Подружжя переконане: ані вік, ані кордони, чи то будь-які інші перепони не стануть на заваді справжньому коханню.
Загалом же з початку 2021 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану Закарпатської області зареєстровано 783 шлюби. Серед яких 51 шлюб - з іноземцями.
Здебільшого, закарпатці цьогоріч одружувались із громадянами Угорщини, Словаччини, Румунії та Чехії. Також реєстрували шлюби з громадянами Королівства Марокко, Республіки Конго, Ізраїлю, Кіпру, Польщі та Туреччини. Найчастіше такі пари одружуються у скорочені терміни в рамках проєкту «Шлюб за добу».
з над Латориці 2021-03-25 / 07:33:02
Дякуємо, що про них написали. Бо брехачево.нет не пише - ганьбляться там, чи як?
Вуву 2021-03-25 / 03:15:14
Но вона симпатична , а то што мало чорна так то такоє .
Ми літом усі ходиме загоряти .Ну а вона так гейби уже позагоряла . Нормально .
І мужик нічого . Молодець , на відміну від остальних , кить може та пусть іще наклапає .
Он кількість гаселення в області все менше та менше .
А так хоть мало демографію поправлять.
Паланок 2021-03-24 / 21:09:44
Ганьбивбися старий хрич полізти на молоду дівку. Айбо великий сумнів, що вун скочив бо малий не лисий, без бороди і черезчур білий.
Ганзі Малтер 2021-03-24 / 21:02:53
А дідови уже мош і даякий європаспорт давати - він уже європеєць (не мадярський, ті не люблять). Там у Європах такоє моцкрат а гєскі толерованє. А жіночка щи й по-нашому ся научить, щи й голубці крутити, пак нє
Золі-бачі 2021-03-24 / 19:24:10
Най ся файта колотить.
Пак такоє 2021-03-24 / 18:58:05
А шо старому ся лишать, кідь вун щи фест берує? Нашим такого вжек не треба, ім такий вонить (хіба би мав сповсту пинязів - тогди ім нюхавку заб'є). А пак доброє діло - продовжить старому життя на років 10, а може й 15 - стимул щи й який! Айбо теща му точно ги його молодша сестра
Пак такоє 2021-03-24 / 18:30:17
О, та старий такий шіковний, шо й такого файного малого устиг учинити?! Най росте великий і здоровий! А гіби молодятам сил, щастя ай здоровля, ги ся казало "савєт да любофь"!
Читач 2021-03-24 / 18:06:28
Старого хрича потягнуло на молоду, а вона погодилася. От і вся любоффф.
РомаУж 2021-03-24 / 18:00:03
Совпаденіє???