У Закарпатській митниці від обов'язків відсторонено начальника і керівників ключових митних постів (ДОКУМЕНТ)

Наказом голови Державної митної служби України Павла Рябікіна "з метою визначення вини, характеру тяжкості дисциплінарного проступку та перевірки інформації, викладеної у доповідній записці в.о. начальника Управління внутрішньої безпеки" порушено дисциплінарні провадження стосовно ключових посадовців Закарпатської митниці Держмитслужби, включно з керівником митниці.

У Закарпатській митниці від обов'язків відсторонено начальника і керівників ключових митних постів (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться в копії відповідного документа, що його ексклюзивно, з власних джерел у правоохоронних органах отримала редакція Закарпаття онлайн.

Дисциплінарні провадження порушено стосовно:

Товта Михайла Йосиповича, начальника  Закарпатської митниці;

Богуша Юлія Юлійовича, начальника митного поста "Тиса";

Ференца Тараса Михайловича, начальника митного поста "Солотвино";

Богачека Олега Євгеновича, начальника митного поста "Лужанка";

Марковича Ярослава Васильовича, начальника митного поста "Вилок";

Блюду Василя Васильовича, начальника митного поста "Малий Березний".

Вказаних осіб на час здійснення дисциплінарного провадження відсторонено від виконання посадових обов'язків.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнРНБО ввела санкції проти топ-10 контрабандистів, серед яких закарпатець Пересоляк.

Вслід за цим на Закарпатті відсторонили від виконання посадових обов’язків 23 митників.

 

03 квітня 2021р.

Теги: митниця, провадження

Коментарі

Соня 2021-04-05 / 09:56:51
Усi статуи любого олiгарха рахуеться не на ньому,а на довiренних осiб,Або в банцi 10 лiтровiй.

ціган банда контрабанда 2021-04-04 / 22:00:14
Як Пересояка пустят в рознос, за які шиши буде кормитися партія Контрабандне Закарпаття? Ледви обогнали на виборах слуг за рахунок того, що у Хустському районі, був зговор між головов осередку слуги народу Васильом Губальом і Рідним Закарпаття, що кандидати от слуг будуть агітувати в обласну раду не за своїх а за сірого кардинала Мирослава Білецького, котрий набрав просто рекордну кількість голосів. Надіюся що Губальови перепало от вищих керівнику партії за таку прєдательську виходку. Типир партія може росчитувати навірно лиш на виручку хустського кафе Пелікан котре держить Білецький і яке ще на закривалося ні при одному локдауні

ддд 2021-04-04 / 19:29:00
всих в кецик та надовго, без застави,кришу також-буде порядок

Ede 2021-04-04 / 16:39:57
РНБО як Трійка НКВД при Сталина. Сотні санкцій без суда і слідства. Скоро на Гулагі будуть людей відправлять. Сйогодні іх, завтра тебе. А чую запах диктатури!

Микола 2021-04-04 / 16:19:20
ото ты Стьопа "лизнув", аж чавкнуло...

ужгородець 2021-04-04 / 16:00:15
Долой контрабас. Контрабандистів на нари.

Степан Крук 2021-04-04 / 14:58:21
Громадська організація "Контрабанда без кордонів" проти владного безпрєдєлу.

Читач 2021-04-04 / 13:41:38
Ці всі їхні накази рнбо юридично нікчемні,і будуть скасовані ів судах, просто главклоун цього не розуміє, бо коли треба було учитися в університеті, він кривлявся і скакав на сцені, покурював травичку за кулісами, і його теперішні радники це знають.

Степан Крук-Земляку 2021-04-04 / 13:15:30
Контрабандиста легше призначити ніж у результаті злагодженої оперативної роботи правоохоронної системи його виявити. Цим недолугим призначенням влада розписалася під неспроможністю правоохоронної системи...

Тарас 2021-04-04 / 12:58:17
У всьому свiтi контрабандой рахуеться незаконне перемiщеня через кордон любоiпродукцii ,яка заборонена законодавством.Осiб,якi приймають участь в цьому незалежно опосредовано Або iншим чином називають участниками,тобто контрабандистами.Не обов'язково працювати на кордонi.Рахую,щo викритi схеми,допитанi участники ,якi пiшли на спiвпрацю з слiдством.Мое бачення - Це не останнi подii.

