У Рахові 19-річний молодик, "тестуючи" мотоцикл перед покупкою, поїхав на ньому геть і не повернувся (ФОТО)

Вчора, 5 квітня, близько 14:00, до поліцейських із заявою про угон мотоциклу звернувся мешканець села Розтоки, що на Рахівщині.

У Рахові 19-річний молодик, "тестуючи" мотоцикл перед покупкою, поїхав на ньому геть і не повернувся (ФОТО)

Як з’ясували поліцейські, напередодні чоловік домовився з незнайомцем про продаж свого мотоциклу. Оглянути транспортний засіб перед покупкою продавець і потенційний покупець домовилися в Рахові, поблизу залізничного переїзду. Там хлопець попросив власника дозволити йому протестувати мотоцикл, проте, поїхавши, на місце зустрічі так і не повернувся.  

Працівники сектору кримінальної поліції та поліцейські охорони оперативно розкрили злочин, швидко розшукавши юнака та викрадений ним мотоцикл. Встановивши особу зловмисника, поліцейські розшукали його за місцем проживання. Як виявилося, 19-річний рахівчанин встиг наполовину розібрати транспортний засіб, таким чином приховати злочин. Імовірно, в подальшому хлопець планував продати запчастини.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом слідчі Рахівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 289 Кримінального кодексу України. Інкримінована юнакові стаття передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років. Досудове розслідування у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 

06 квітня 2021р.

Теги: мотоцикл, покупка

НОВИНИ: Кримінал

14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 1
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 16
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 6
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
/ 1
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
» Всі новини