Поліція розповіла про затримання закарпатця, що продавав зброю та боєприпаси (ФОТО)

Співробітники кримінальної поліції Ужгородщини отримали оперативну інформацію, що 26-річний раніше судимий житель району може бути причетний до організації каналу надходження бойової зброї на територію області.

Поліція розповіла про затримання закарпатця, що продавав зброю та боєприпаси (ФОТО)

У ході контролю за вчиненням злочину поліцейські встановили точний час та місце, коли має відбутися зустріч зловмисника з клієнтом для збуту небезпечного товару.

У результаті в четвер, 4 березня, на одній із АЗС, що розташована неподалік села Баранинці Ужгородського району, поліцейські у співпраці зі співробітниками УСБУ, провели спецоперацію і затримали фігуранта «на гарячому». Зловмисник саме передав покупцю дві гранати й два десятки боєприпасів до автоматичної зброї та отримав за товар грошові кошти. 

Всі речові докази слідчі вилучили та відправлять експерту для дослідження.

За фактом злочину у поліці] відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто незаконне поводження зі зброю та боєприпасами. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання до семи років позбавлення волі.

Зловмисника затримано в процесуальному порядку. Слідчі готують матеріали для повідомлення фігуранту про підозру та клопотатимуть в суді про взяття його під варту. До обрання фігуранту запобіжного заходу він перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання, повідомляє поліція Закарпаття.

05 березня 2021р.

Теги: гранати, зброя, патрони

Коментарі

Закон 05.03.2021 / 08:56:18
У мусорів геть погано з математикою, на фото (набої 7.62х39 46 шт) не два десятки , тобто двадцять, а більше як чотири десятки, або майже п"ять . Ці набої використовуються не тільки в автоматичній зброї, а ще бвгвтьох цивільних карабінах. Ото зараз чуваку понамальовують...

НОВИНИ: Кримінал

11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 4
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 1
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 4
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
» Всі новини