Закарпатський школяр виборов диплом другого ступеню на Всеукраїнській олімпіаді з програмування

20-21 березня відбувся IV етап Всеукраїнської олімпіади з програмування в Кременчузі.

Закарпатський школяр виборов диплом другого ступеню на Всеукраїнській олімпіаді з програмування

Через карантинні обмеження олімпіада проводилась онлайн під контролем незалежних спостерігачів. Участь у олімпіаді взяли 134 школярі 7-11 класів із усієї України.

Закарпатську область представляла команда із 4 учасників, які в жорсткій боротьбі вибороли право представляти область на загальноукраїнському рівні.

Приємно відмітити, що єдиним школярем, що отримав диплом другого ступеню від усієї Закарпатської області, є учень 10 класу Ілля Кривов’яз (https://data.oi.in.ua/contest/uoi/2021/results ).

Невдало стартувавши у перший день змагань, за результатами якого він посідав загальне 32 місце, Ілля зумів зібратися і в другий день змагань показав чудовий результат, який допоміг йому зайняти високе призове місце серед найсильніших учнів-програмістів України. Отримана нагорода дозволила Іллі ввійти в двадцятку претендентів на відбори до міжнародної олімпіади з програмування, яка відбудеться онлайн влітку 2021 р.

Школяр вже є срібним призером Європейської юніорської олімпіади з інформатики за 2020 р.

02 квітня 2021р.

Теги: школярі, олімпіада, програмування

Коментарі

Унгварський 2021-04-06 / 13:03:49
Достойный представитель Закарпатья.

Комик Вася 2021-04-04 / 23:24:12
Усердие и труд все перетрут.. Илья много пахал над собой и получил достойный результат. Молодец !!!

Карабас Барабас 2021-04-04 / 21:34:24
Ужгородский школьник пример всем мальчишкам стремящиеся к научным результатам. Так держать Илья и вперед на новые свершения !!!

Роман Карпюк 2021-04-04 / 17:20:19
Гордость родителей, школы и города.

Ника В. 2021-04-03 / 15:52:47
Ужгородец Илья молодец. И пусть не учитывает здешних писателей с их мыслями о том, что уровень знаний у наших школьников низкий. Он высокий и об этом свидетельствуют результаты международных олимпиад (Илья кстати серебряный призер одной из них). Чем не европейское признание ???

Мункачівський 2021-04-03 / 14:19:55
Рівень знань не сильно залежить від форми навчання (дистанційно чи стаціонарно), головне щоб було бажання вчитися.

Емігрант 2021-04-03 / 13:34:31
Я вірю в Україну та її школярів та вчителів. При всіх негараздах вчителі роблять свою роботу - вчать, а учні - стараються достойно представити свої здобутки.

Рлдгпп 2021-04-02 / 21:40:34
Не довго залишилось. Зараз онлайн уроки і ті НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ. При розкладі 5-6 уроків на день по факту 1-2 уроки по 20-30 хв. За що вчителі отримують зарплату.

Калачин Й. 2021-04-02 / 16:09:20
Лайк Іллі за перемогу !!! Так тримати і далі перемагати !!!

Ungvar21 2021-04-02 / 14:36:13
Щиро бажаю здійснити свою мрію в програмуванні і продовжуй розвивати свої навички.

Автор 24 2021-04-02 / 13:19:40
Молодчинка

Praha 13 2021-04-02 / 13:02:36
Zakarpatskim talantam nemaje kinzinu. V Chexii jogo b z rukami vidirvalu v lyubij univer.

Коломієць Владлен 2021-04-02 / 12:59:11
Його здобутки у 10 класі (це і призи малої академії наук, це і попередні результати з предметних олімпіад) це вже визнання серед науковців і програмістів. Я колись будучи учнем десятого класу мріяв про призове місце на міскій олімпіаді, а тут здобутки всеукраїнського та європейського рівня. Це вже значний успіх і визнання. нехай і далі так робить ...

Старець 1956 2021-04-02 / 12:55:42
Усе прийде, і допомога і визнання ...ніхто і не сумнівається у цьому, ще будуть згадувати про юний талант, який був родом з ужгорода і будуть гордитися що Ілля з Ужгорода. Це тільки зараз він нікому не цікавий бо не має достойного визнання.

Студік1980 2021-04-02 / 12:52:52
Нехай старається так і далі і нехай не дивиться на коментарі про фінансову допомогу, час прийде, все самі йому дадуть і все йому самі принесуть...

українець 2021-04-02 / 12:50:12
Ніякої допомоги від влади любого рівня я думаю учень не має, всі його здобутки, це адский труд вчителів та самого учня.

Життєлюб 2021-04-02 / 12:48:19
Таких дітей не так вже і багато, і їх треба всіма силами вдохновляти та стимулюти на досягнення нових вершин. Аддже процес прогреса є важким, а судячи із відношення влади до талановитої молоді такі результати потрібні тільки батькам.

Танинець Міжгір'я 2021-04-02 / 12:45:53
при всіх складностях є ще люди, що стараються зробити щось світле та масштабне. Уклін тим вчителям, що готують школярів такого рівня !!

Директор 2021-04-02 / 12:44:20
Талановитій молоді завжди потрібно допомагати і ця допомога не завжди має бути матіральною, хоча б порадами та настановами, але на жаль у нас рідко роблять навіть це. Хай щастить тобі Ілля на важкому шляху самовдосконалення.

Astus1982 2021-04-02 / 12:42:12
Талантом є школяр і перспективний програміст, але що він буде робити без однодумців та помічників в глухому місті ???. Хто допоможе розвивати та рухати науку вперед ??? мало лишилось ...всі на заробітках в Європі.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини