665 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, померли 14 пацієнтів

Упродовж минулої доби, 5 березня одужали 453 пацієнти (загалом з початку пандемії одужали - 32 116 пацієнтів).

665 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу, померли 14 пацієнтів

2566 зразків біологічного матеріалу відібрано за минулу добу та скеровано у лабораторії для досліджень методом ПЛР.

За минулу добу у 665 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 28 - медики та 35- діти.

Загалом, 43 504 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 2 939 медики та 2205 -  діти.

За добу, що минула,  померли 14  хворих із діагнозом COVID-19 (загалом з початку пандемії -  982 пацієнти з діагнозом COVID-19).

06 березня 2021р.

Теги: випадки, коронавірус, пацієнти

Коментарі

До Дідо 2021-03-06 / 22:03:15
Підтримую 100%

Доктор 2021-03-06 / 21:36:44
Як зупинити вірус і Ко від корупції у податковій, судах, прокуратурах, медицині, поліції, може ввести вірус взяткам і все закінчиться.

Берегово 2 2021-03-06 / 16:40:45
Підтверджую коментар Берегово
В місто як не виїдеш, одні похорони. І молоді померають, це правда.
Люди, бережіть себе!

Дідо 2021-03-06 / 14:38:42
Людей попереджають:
—носити правильно маски!
—зменшити контакти!
—при маленькому симптомі сидіти дома!
—і т.д.
Наші люди :
—маску носити не буду!
—ідемо на каву!
—є симптом і іде до людей « общатися»!
—кафешки не можна закривати бо не буде доходів!
Влада :
— замість того, щоб жорстко закрити все починає «умнічати»!
Результат :
— купа хворих і багато померлих!
Питання:
Як жити нормальним людям серед таких ТУПИХ ДЕБІЛІВ ?

Патріот 2021-03-06 / 14:14:13
А вакцину Спутнік ні-ні-ні. Я краще помру но ворожі подачки не сприйму. Солідарен з Круком, у Росії суточний приріст вірусу чуть більше 11 тисяч у нас чуть менше 10-ти. Скоро зрівняємось, але ворожу вакцину ніі-ні.

Читатель 2021-03-06 / 14:12:06
Печальное другое. Информации нет. Такой цензуры даже при СССР не было, при котором, даже выковырять что-либо, не было проблем. Списывают всё на туризм, на лыжи, на санки.... А правду не говорит никто.
Пришла весна. И с чего бы "вдруг попёрло"? А этого никто не скажет. Только вскользь сказали "про новые штаммы".

Далее. Брехня по вакцинации. Так, "нужна вакцинация" или "год 2021 будет хуже 2020"? Ну, как это понимать? Вот, объясните.

Читатель 2021-03-06 / 14:08:28
Да, что толку с этих масок?
1) Вирус не остановить. Он не остановится ни перед чем.
2) Количество тестов. Украина "обставила" всех. Всё у нас на уровне беднейших стран мира.

Степан Крук - Берегово! 2021-03-06 / 12:18:27
Тримайся Берегово!)) "Червона зона" принесе свої позитивні результати.

Берегово 2021-03-06 / 12:10:55
м. Берегово, центральна лікарня, ніч з 5 на 6 березня 2021р. - 7 ковід-трупів, в т.ч. 38 річний батько та одна молода жінка.

мукачівець 2021-03-06 / 11:58:14
А маски, як не носили, так і не носять!

Амелі 2021-03-06 / 11:36:54
Слава Богу.
Повністю згодна з попередніми коментарями.

Степан Крук 2021-03-06 / 10:51:25
Щойно прийнято рішення - Закарпаття в "ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ"!!!

Степан Крук-ромаріо 2021-03-06 / 09:32:36
Згідний! А ще мене турбує "безхребетність" влади, котра ведеться на хотєлки мамаш, папаш. Портібно вміти приймати непопулярні рішення вчасно і безкомпромісно!

ромаріо 2021-03-06 / 09:25:41
Де ті тупорилі мамаші та папаші, які ниють, що вчителі мають навчати іх чад виключно в шкільних класах.Ось вам і результати шкільного навчання.

Степан Крук 2021-03-06 / 09:11:12
Шановні друзі! Станом на 7.00 к.ч. Закарпаття залишається в "помаранчевій зоні". Однак, це за результатами всезакарпатських показників. Ужгород фактично вже другу добу перебуває в "червоній" зоні. Тому і суворі обмеження в обласному центрі. У міській лікарні (функціонує 190 ковідних ліжок) МІСЦЬ НЕМАЄ!!! Ситуація в Ужгороді близька до колапсу, лікарі вже не можуть фізично та морально приймати такі величезні потоки хворих. Тому не вештайтеся без потреби по місту! Будьте мудрими та відповідальними перед собою та своїми близькими. У першу чергу бережіть дітей та близьких похилого віку. Здоров'я бажаю!))

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився