В Ужгородській міськраді розглядали об'єкти, які планується прийняти в експлуатацію (ФОТО)

Кілька об’єктів в Ужгороді, щодо яких планується процедура прийняття в експлуатацію, розглянули у четвер на черговому засіданні робочої групи в міській раді. Група під керівництвом заступника міського голови Івана Шимона, до складу якої входять представники різних підрозділів міськради, постачальних компаній, контролюючих служб, депутати і члени виконкому, створена для контролю, як забудовники виконують визначені їм вимоги.

В Ужгородській міськраді розглядали об'єкти, які планується прийняти в експлуатацію (ФОТО)

На засіданні, заслухавши представників компаній водо-, електро-, з вивезення сміття, ДСНС та інших члени робочої групи визначили, що все дотримали власники приміщень за адресами:

– вулиця Юрія Гагаріна, 135, де проводилася реконструкція житлового будинку під споруду для комерції;

– проспект Свободи, 35/18, де зробили розширення під комерційно-офісні приміщення;

– вулиця Минайська, 16а, де зроблено реконструкцію під ресторан.

Одне зауваження було до реконструкції на проспекті Свободи, 28/1, де планується продовольчий магазин – власника зобов’язали до кінця березня облаштувати кнопку виклику продавця, оскільки немає можливості для відвідання цього приміщення людьми з інвалідністю. Чи виконано цю вимогу, додатково перевірять безпосередньо на об’єкті.

Одноголосно не погодили проходження процедури введення в експлуатацію багатоповерхівки з комерційними приміщеннями на Капушанській, 34. Крім того, що немає документів про виконання вимог жодної з постачальних компаній, служб, які контролюють безпеку, за словами начальниці управління державного архітектурно-будівельного контролю Олександри Зотової, забудовник не виконав будівельні норми, споруда не відповідає вимогам сейсмічної безпеки.

Керівник робочої групи, заступник міського голови Ужгорода Іван Шимон також дав доручення провести перевірку об’єктів, зданих в експлуатацію з часу створення робочої групи, щодо виконання вимог про забезпечення відеонагляду і підключення його до загальноміської мережі.

26 березня 2021р.

Теги: експлуатація

НОВИНИ: Соціо

18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева
14:35
/ 4
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 1
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 9
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
» Всі новини