Земляк 2021-04-04 / 12:14:44
Яка рiзниця мiж демонстрацiею та менструацieю! Нияка! Це одно i тоже но бiльш конкретне! Так само незаконне перемiщення товару та контрабанда! Теперь вiдносно спискiв цих Якоби контрабандистiв! Приказом винних хотять назначити! Теперь про СБУ, це комерцiйна структура що працюе на себе! Чому не розслiдуе злочини п.Князева, i.т.д.!

пенсіонер 2021-04-04 / 11:37:10
Усі закарпатці демократичні і європейські люди. Богобоязненні, толерантні, газдовиті, виважені, дипломатичні.
Але не приведи Господи скажи щось погане про контрабанду або євробляхерство закарпатці вас - ЗАГРИЗУТЬ.
Розуму нинішній владі, хай задушить у зародку контарбас, хай ледацюги та афери навчаться чесно гроші заробляти.
При совкові за контрабас у особливо великому розмірі був розстріл.

Степан Крук 2021-04-04 / 11:29:44
Наказ голови Державної митної служби України Павла Рябікіна є прикладом абсолютної неграмотності та правового нігелізму! Він мав бути озвучений так: "Наказом голови Державної митної служби України Павла Рябікіна організована перевірка інформаціїї,викладеної у доповідній записці в.о. начальника Управління внутрішньої безпеки. Із метою об'єктивного та неупередженого проведення перевірки керівник митниці та начальники митних постів відсторонені тимчасово відсторонені від виконання службових обов'язків!

Степан Крук-Злому 2021-04-04 / 11:02:02
Ми із вами можемо собі дозволити називати Пересоляка контрабандистом. Але РНБО ні, бо вона повинна чітко керуватися визначеннями зазначеними у Законі України.
Подивіться далі. Стосовно відсторонених від роботи митників. Чому їх відсторонили??? "З метою визначення вини, характеру тяжкості дисциплінарного проступку та перевірки інформації". Тобто, їх вже призначили винними, залишилося тільки визначити характер важкості злочину... Є матеріали слідства, є вироки судів??? Що це за непрофесійний, делітантний підхід до такої важливої справи, як боротьба із корупцією??! Це якийсь дитячий садок!

злий 2021-04-04 / 10:52:12
Контрабанда в ширшому розумінні, як її прийнято розуміти в світі, це "незаконне перевезення (та ін. переміщення) товарів або/та інших предметів через митний кордон (державний кордон)" (Вікіпедія). Чим і займається контрабандист Пересоляк, якого інакше як контрабандистом на Закарпатті не називають.

Інформація для ЗМІ за підсумком РНБО не була вироком суду, де має бути виключно юридична термінологія, - це донесення до людей інформації зрозумілою їм мовою.
Тому не треба тут відмивати контрабандистів з контрабандистського "Рідного Закарпаття".
Те, чим вони займаються, підриває економіку України. А ви, судячи з усього, вболіваєте не за Україну, а за кишеню Пересоляка. Яка, я так розумію, "ріднозакарпатсько" сполучена з вашою?

Степан Крук -Злому 2021-04-04 / 10:41:28
Ви мене так і не зрозуміли! Але я і не сподівався... Основний зміст усіх моїх коментів зводиться до наступного: органи державної влади не мають права плутати поняття (Контрабанда та порушення митних правил) бо це не робить їм честь, не додає авторитету. Фігура Пересоляка вписалася у мої коменти, як приклад. І не більше... Хитро підтверджую ще раз - я із рідного Закарпаття!

злий 2021-04-04 / 10:33:07
Степан Крук хитро підтвердив, що належить до "Рідного Закарпаття".

Так от, Степане, казки нам тут про хороших "неконтрабандистів" не розказуй. Бо те, чим займається Пересоляк, це контрабанда. А він - контрабандист - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0

Степан Крук-Злий 2021-04-04 / 10:27:46
Ага, я із рідного Закарпаття! І батьки мої, і діди, і прадіди також були із рідного Закарпаття! Стосовно Пересоляка... Цей тип організував систематичне переміщення товарів через кордон із ПОРУШЕННЯМ МИТНИХ ПРАВИЛ, він ухиляється від сплати митних платежів, він обкрадає державу і заслуговує на жорстке покарання. Але він не контрабандист, він барига

злий 2021-04-04 / 10:02:52
Так вимальовується, що Степан Крук - з "Рідного Закарпаття"

Степан Крук 2021-04-04 / 09:56:31
Призначення Пересоляка (та інших) контрабандистом є популістичним рішенням! Адже вважати його таким можна тільки після відповідного рішення суду. До тих пір він невинний. Риба гниє із голови???

НОВИНИ: Соціо

04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 2
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 7
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю