Закарпаття з 8 березня – у "червоній" зоні

Відповідне рішення прийнято на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Закарпаття з 8 березня – у "червоній" зоні

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, за результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 08 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області та застосувати на території Закарпатської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоний” рівня епідемічної небезпеки.

06 березня 2021р.

Теги: зона

Коментарі

чмо 2021-03-21 / 19:32:27
пидари

Адміністрація 2021-03-09 / 23:35:49
Червона зона попередньо до 22 березня.

Практик 2021-03-09 / 19:55:21
Хтось знає, коли знімуть цю зону???? Будь-ласка відповідайте по суті, без словесного поносу і маразматичного моралізаторства.

Практик 2021-03-09 / 19:54:22
Хтось знає, коли знімуть цю зону???? Будь-ласка відповідайте по суті, без словесного повному і маразматичного моралізаторства.

Рахівщина 2021-03-08 / 17:16:52
Червона зона, не смішіть, для кого?
Сьогодні на Драгобраті можна було запевнитися в цьому, то для кого ваші заборони?

Рахівщина 2021-03-08 / 17:12:11

Миколі 2021-03-07 / 11:05:17
Ти що пропонуешь пити ,щоб вижити?

Майк 2021-03-06 / 19:10:09
Поки на місяць не введуть армію, поліцію, нац гвардію і о стальних на вулицю, діла не буде! Один раз на день вийти в магазин, або аптеку на день і погуляти 100м від будинку інакше штраф. Це я ще рік тому говорив, як підтвердила практика це правда. Тоді мене писали звідки гроші будуть місяць дома сидіти, як бачимо гроші ті що не мали, не мають і далі. А хто мав хоть якісь уже на "дні". Тільки втрачаємо поряд них і молодих людей через хворобу, одна алкашня живе, жодного не знаю щоб хворів!

воловець 2021-03-06 / 17:30:02
Повірте. Це треба і якнайшвидше !!!!!!!!!!!!!!

аноніму 2021-03-06 / 16:41:23


Вже дотримуються. А як дотримувалися, коли вся Україна сиділа в локдауні, а Зеленський катався на лижах? Він і Ко як харчувалися - власноруч нарізаними бутербродами і розчинною кавою з термоса?

Ну а те, що у нас, на Закарпатті, народ бездумний і безвідповідальний, то само собою


анонім 2021-03-06 / 15:54:46
Ага. Лиш на Буковелі чомусь дотримуються карантину (їжа лиш на виніс, всі в масках, в магазин без маски і не запустять). І пройдіться у нас...

злий 2021-03-06 / 15:24:59
Коли всі сидять в гузиці (перебачте, в локдауні) відкрийте під Зеленського всі курорти, як взимку, під час зимового локдауну, Буковель

User 2021-03-06 / 14:55:06
На чехах не врятує, там хворих ще більше. От і возять заразу туди сюди та ще й з підробними тестами.

Аноніму 2021-03-06 / 14:06:33
Або на Чехах

Степан Крук Анонім 2021-03-06 / 13:53:56
Десь так...

Анонім 2021-03-06 / 13:15:46
Правильно, шо ввели червону зону. Ато скоро не буде про кого її вводити, всі будуть або в лікарні або на цвинтарі або на ізоляції.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:27
У Глибокому на Ужгородщині на ходу загорівся легковик
14:46
У горах Рахівщини допомогли туристу з Хмельницького, якому стало зле
14:19
У Тисі у Виноградові виявили тіло невідомого потопельника
14:13
На Мукачівщині та Ужгородщині вчора згоріли будинки
10:11
В Ужгороді за минулу добу виявлено 1 випадок коронавірусу
09:56
На Закарпатті зафіксовано 4 нові випадки COVID-19 за добу, жодна людина не померла
22:25
/ 2
ФОТОФАКТ. На об'їзній автодорозі Ужгорода авто з дітьми перекинулося в кювет
19:09
На Закарпатті підозрюють ще шість випадків штаму Delta
14:43
/ 4
Учора на Закарпатті втопилося двоє людей - у Боржаві і Ріці
14:30
У Микулівцях на Мукачівщині через пожежу в надвірній споруді майже згорів будинок
12:11
/ 1
У Мукачеві вдень згоріло дерево
11:57
Чоловік, що отримав опіки 98% тіла під час ремонту мотокоси в підвалі санаторію "Поляна", помер у лікарні
10:16
У річці Тересва в Вільхівцях знайшли тіло чоловіка
09:35
На Закарпатті за добу не виявлено жодного нового випадку COVID-19, жодна людина не померла
17:27
Хлопчика з Олешника, що зник напередодні, знайшли в оборозі з сіном
10:36
На Закарпатті зафіксовано лише 1 новий впадок COVID-19 за добу, жодна людина не померла
22:54
Водія ВАЗа, що злетів у кювет під Мукачевом, з переломами доправили до лікарні й прооперували
21:33
На Хустщині під час копання колодязя чоловік загинув під 8-метровим шаром землі
10:20
В Ужгороді за минулу добу нових випадків коронавірусу не виявлено
10:08
На Закарпатті зафіксовано 6 нових випадків COVID-19 за добу, ніхто не помер
20:56
/ 6
В Ужгороді можна вільно зробити щеплення від коронавірусу вакциною на вибір
14:21
На Хустщині вантажівка потрапила під потяг, є травмовані
13:54
Міжгірські рятувальники ношами транспортували з гори травмовану жінку
12:58
Учора горіли будинки в Баранинцях під Ужгородом і в Ракошині біля Мукачева
12:50
/ 2
Біля Ужгорода через пожежу на пшеничному полі міг згоріти яблуневий сад
» Всі новини