Від будинку Івана Борща до урвища річки лише два метри. Проблеми почалися після повені у 2001 році, коли вода змила бетонну опору, яка захищала оселю.
Іван Борщ, мешканець с. Широкий: «На рівні цього двора тут бетонна стінка ішла. Забор тут був. Все понесло».
Чоловік каже, після повені не отримав від держави жодної копійки. Хоча представники місцевої влади тоді запевняли, що його родина 37-ма у списку на відселення.
Іван Борщ, мешканець с. Широкий: «Пропонували. Поставили на чергу, і далі все так заглохло».
Теперішній голова очолив село вже після катастрофи. Каже, Іван Борщ дійсно постраждав від повені. Шукає у архіві списки тих, кому після лиха надавали державну допомогу. Показує, що 33-х широківців відселили, і ще з десяток отримали матеріальну компенсацію. Івана Борща у списках немає.
Степан Бритвак, сільський голова: «У нього дійсно там забрало усю стіну, яку він там робив. Там вкладені були кошти, але він не попав під категорію ні «А», ні «Б». Не знаю, чому, але комісія його не відселила тоді».
Сільський голова припускає, що комісія, яка визначала, кому надавати державну допомогу, діяла упереджено. Та Іван Борщ не єдиний, хто не одержав компенсацій. Тепер поновити справедливість можна хіба-що через суд, або чекати поки чергова повінь остаточно не зруйнує будівлю. Наразі родина залишається із проблемою віч-на-віч. Господар самотужки будує укріплення, але річка все одно стрімко поглинає берег.