На Закарпатті водійка, "не знаючи" про сховок із сигаретами у купленій автівці, спробувала перетнути на ній кордон (ФОТО)

Для виїзду за кордон 26-річна жителька Мукачівщини обрала сьогодні 3-тю годину ночі. На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці водійка «припаркувала» свій легковик «RENAULT MEGANE» у спрощеній смузі митного контролю – «зелений коридор».

На Закарпатті водійка, "не знаючи" про сховок із сигаретами у купленій автівці, спробувала перетнути на ній кордон (ФОТО)

На уточнююче питання інспекторів про наявність в авто будь-яких товарів, що підлягають декларуванню, заперечила, додавши, що нічого прихованого від митного контролю не переміщує.

Митникам спільно з прикордонниками залишилося перевірити, на скільки правдиві свідчення нашої співвітчизниці, провівши поглиблений огляд транспортного засобу. Застосувавши технічні засоби митного контролю: оглядове дзеркало, ліхтарик, викрутку та набору інструментів, інспектори-пошуківці натрапили на цікавий «тютюновий сховок», в якому виявлено 240 пачок сигарет.

Майже пів ящика сигарет було приховано у спеціально виготовлених кустарним способом нішах за передніми крилами автівки. Доступ до сигарет став можливим після демонтажу бокових дзеркал, а також пластин трикутної форми, що закривали собою вхід до вказаних ніш.

Приховані заздалегідь сигарети жіночка не визнала своєю власністю. Пояснила, що в такому стані придбала машину і, виїжджаючи за кордон, про тютюновий сховок не відала.

Відтак, відносно закарпатки складено протокол про порушення митного законодавства за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Вартість вилучених 24 блоків сигарет без акцизних марок України визначить спеціаліст-експерт. А от автомобіль марки «RENAULT MEGANE» (2004 р.в.), що використовувався для переміщення прихованих від митного контролю товарів у спеціально виготовлених тайниках, оцінений у майже 95 тис грн, вилучено до рішення суду, повідомилиЗакарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

31 березня 2021р.

Теги: сигарети, тайник, сховок, авто

НОВИНИ: Соціо

15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 2
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
09:02
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 29 листопада
18:06
/ 2
Герой «Азовсталі» з Мукачівського прикордонного загону отримав державну нагороду Фото новина
16:27
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину з Дніпропетровщини Фото новина
15:18
/ 1
Закарпатські митники затримали вантажівку з незадекларованим товаром на 1,5 млн грн Фото новина
14:39
/ 10
На Мукачівщині громада УПЦ МП разом з настоятелем приєдналася до ПЦУ Фото новина
14:06
У Мукачеві посеред ночі патрульні знайшли малюка, який сам блукав вулицями Фото новина
12:15
/ 1
Виноградівська міськрада повідомила про смерть Героя із Великих Комʼят Едуарда Густі Фото новина
11:23
Чопський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом
10:27
Апеляційний суд у Львові очікувано залишив чинним детальний план територій під будівництво вітряків на Руній
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 листопада
08:46
Берегово отримує пряме сполучення з Будапештом
08:38
З Ужгорода вперше курсуватимуть європейські спальні вагони до Відня
14:54
/ 5
Корупційна схема ДІАМ. На чиєму боці держава, коли вершини Карпат забудовують вітряками?
13:06
Укрзалізниця запускає 11 нових поїздів у графіку 2025–2026, зокрема до Закарпаття
» Всі новини