Закарпаття з 8 березня – у "червоній" зоні

Відповідне рішення прийнято на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Закарпаття з 8 березня – у "червоній" зоні

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, за результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 08 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області та застосувати на території Закарпатської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоний” рівня епідемічної небезпеки.

06 березня 2021р.

Теги: зона

Коментарі

чмо 21.03.2021 / 19:32:27
пидари

Адміністрація 09.03.2021 / 23:35:49
Червона зона попередньо до 22 березня.

Практик 09.03.2021 / 19:55:21
Хтось знає, коли знімуть цю зону???? Будь-ласка відповідайте по суті, без словесного поносу і маразматичного моралізаторства.

Практик 09.03.2021 / 19:54:22
Хтось знає, коли знімуть цю зону???? Будь-ласка відповідайте по суті, без словесного повному і маразматичного моралізаторства.

Рахівщина 08.03.2021 / 17:16:52
Червона зона, не смішіть, для кого?
Сьогодні на Драгобраті можна було запевнитися в цьому, то для кого ваші заборони?

Рахівщина 08.03.2021 / 17:12:11

Миколі 07.03.2021 / 11:05:17
Ти що пропонуешь пити ,щоб вижити?

Майк 06.03.2021 / 19:10:09
Поки на місяць не введуть армію, поліцію, нац гвардію і о стальних на вулицю, діла не буде! Один раз на день вийти в магазин, або аптеку на день і погуляти 100м від будинку інакше штраф. Це я ще рік тому говорив, як підтвердила практика це правда. Тоді мене писали звідки гроші будуть місяць дома сидіти, як бачимо гроші ті що не мали, не мають і далі. А хто мав хоть якісь уже на "дні". Тільки втрачаємо поряд них і молодих людей через хворобу, одна алкашня живе, жодного не знаю щоб хворів!

воловець 06.03.2021 / 17:30:02
Повірте. Це треба і якнайшвидше !!!!!!!!!!!!!!

аноніму 06.03.2021 / 16:41:23


Вже дотримуються. А як дотримувалися, коли вся Україна сиділа в локдауні, а Зеленський катався на лижах? Він і Ко як харчувалися - власноруч нарізаними бутербродами і розчинною кавою з термоса?

Ну а те, що у нас, на Закарпатті, народ бездумний і безвідповідальний, то само собою


анонім 06.03.2021 / 15:54:46
Ага. Лиш на Буковелі чомусь дотримуються карантину (їжа лиш на виніс, всі в масках, в магазин без маски і не запустять). І пройдіться у нас...

злий 06.03.2021 / 15:24:59
Коли всі сидять в гузиці (перебачте, в локдауні) відкрийте під Зеленського всі курорти, як взимку, під час зимового локдауну, Буковель

User 06.03.2021 / 14:55:06
На чехах не врятує, там хворих ще більше. От і возять заразу туди сюди та ще й з підробними тестами.

Аноніму 06.03.2021 / 14:06:33
Або на Чехах

Степан Крук Анонім 06.03.2021 / 13:53:56
Десь так...

Анонім 06.03.2021 / 13:15:46
Правильно, шо ввели червону зону. Ато скоро не буде про кого її вводити, всі будуть або в лікарні або на цвинтарі або на ізоляції.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:34
ВІДЕОФАКТ. У Хусті горіла будівля колишнього готелю "Лев"
11:05
У Росоші Керецьківської громади рятувальники, поліцейські, лісівники та місцеве населення шукали 12-річну дівчинку Фото новина
00:19
В Ужгороді "п'яна" Mazda врізалася в дерево Фото новина
16:57
У Воловці Skoda Superb перекинулася з дороги в кювет Фото новина
14:14
У Руському Полі на Тячівщині горіла занедбана 2-поверхова будівля Фото новина
11:33
/ 3
У Глибокому на Ужгородщині відбійник простромив BMW, 18-річний водій загинув Фото новина
11:15
/ 1
У Вилоку на Берегівщині під колесами потяга "Запоріжжя-Солотвино" загинув 14-річний хлопець з села Перехрестя Фото новина
16:25
/ 10
В Ужгороді водій виїхав на тротуар і збив жінку Фото новинаВідео новина
14:17
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 2,8%
13:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді чоловік помер на зупинці, а авто заїхало на тротуар навпроти "зебри", когось забирала "швидка"
12:52
У горах на Рахівщині врятували двох "туристів", що промокли і втратили надію Фото новина
12:28
У Золотарьові на Хустщині згоріла надвірна споруда з тонною сіна Фото новина
11:49
У Березові на Хустщині на пожежі в будинку загинув 71-річний чоловік
14:15
/ 1
У Тисі виявили ще одного потопельника Фото новинаВідео новина
22:02
/ 3
35-річний "турист" з Донеччини 3 дні блукав високогір'ям на Рахівщині, загубив у потічку взуття і обморозив ноги в снігу Фото новина
14:02
В Ужгороді на пожежі в квартирі травмувалися 3 людей (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:12
У Вільшанах на Хустщині згорів будинок
14:10
У Ляхівцях на Ужгородщині гасили пожежу в котельні, прибудованій до будинку Фото новина
11:24
На пожежі у Видричці на Рахівщині виявили тіло власника будинку Фото новина
12:56
У Довгому на Хустщині на пожежі будинку виявили тіло 80-річної власниці (ОНОВЛЕНО) Фото новина
17:48
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 12,6%
14:11
У Берегові горів будинок Фото новина
14:04
/ 1
У Білках на Хустщині горіла літня кухня-хлів Фото новина
11:46
На вихідні згоріли будинки у Кам'янському на Берегівщині та Білках на Хустщині
11:32
У Брустурах на Тячівщині згорів магазин
» Всі новини