56


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Зік 2021-04-07 / 22:12:51
Мирко щербей то вже історія.

До підтверджую 2021-04-07 / 20:56:40
То ти поплутав із теперішнім.

До Г&Л 2021-04-07 / 20:51:00
Так я і не поняв, що робить Мірко, ригать, сикать чи обідає в Гранді? Щось у тебе вінегрет в голові.

Підтверджую-"Гецян Левкулич" 2021-04-07 / 20:49:28
Той Мірко Щ.-УСЕ,доста часто ВСКИВАСЯ і все.ався Прямо у Будівлі Упр МЧС ОБл-ЦЕ НЕ СЕКРЕТ І відомо!Поітм ДИСПЕЧЕРКИ Пункту связі-СІЛЬСЬКІ-Сержантки МУСИЛИ Райбати,Отстірувати З Ньог-Це Не СЕКРЕТ ..от держава Така!І ПРИЗНАЧАЮТЬ -І ТАК усе йде..."Служба"...

Гецянин& левкулич 2021-04-07 / 19:30:30
мірко вже пакує куфер з грошима на столицю і в Гранді ниська зобирав своіх пуцерів всіх мчсівських на обід і казав шо ун скоро ся вертать назад у крісло і він Іивником Мчса буде шо То не надовго сись шо нимька представили

Дмитро 2021-04-07 / 19:09:37
Вернули нового-старого пяничку на посаду..тепер знов застілля будуть до ночі із ранковими похміллями..позор всьому ДСНС Закарпаття..

ужгородець 2021-04-07 / 19:06:14
А цей хоть має освіту пожаника, ци тоже футболішта ?

До Г&Л+І 2021-04-07 / 19:05:42
Якщо ригає в унітаз то чому б йому там і не посикати, якась у Гецянина & Левкулича + Ільковича дебільна логіка. А Мірко наскільки я знаю п’є каву і чекає слідуючого заходу на цю посаду.

Гецянин &Левкулич 2021-04-07 / 18:41:05
Мірко типирка з жалю шо го укопкали знов з крісла фивника МЧСа Вже третій раз, віскарь глушить день і ніч так шо сикає під себе і ригає в унітаз кожен час, казав мені Бодя Ількович ниськи

До Свого 2021-04-07 / 18:23:11
Бо є "Цімбором" МЕДВЕДЧУКА:)))

Правда 2021-04-07 / 16:31:06
Нормальний керівник і фахівець!

Свiй 2021-04-07 / 16:28:28
Знову цього? Чим лiпший за Щербея? Я ху...ю!

Нік 2021-04-07 / 16:23:14
А Щербей де є.Хто знає!

Айно 2021-04-07 / 16:12:37
Поклали того хто забашляв в 2015 році за посаду Яценюковим пацанам, а вони і далі при владі, молодці держаться, а народ з кожним роком у більшому "гівні"

Ждиняєво 2021-04-07 / 15:11:00
Що за держава?? Зняли Щербея то добре,але злодій у порядочній державі має сидіти в тюрязі і конфіскація майна! А так накрався,відсунули або пересунули до другого корита.Так і жиєме,хтось в повному шоколаді а народ в повній опір.

НОВИНИ: Соціо

16:47
/ 3
25 тис доларів гранту залучено на навчання волонтерів та обладнання першого волонтерського центру на Закарпатті
14:29
/ 1
У Грушові на Тячівщині люди власним коштом відновили територію біля місцевого джерела, звідки беруть воду
09:15
Прийом дітей відновили у закарпатському санаторії "Малятко" на Закарпатті
02:03
/ 3
Суд в Ужгороді звільнив від відповідальності підозрюваних у нападі на феміністок 8 березня 2018 року
18:18
330 закарпатців готуються до строкової військової служби
18:10
Два фестивалі планують провести наступного тижня в Ужгороді
18:02
За підозрою у збуті метамфетаміну мешканця Ужгорода взято під варту із можливістю внесення застави у 105 тис грн
17:40
У закарпатському Чопі учні повертаються до навчання у школах, а дошкільнята – в дитсадки
17:30
Волонтерський центр відкрили на Закарпатті
15:10
/ 3
В Ужгороді планують створити Центр Професійної досконалості
14:38
Завдяки збільшенню території в Реабілітаційному центрі бурих ведмедів на Закарпатті можна буде прийняти ще 12 клишоногих
14:00
У палаці графа Телекі на Закарпатті розпочинається серія безкоштовних майстер-класів із традиційних народних ремесел
13:39
В Ужгороді відбудеться захист проєктів соціального спрямування
13:28
/ 3
На травневі свята на Закарпаття курсуватимуть 11 додаткових поїздів
13:25
Закарпаття отримає 1170 доз вакцини Pfizer/BioNTech
13:00
/ 3
На Закарпатті з робочим візитом перебуває заступник міністра освіти та науки України
12:36
За підтримки словацьких партнерів в одній зі шкіл Ужгорода відкрили сучасний комп’ютерний клас
11:45
Найбільш актуальні вакансії у Закарпатському центрі зайнятості – швачка, робітник на лісокультурних роботах і кухар
10:33
/ 1
У Мукачеві за 13 млн грн реконструюють привокзальну площу
09:14
В Ужгороді планують туристичний сезон із дотриманням карантину
00:54
Уряд оновив перелік гірських населених пунктів
17:38
В Ужгороді оштрафували продавців тютюну неповнолітнім і містян, що хибно викликали поліцію й розкидали сміття з контейнеру
14:47
В Ужгороді з міського бюджету виділять 10 млн грн для підтримки підприємцям, які не працювали через карантин
13:06
60 юнаків із Закарпаття стануть прикордонниками
13:01
/ 5
Масштабна наукова конференція в УжНУ до 100-річчя народин Кирила Галаса викликала резонанс в ономастичному світі