Закарпаття з 8 березня – у "червоній" зоні

Відповідне рішення прийнято на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Закарпаття з 8 березня – у "червоній" зоні

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, за результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 08 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області та застосувати на території Закарпатської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “червоний” рівня епідемічної небезпеки.

06 березня 2021р.

Теги: зона

Коментарі

чмо 2021-03-21 / 19:32:27
пидари

Адміністрація 2021-03-09 / 23:35:49
Червона зона попередньо до 22 березня.

Практик 2021-03-09 / 19:55:21
Хтось знає, коли знімуть цю зону???? Будь-ласка відповідайте по суті, без словесного поносу і маразматичного моралізаторства.

Практик 2021-03-09 / 19:54:22
Хтось знає, коли знімуть цю зону???? Будь-ласка відповідайте по суті, без словесного повному і маразматичного моралізаторства.

Рахівщина 2021-03-08 / 17:16:52
Червона зона, не смішіть, для кого?
Сьогодні на Драгобраті можна було запевнитися в цьому, то для кого ваші заборони?

Рахівщина 2021-03-08 / 17:12:11

Миколі 2021-03-07 / 11:05:17
Ти що пропонуешь пити ,щоб вижити?

Майк 2021-03-06 / 19:10:09
Поки на місяць не введуть армію, поліцію, нац гвардію і о стальних на вулицю, діла не буде! Один раз на день вийти в магазин, або аптеку на день і погуляти 100м від будинку інакше штраф. Це я ще рік тому говорив, як підтвердила практика це правда. Тоді мене писали звідки гроші будуть місяць дома сидіти, як бачимо гроші ті що не мали, не мають і далі. А хто мав хоть якісь уже на "дні". Тільки втрачаємо поряд них і молодих людей через хворобу, одна алкашня живе, жодного не знаю щоб хворів!

воловець 2021-03-06 / 17:30:02
Повірте. Це треба і якнайшвидше !!!!!!!!!!!!!!

аноніму 2021-03-06 / 16:41:23


Вже дотримуються. А як дотримувалися, коли вся Україна сиділа в локдауні, а Зеленський катався на лижах? Він і Ко як харчувалися - власноруч нарізаними бутербродами і розчинною кавою з термоса?

Ну а те, що у нас, на Закарпатті, народ бездумний і безвідповідальний, то само собою


анонім 2021-03-06 / 15:54:46
Ага. Лиш на Буковелі чомусь дотримуються карантину (їжа лиш на виніс, всі в масках, в магазин без маски і не запустять). І пройдіться у нас...

злий 2021-03-06 / 15:24:59
Коли всі сидять в гузиці (перебачте, в локдауні) відкрийте під Зеленського всі курорти, як взимку, під час зимового локдауну, Буковель

User 2021-03-06 / 14:55:06
На чехах не врятує, там хворих ще більше. От і возять заразу туди сюди та ще й з підробними тестами.

Аноніму 2021-03-06 / 14:06:33
Або на Чехах

Степан Крук Анонім 2021-03-06 / 13:53:56
Десь так...

Анонім 2021-03-06 / 13:15:46
Правильно, шо ввели червону зону. Ато скоро не буде про кого її вводити, всі будуть або в лікарні або на цвинтарі або на ізоляції.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

07:30
Китайську вакцину CoronaVac доставлять на Закарпаття вже сьогодні
17:01
Мобільні групи під час перевірок в Ужгороді особливо контролюватимуть заклади торгівлі та громадського харчування
14:36
За добу на Закарпатті сталося понад три десятки пожеж сухої трави
10:18
У Чопі та в Минаї на Ужгородщині горіли будинки
10:14
/ 2
На Тячівщині загорівся дерев’яний житловий будинок, чий господар уже кілька років як за кордоном
08:40
/ 2
За минулу добу на Закарпатті виявлено 151 випадки COVID-19, померли 8 пацієнтів
08:24
В Ужгороді станом на 13 квітня виявлено 13 нових випадків COVID-19
22:35
/ 1
Китайська вакцина CoronaVac має надійти на Закарпаття цього тижня
13:45
Уночі, ймовірно, через коротке замикання на Берегівщині загорівся будинок
12:03
/ 3
В окремих громадах Закарпаття введуть додаткові карантинні обмеження
09:14
В Ужгороді впродовж доби виявлено 3 нові випадки коронавірусної інфекції, 2 людини померли
09:11
За минулу добу на Закарпатті виявлено 62 випадки COVID-19, померли 7 пацієнтів
18:47
Пожежу на господарських спорудах у Виноградові гасили 4 години
09:21
/ 4
138 випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті, померли 6 хворих
09:11
/ 1
За минулу добу в Ужгороді виявлено 18 нових випадків коронавірусної інфекції, 2 людей померло
13:25
У Мукачеві водій ВАЗу, що тікав від патрульних, врізався в поліцейське авто, що його блокувало
13:11
/ 8
З 11 квітня Закарпаття переходить у "жовту" зону
09:29
/ 4
За минулу добу на Закарпатті підтверджено 225 випадків COVID-19, 16 людей померло
09:05
За минулу добу в Ужгороді виявлено 42 нові випадки коронавірусної інфекції, 5 людей померло
23:20
/ 3
Закарпаття може вийти з червоної зони карантину найближчими днями — Ляшко
17:36
ФОТОФАКТ. Закарпатський центр легеневих хвороб отримав кисневу станцію
13:54
На Закарпатті на пилорамі уламок дошки смертельно травмував електрика
09:20
Пожежа на Ужгородщині понищила магазин, продукти в ньому та обшивку сусіднього кіоску
08:53
/ 1
236 випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті, померли 12 хворих
08:30
/ 1
В Ужгороді за добу виявлено 56 випадків COVID-19, 3 людей померли
» Всі новини