665 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, померли 14 пацієнтів

Упродовж минулої доби, 5 березня одужали 453 пацієнти (загалом з початку пандемії одужали - 32 116 пацієнтів).

665 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, померли 14 пацієнтів

2566 зразків біологічного матеріалу відібрано за минулу добу та скеровано у лабораторії для досліджень методом ПЛР.

За минулу добу у 665 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 28 - медики та 35- діти.

Загалом, 43 504 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 2 939 медики та 2205 -  діти.

За добу, що минула,  померли 14  хворих із діагнозом COVID-19 (загалом з початку пандемії -  982 пацієнти з діагнозом COVID-19).

06 березня 2021р.

Теги: випадки, коронавірус, пацієнти

Коментарі

До Дідо 2021-03-06 / 22:03:15
Підтримую 100%

Доктор 2021-03-06 / 21:36:44
Як зупинити вірус і Ко від корупції у податковій, судах, прокуратурах, медицині, поліції, може ввести вірус взяткам і все закінчиться.

Берегово 2 2021-03-06 / 16:40:45
Підтверджую коментар Берегово
В місто як не виїдеш, одні похорони. І молоді померають, це правда.
Люди, бережіть себе!

Дідо 2021-03-06 / 14:38:42
Людей попереджають:
—носити правильно маски!
—зменшити контакти!
—при маленькому симптомі сидіти дома!
—і т.д.
Наші люди :
—маску носити не буду!
—ідемо на каву!
—є симптом і іде до людей « общатися»!
—кафешки не можна закривати бо не буде доходів!
Влада :
— замість того, щоб жорстко закрити все починає «умнічати»!
Результат :
— купа хворих і багато померлих!
Питання:
Як жити нормальним людям серед таких ТУПИХ ДЕБІЛІВ ?

Патріот 2021-03-06 / 14:14:13
А вакцину Спутнік ні-ні-ні. Я краще помру но ворожі подачки не сприйму. Солідарен з Круком, у Росії суточний приріст вірусу чуть більше 11 тисяч у нас чуть менше 10-ти. Скоро зрівняємось, але ворожу вакцину ніі-ні.

Читатель 2021-03-06 / 14:12:06
Печальное другое. Информации нет. Такой цензуры даже при СССР не было, при котором, даже выковырять что-либо, не было проблем. Списывают всё на туризм, на лыжи, на санки.... А правду не говорит никто.
Пришла весна. И с чего бы "вдруг попёрло"? А этого никто не скажет. Только вскользь сказали "про новые штаммы".

Далее. Брехня по вакцинации. Так, "нужна вакцинация" или "год 2021 будет хуже 2020"? Ну, как это понимать? Вот, объясните.

Читатель 2021-03-06 / 14:08:28
Да, что толку с этих масок?
1) Вирус не остановить. Он не остановится ни перед чем.
2) Количество тестов. Украина "обставила" всех. Всё у нас на уровне беднейших стран мира.

Степан Крук - Берегово! 2021-03-06 / 12:18:27
Тримайся Берегово!)) "Червона зона" принесе свої позитивні результати.

Берегово 2021-03-06 / 12:10:55
м. Берегово, центральна лікарня, ніч з 5 на 6 березня 2021р. - 7 ковід-трупів, в т.ч. 38 річний батько та одна молода жінка.

мукачівець 2021-03-06 / 11:58:14
А маски, як не носили, так і не носять!

Амелі 2021-03-06 / 11:36:54
Слава Богу.
Повністю згодна з попередніми коментарями.

Степан Крук 2021-03-06 / 10:51:25
Щойно прийнято рішення - Закарпаття в "ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ"!!!

Степан Крук-ромаріо 2021-03-06 / 09:32:36
Згідний! А ще мене турбує "безхребетність" влади, котра ведеться на хотєлки мамаш, папаш. Портібно вміти приймати непопулярні рішення вчасно і безкомпромісно!

ромаріо 2021-03-06 / 09:25:41
Де ті тупорилі мамаші та папаші, які ниють, що вчителі мають навчати іх чад виключно в шкільних класах.Ось вам і результати шкільного навчання.

Степан Крук 2021-03-06 / 09:11:12
Шановні друзі! Станом на 7.00 к.ч. Закарпаття залишається в "помаранчевій зоні". Однак, це за результатами всезакарпатських показників. Ужгород фактично вже другу добу перебуває в "червоній" зоні. Тому і суворі обмеження в обласному центрі. У міській лікарні (функціонує 190 ковідних ліжок) МІСЦЬ НЕМАЄ!!! Ситуація в Ужгороді близька до колапсу, лікарі вже не можуть фізично та морально приймати такі величезні потоки хворих. Тому не вештайтеся без потреби по місту! Будьте мудрими та відповідальними перед собою та своїми близькими. У першу чергу бережіть дітей та близьких похилого віку. Здоров'я бажаю!))

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:01
Мобільні групи під час перевірок в Ужгороді особливо контролюватимуть заклади торгівлі та громадського харчування
14:36
За добу на Закарпатті сталося понад три десятки пожеж сухої трави
10:18
У Чопі та в Минаї на Ужгородщині горіли будинки
10:14
/ 2
На Тячівщині загорівся дерев’яний житловий будинок, чий господар уже кілька років як за кордоном
08:40
/ 2
За минулу добу на Закарпатті виявлено 151 випадки COVID-19, померли 8 пацієнтів
08:24
В Ужгороді станом на 13 квітня виявлено 13 нових випадків COVID-19
22:35
/ 1
Китайська вакцина CoronaVac має надійти на Закарпаття цього тижня
13:45
Уночі, ймовірно, через коротке замикання на Берегівщині загорівся будинок
12:03
/ 3
В окремих громадах Закарпаття введуть додаткові карантинні обмеження
09:14
В Ужгороді впродовж доби виявлено 3 нові випадки коронавірусної інфекції, 2 людини померли
09:11
За минулу добу на Закарпатті виявлено 62 випадки COVID-19, померли 7 пацієнтів
18:47
Пожежу на господарських спорудах у Виноградові гасили 4 години
09:21
/ 4
138 випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті, померли 6 хворих
09:11
/ 1
За минулу добу в Ужгороді виявлено 18 нових випадків коронавірусної інфекції, 2 людей померло
13:25
У Мукачеві водій ВАЗу, що тікав від патрульних, врізався в поліцейське авто, що його блокувало
13:11
/ 8
З 11 квітня Закарпаття переходить у "жовту" зону
09:29
/ 4
За минулу добу на Закарпатті підтверджено 225 випадків COVID-19, 16 людей померло
09:05
За минулу добу в Ужгороді виявлено 42 нові випадки коронавірусної інфекції, 5 людей померло
23:20
/ 3
Закарпаття може вийти з червоної зони карантину найближчими днями — Ляшко
17:36
ФОТОФАКТ. Закарпатський центр легеневих хвороб отримав кисневу станцію
13:54
На Закарпатті на пилорамі уламок дошки смертельно травмував електрика
09:20
Пожежа на Ужгородщині понищила магазин, продукти в ньому та обшивку сусіднього кіоску