Головлікар Закарпатської обллікарні розповів про критичну ситуацію з COVID-19 і попередив про небезпеку сортування (ВІДЕО)

В обласну лікарню за 4 дні поступило 76 пацієнтів. Виписано - 36.

Головлікар Закарпатської обллікарні розповів про критичну ситуацію з COVID-19 і попередив про небезпеку сортування (ВІДЕО)

На кисневій терпії перебувають 110 хворих. Практично всі місця для надання кисневої терапії наразі зайняті.

"Ця хвиля протікає зовсім по-другому. Мабуть, все ж таки, маємо мутований штам даної інфекції. Хворіють молоді люди. І помирають молоді люди", - розповів Юрій Яцина.

При цьому, розповів про метод медичного сортування, що застосовується в медицині катастроф. Відповідно до нього, якщо можливості надання адекватного лікування обмежені, то це лікування надається пацієнтам, перспективним для життя. "Тобто, вкрай важкі пацієнти можуть не отримати належну медичну допомогу", - зауважив лікар.

За його словами, наразі кількість хворих невпинно зростає. Відповідно, кількість місць невпинно зменшується. Кількість лікарів і можливість надання медичної допомоги також знаходяться у критичній ситуації.

 

05 березня 2021р.

Теги: коронавірус, сортування, Яцина, лікарня

Коментарі

юрист 2021-03-08 / 16:08:58
А чим тоді займався Петров, займаючи посаду губернатора та два десятки нардепів ...? "Великим будівництвом"...? А тепер його ще й головою облради зробили - от і наслідки ...

Невідомий 2021-03-07 / 20:28:25
До Віка
Мобільний госпіталь нічого не вирішить,мало розгорнути нові ліжка, якщо нема персоналу їх обслуговувати, звичайне ліжко-місце не лікує хворого, для того потрібні лікарі і медсестри, забезпечення.Нічого з вище вказаного в області більше нема ніж то що є тепер, система намежі і більше не витримає навантаження якщо кожен з нас незробить все що від нього залежить щоб допомогти собі, своїм ближнім і всім оточуючим...

Вік 2021-03-06 / 13:32:42
Чому навіть у коментарях не йде мова і вимоги про відкриття в Ужгороді мобільного госпіталя?

Теж Берегово 2021-03-05 / 23:50:50
Повністю підтримую Берегово.
По Берегову сьогодні засідали! Назасідали відкриття бассейнів і шкіл. Де розум???
Великорозумна головна освітянка голосувала за відкриття шкіл,це адекватна людина ???
Тільки головний лікар і санепідемстанція голосовули проти, а мер і його присрачники голосували за повернення дітей до школи і відкриття Жайворонку!
Вводьте локдаун на область, у нас і так найбільша смертність в Україні, що чекаємо??

Вва 2021-03-05 / 21:40:57
Яцина до вас доносить реалії, а не лапшу на вуха вішає і сподівається щоб ваша свідомість запрацювала!!! У критичних ситуаціях які він наводить у медиків іншого виходу немає. Тому все залежить у більшій мірі від нас самих

Олександр 2021-03-05 / 20:01:57
Потрібне застереження для людей, які прислуховуються до думок авторитетних лікарів. Ю. Ю. Ярина сказав, що наступила критична ситуація в, якій винні люди, які нікого і нічого не слухають і не хочуть дотримуватись карантинних правил- протиіпедемічни правил і норм при даній епідемії. Це носіння масок, відстань між людьми в масових місцях не менше 2 метрів, обробка де з-за обом рук після відвідування громадських місць і контактів.... Корочше максимальна ізоляція.
Ситуація що виникла привела до повної завантаженості всіх лікарень, а в лікарнях медики не всім зможуть надати достатню кваліфіковану допомогу. Люди схаменіться- сядьте на гузиці, бо із-за бездумного шастання людей іде масове зараження, а потім вмирають люди...

