У ході обшуків на Берегівщині виявлено безакцизні сигарети на 2,5 млн грн (ФОТО)

Служба безпеки України попередила у Закарпатській області нелегальне переправлення за кордон гуртових партій підакцизної продукції.

У ході обшуків на Берегівщині виявлено безакцизні сигарети на 2,5 млн грн (ФОТО)

Під час обшуків у ділків вилучено майже 60 тисяч пачок контрабандних цигарок на майже 2,5 мільйона гривень.

Співробітники СБУ отримали інформацію, що декілька місцевих мешканців планують організувати канал незаконного переправлення тютюнових виробів до країн Євросоюзу. Перевозити підакцизну продукцію вони планували на власному мікроавтобусі одного зі спільників.

Підготовлений для контрабандного переправлення товар ділки зберігали на території складського приміщення.

У ході обшуків за місцями проживання учасників протиправної діяльності та зберігання товару правоохоронці виявили пакувальну тару, стрейч плівки та інші речі, які вони використовували для підготовки продукції до «відправлення».

За оперативними даними, вилучені тютюнові вироби було виготовлено на Дніпропетровщині.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності організаторів протиправної діяльності. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товари.

Заходи із викриття контрабандистів проводились спільно зі слідчими Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі УСБУ в Закарпатській області.

26 лютого 2021р.

Теги: сигарети, обшуки

Коментарі

кунь 27.02.2021 / 11:51:53
...це міг зробити таке викриття рядовий патруль,участковий.а не служба безпеки з прокуратурою!
...трудяги!!!!!

саша 26.02.2021 / 22:27:54
Так у всіх оптових магазинах продають безакцизні молдавські сигарети по 23-25 грн за пачку, але там є криші і всім хватає з даних схем та бюджет держави недоотримує мільйони, а тут люди підривають економіку Європи, але ганяються за ними щоб "оподаткувати" в кармани силовикам дуже настирливо, бо гроші не пахнуть....

Червений пысок 26.02.2021 / 19:03:58
Так то лиш крохи що найшли, бо плохо спрятали!

Іван 26.02.2021 / 14:50:04
Но і, а як до нього попали? Звідки вини, хто продав чи пропустив їх ? Ітд чи на цьому жирна крапка мож дальше робити через місячь ще когось вкажеме!

НОВИНИ: Кримінал

17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 1
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини