Справу ексзаступника голови Закарпатської облради щодо вимагання понад пів мільйона гривень "відкату" скеровано до суду

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно ексзаступника голови Закарпатської обласної ради та працівника Управління ДАБІ у Закарпатській області за фактом вчинення групою осіб закінченого замаху на вимагання грошових коштів у великих розмірах (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 189 КК України).

Справу ексзаступника голови Закарпатської облради щодо вимагання понад пів мільйона гривень "відкату" скеровано до суду

Згідно з даними слідства, особи вимагали 560 тис. грн за те, що не перешкоджатимуть діяльності підрядної фірми при здійсненні реконструкції будівлі клубу під соціально-культурний центр. Йдеться про об’єкт «Великого будівництва» у с. Мокра, на фінансування якого у бюджеті передбачили 5,6 млн грн. Саме після перерахування фірмі частини цієї суми, підряднику почали надходити погрози та вимоги «відкату».

На час слідства підозрюваних взяли під варту з можливістю внесення застави. За процесуального керівництва обласних прокурорів досудове розслідування, яке здійснювали слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області, завершене. 

Законодавством за вказаний злочин передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

 
02 березня 2021р.

Теги: справа, ексзаступник, відкат

Коментарі

Прокурор 03.03.2021 / 12:05:08
Ми го не посадеме бо вже взялизьме гроші

Читач 03.03.2021 / 07:07:31
Лише зараз справу передали до суду? Чому Грицик до сих пір на волі, а не сидить? Чому за підкуп виборців по району проти носатого Петра не порушена кримінальна справа? Грицик рідкісна тварь і паскудь, ділов натворив по району много, майно скупив забезцінь, людей принижував, використовував, даже родичі про нього не скажуть добре слово.

не того взяли 03.03.2021 / 06:01:12
Зеленського обрали завдяки його обіцянкам "зламати систему", в якій державу захопили олігархи, але до цього часу він не поспішав виступати проти них, пише FT.

Його уряд не дослухався до вимог МВФ висунути кримінальне обвинувачення проти Ігоря Коломойського у зв'язку з підозрою про його причетність до одного з найбільших банківських шахрайств у Європі.

У 2016 році ПриватБанк, який тоді належав Коломойському та його бізнес-партнеру, націоналізували після того, як у його рахунках знайшли діру на 5.5 мільярдів доларів.

Коломойський і його телеканали підтримували виборчу кампанію Зеленського. Мільярдер також має лояльність кількох десятків депутатів, які номінально входять до партії президента, пише видання.

Проте наприкінці лютого НАБУ повідомило про підозру трьом колишнім менеджерам "ПриватБанку". Таким чином, зростають очікування, що далі влада візьметься за Коломойського та його партнерів.

злий 03.03.2021 / 04:41:20
Хто то? Грицик?

Тарас 02.03.2021 / 21:44:06
Гівно кончено!

НОВИНИ: Кримінал

11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
» Всі новини