Головлікар Закарпатської обллікарні розповів про критичну ситуацію з COVID-19 і попередив про небезпеку сортування (ВІДЕО)

В обласну лікарню за 4 дні поступило 76 пацієнтів. Виписано - 36.

Головлікар Закарпатської обллікарні розповів про критичну ситуацію з COVID-19 і попередив про небезпеку сортування (ВІДЕО)

На кисневій терпії перебувають 110 хворих. Практично всі місця для надання кисневої терапії наразі зайняті.

"Ця хвиля протікає зовсім по-другому. Мабуть, все ж таки, маємо мутований штам даної інфекції. Хворіють молоді люди. І помирають молоді люди", - розповів Юрій Яцина.

При цьому, розповів про метод медичного сортування, що застосовується в медицині катастроф. Відповідно до нього, якщо можливості надання адекватного лікування обмежені, то це лікування надається пацієнтам, перспективним для життя. "Тобто, вкрай важкі пацієнти можуть не отримати належну медичну допомогу", - зауважив лікар.

За його словами, наразі кількість хворих невпинно зростає. Відповідно, кількість місць невпинно зменшується. Кількість лікарів і можливість надання медичної допомоги також знаходяться у критичній ситуації.

 

05 березня 2021р.

Теги: коронавірус, сортування, Яцина, лікарня

Коментарі

юрист 2021-03-08 / 16:08:58
А чим тоді займався Петров, займаючи посаду губернатора та два десятки нардепів ...? "Великим будівництвом"...? А тепер його ще й головою облради зробили - от і наслідки ...

Невідомий 2021-03-07 / 20:28:25
До Віка
Мобільний госпіталь нічого не вирішить,мало розгорнути нові ліжка, якщо нема персоналу їх обслуговувати, звичайне ліжко-місце не лікує хворого, для того потрібні лікарі і медсестри, забезпечення.Нічого з вище вказаного в області більше нема ніж то що є тепер, система намежі і більше не витримає навантаження якщо кожен з нас незробить все що від нього залежить щоб допомогти собі, своїм ближнім і всім оточуючим...

Вік 2021-03-06 / 13:32:42
Чому навіть у коментарях не йде мова і вимоги про відкриття в Ужгороді мобільного госпіталя?

Теж Берегово 2021-03-05 / 23:50:50
Повністю підтримую Берегово.
По Берегову сьогодні засідали! Назасідали відкриття бассейнів і шкіл. Де розум???
Великорозумна головна освітянка голосувала за відкриття шкіл,це адекватна людина ???
Тільки головний лікар і санепідемстанція голосовули проти, а мер і його присрачники голосували за повернення дітей до школи і відкриття Жайворонку!
Вводьте локдаун на область, у нас і так найбільша смертність в Україні, що чекаємо??

Вва 2021-03-05 / 21:40:57
Яцина до вас доносить реалії, а не лапшу на вуха вішає і сподівається щоб ваша свідомість запрацювала!!! У критичних ситуаціях які він наводить у медиків іншого виходу немає. Тому все залежить у більшій мірі від нас самих

Олександр 2021-03-05 / 20:01:57
Потрібне застереження для людей, які прислуховуються до думок авторитетних лікарів. Ю. Ю. Ярина сказав, що наступила критична ситуація в, якій винні люди, які нікого і нічого не слухають і не хочуть дотримуватись карантинних правил- протиіпедемічни правил і норм при даній епідемії. Це носіння масок, відстань між людьми в масових місцях не менше 2 метрів, обробка де з-за обом рук після відвідування громадських місць і контактів.... Корочше максимальна ізоляція.
Ситуація що виникла привела до повної завантаженості всіх лікарень, а в лікарнях медики не всім зможуть надати достатню кваліфіковану допомогу. Люди схаменіться- сядьте на гузиці, бо із-за бездумного шастання людей іде масове зараження, а потім вмирають люди...

Ужгород 2021-03-05 / 17:11:36
Так введіть червону зону, локдаун а не чекайте понеділок, а то зараз пік, все дозволено, футбол з глядачами, весілля, хороводи. Нашо чекати, якшо можна було вже ввести карантин, якшо проблеми...

Сортировка!!!!! 2021-03-05 / 16:19:26
Це капец! Лiкар буде вирiшувати кому допомогати, а хто безнадiйний! Це кiнець мирноi медицини,це всьо, сюсюкання закiнчилось

Берегово 2021-03-05 / 14:57:54
Непогано було б звернути увагу на мера м. Берегово З. Баб'яка: у вівторок 9 березня мер виганяє вчителів всіх шкіл на роботу, і це в сьогоднішніх катастрофічних епідеміологічних умовах. Це явно - психічні розлади у мера сталися. Прокурор та психіатр тут неминуче мав би втрутитися.

Курах Іван 2021-03-05 / 14:44:09
прошу прислухатися до виступу Юрія Яцини! Строго дотримуватися карантиних правил, уникати масових скупчень людей. Виходити тільки строго в масках тому, що ситуація вкрай напружена. Всі ковідні відділення в лікарнях заповнені. Бережіть себе і свою родину!

Ірина 2021-03-05 / 14:31:30
Чому не вакцинують людей, а лише чиновників? Де вакцини? Де влада?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини