На Закарпатті митники знайшли в мікроавтобусі незадекларовані елітні дамські сумочки, колекційний одяг і взуття на кілька тисяч євро (ФОТО)

Минулими вихідними інспектори-пошуківці, перевіряючи на митному посту «Тиса» мікроавтобус «Мерседес-Спрінтер», натрапили на новенький колекційний одяг від відомих брендів: «PINKO», «PRADA», «COCCINELLE», «EMPORIO ARMANI», «ARMANI EXCHANGE», «KARL LAGERFELD», «TWINSET», «MAJE».

На Закарпатті митники знайшли в мікроавтобусі незадекларовані елітні дамські сумочки, колекційний одяг і взуття на кілька тисяч євро (ФОТО)

Елітні речі знаходилися у 8 картонних коробках серед задекларованих 25 місць багажу із вживаними речами. Віз бренди 20-річний житель Івано-Франківщини з Італії, де перебував у приватних справах. Під час проходження митно-прикордонного контролю чоловік заповнив у «червоному коридорі» декларацію, «забувши» вказати товар, який підлягає оподаткуванню.

Серед предметів митного правопорушення – 3 елегантні жіночі сумочки, 13 одиниць колекційного жіночого та чоловічого одягу (сукня, пальто, куртки, жакет, майки), вишукане взуття (черевики, кросівки, туфлі). Остаточну вартість брендів визначить спеціаліст-експерт, але за приблизною оцінкою в Інтернет-мережі, коштують вони кілька тисяч євро.

Тоді як згідно з митним законодавством, без декларування та оподаткування підлягають товари, вартість яких не перевищує 500 євро та до 50 кг.

Тож, відносно водія складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Вона тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100% вартості цих товарів та їх конфіскацію. Справу скеровано в суд, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

 

01 березня 2021р.

Теги: одяг, взуття, сумочки

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 6
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
/ 1
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
» Всі новини