Вакцинацію на Закарпатті проводить лише 1 мобільна бригада, загалом вакциновано 444 людини

На Закарпатті від початку вакцинації проти коронавірусу перше з двох щеплень зробили лише 444 людям — це чи не найнижчий показник в Україні.

Вакцинацію на Закарпатті проводить лише 1 мобільна бригада, загалом вакциновано 444 людини

Наразі вакцинацію проводить лише одна мобільна бригада, але до кінця тижня їх кількість збільшиться, тоді має зрости й кількість щеплень.

Про це у коментарі розповіла регіональна координаторка вакцинації в Закарпатській області Вікторія Тимчик.

За словами Тимчик, вакцинація з мобільними бригадами — дещо новий метод роботи, тому мобільні бригади повинні пройти навчання й отримати сертифікати.

«Наразі лише одна бригада пройшла навчання по роботі з вакциною AstraZeneca. Сьогодні (10 березня — ред.) закінчують навчання ще чотири бригади, через два дні — ще чотири. Тобто до кінця тижня на Закарпатті будуть працювати 9 мобільних бригад. Відповідно, ми охопимо вакцинацією більшу кількість закладів», — зазначила епідеміологиня.

Кожна бригада може виконати до 100 щеплень протягом дня. За 9 березня на Закарпатті зробили 90 щеплень — Тимчик зазначає, що цей результат «дуже тішить». Коли запрацюють дев'ять бригад, це дозволить збільшити кількість щеплень за день, а також швидше завершити введення першої дози.

На першому етапі, зокрема, вакцинують медиків, які працюють у COVID-лікарнях: тих, що безпосередньо контактують із хворими на коронавірус, а також інший персонал. Таких закладів на Закарпатті — 17. За словами Тимчик, кожен медичний заклад попередили про день, коли в них має відбутися вакцинація, а медики самостійно вирішують, чи будуть щепитися. Загалом приблизно 30% усіх медиків погодилися вакцинуватися.

«Ми не моніторимо на етапі планування причину відмови. Ніде не передбачено, що медик має вказати свою мотивацію», — зазначила Тимчик.

10 березня 2021р.

Теги: вакцинація

Коментарі

Із Закарпаття 11.03.2021 / 01:15:40
Цікаво, а от якщо людині буде спричинена шкода здоров'ю після вакцинації (нетипова реакція організму, індивідуальне несприйняття інше), хто в такому випадку буде нести за це відповідальність і чи передбачена вона взагалі?!?

Рома 10.03.2021 / 18:30:49
Сьогодні зіткнувся з ситуацією. Дві лікарки спілкувались щодо вакцини. Одна нормальна - буде робити щеплення. Друга лікарка вата - рекламувала москальську вакцину. Я був в шоці!

Читач 10.03.2021 / 16:18:21
За такі темпи вакцинації весь кабмін треба заражати ковідом примусово до того часу, поки не провакцинуються 80% населення України. У Африці більше людей вакцинованих!!! Темпи вакцинації в Україні повністю провалені!!!

Вакцинований 10.03.2021 / 15:54:17
Безвідповідальність вищого ступеня - вакцинацію в області проводить одна (!!!) бригада.

Степан Крук 10.03.2021 / 14:22:36
Від завтра розпочнуть вакцинувати ще 8 бригад. Однак, якщо цей процес буде проходити такими повільними темпами то результата не буде. Для прикладу, педагогів почнуть вакцинувати десь у середині літа. Ситуацію потрібно міняти!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:28
У Олешнику на Берегівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:08
На Рахівщині авто з’їхало в кювет через ожеледицю Фото новина
17:44
У Берегові авто злетіло з дороги та впало в річку Фото новина
09:49
Закарпатські медики екстреної допомоги врятували життя пацієнтці у новорічну ніч Фото новина
16:54
Полум’я ледь не знищило будинок у Порошкові на Ужгородщині Фото новина
13:21
/ 1
У селі Невицьке вогнеборці врятували чоловіка, який під час пожежі отруївся чадним газом Фото новина
11:54
У селі Довге на Хустщині горів житловий будинок Фото новина
17:38
/ 1
У Тур’ї Поляні на Ужгородщирі згорів житловий будинок Фото новина
09:05
/ 1
В Ужгороді реанімували жінку після чотирьох зупинок серця
14:44
У селі Ільниця 69-річний чоловік отримав опіки внаслідок спалаху газоповітряної суміші Фото новина
12:42
На Берегівщині чадним газом отруїлася родина з вісьмох людей
11:45
У селі Косонь на Берегівщині загорівся ресторан Фото новина
10:37
/ 2
Для ліквідації загорання газової труби на Мукачівщині залучено 21 рятувальника Фото новина
10:15
На Закарпатті врятували матір і дитину після отруєння чадним газом
09:14
Поблизу Сваляви загорілася газова труба Фото новина
13:34
/ 1
На Берегівщині бригада «103» прийняла стрімкі пологи у 30-річної жінки Фото новина
13:59
У Карпатах застряг крісельний підйомник з майже 80 людьми Фото новина
12:47
На Мукачівщині мікроавтобус зіткнувся з вантажівкою, загинула людина Фото новина
09:01
На Львівщині в ДТП травмувався підліток із Закарпаття Фото новина
16:57
На Закарпатті майже три доби розшукували двох зниклих підлітків Фото новина
14:19
На Берегівщині сталася пожежа в житловому будинку Фото новина
16:45
Сусіди врятували 72-річну жінку під час пожежі на Мукачівщині Фото новина
12:14
В Ужгороді неповнолітній мотоцикліст опинився у лікарні після зіткнення з мікроавтобусом Фото новина
18:12
У Косівській Поляні на Рахівщині під час пожежі загинули свійські тварини Фото новина
16:28
На Хустщині рятувальники ліквідували масштабну пожежу в оселі Фото новина
» Всі новини