Ужгород 2021-03-05 / 17:11:36
Так введіть червону зону, локдаун а не чекайте понеділок, а то зараз пік, все дозволено, футбол з глядачами, весілля, хороводи. Нашо чекати, якшо можна було вже ввести карантин, якшо проблеми...

Сортировка!!!!! 2021-03-05 / 16:19:26
Це капец! Лiкар буде вирiшувати кому допомогати, а хто безнадiйний! Це кiнець мирноi медицини,це всьо, сюсюкання закiнчилось

Берегово 2021-03-05 / 14:57:54
Непогано було б звернути увагу на мера м. Берегово З. Баб'яка: у вівторок 9 березня мер виганяє вчителів всіх шкіл на роботу, і це в сьогоднішніх катастрофічних епідеміологічних умовах. Це явно - психічні розлади у мера сталися. Прокурор та психіатр тут неминуче мав би втрутитися.

Курах Іван 2021-03-05 / 14:44:09
прошу прислухатися до виступу Юрія Яцини! Строго дотримуватися карантиних правил, уникати масових скупчень людей. Виходити тільки строго в масках тому, що ситуація вкрай напружена. Всі ковідні відділення в лікарнях заповнені. Бережіть себе і свою родину!

Ірина 2021-03-05 / 14:31:30
Чому не вакцинують людей, а лише чиновників? Де вакцини? Де влада?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:01
Мобільні групи під час перевірок в Ужгороді особливо контролюватимуть заклади торгівлі та громадського харчування
14:36
За добу на Закарпатті сталося понад три десятки пожеж сухої трави
10:18
У Чопі та в Минаї на Ужгородщині горіли будинки
10:14
/ 2
На Тячівщині загорівся дерев’яний житловий будинок, чий господар уже кілька років як за кордоном
08:40
/ 2
За минулу добу на Закарпатті виявлено 151 випадки COVID-19, померли 8 пацієнтів
08:24
В Ужгороді станом на 13 квітня виявлено 13 нових випадків COVID-19
22:35
/ 1
Китайська вакцина CoronaVac має надійти на Закарпаття цього тижня
13:45
Уночі, ймовірно, через коротке замикання на Берегівщині загорівся будинок
12:03
/ 3
В окремих громадах Закарпаття введуть додаткові карантинні обмеження
09:14
В Ужгороді впродовж доби виявлено 3 нові випадки коронавірусної інфекції, 2 людини померли
09:11
За минулу добу на Закарпатті виявлено 62 випадки COVID-19, померли 7 пацієнтів
18:47
Пожежу на господарських спорудах у Виноградові гасили 4 години
09:21
/ 4
138 випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті, померли 6 хворих
09:11
/ 1
За минулу добу в Ужгороді виявлено 18 нових випадків коронавірусної інфекції, 2 людей померло
13:25
У Мукачеві водій ВАЗу, що тікав від патрульних, врізався в поліцейське авто, що його блокувало
13:11
/ 8
З 11 квітня Закарпаття переходить у "жовту" зону
09:29
/ 4
За минулу добу на Закарпатті підтверджено 225 випадків COVID-19, 16 людей померло
09:05
За минулу добу в Ужгороді виявлено 42 нові випадки коронавірусної інфекції, 5 людей померло
23:20
/ 3
Закарпаття може вийти з червоної зони карантину найближчими днями — Ляшко
17:36
ФОТОФАКТ. Закарпатський центр легеневих хвороб отримав кисневу станцію
13:54
На Закарпатті на пилорамі уламок дошки смертельно травмував електрика
09:20
Пожежа на Ужгородщині понищила магазин, продукти в ньому та обшивку сусіднього кіоску
08:53
/ 1
236 випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті, померли 12 хворих
08:30
/ 1
В Ужгороді за добу виявлено 56 випадків COVID-19, 3 людей померли
23:16
/ 3
На Закарпатті ліжка для пацієнтів із COVID-19 завантажені лише на 44% — Полосков
» Всі новини