На Закарпатті затримали митника, що за хабар у 4000 доларів обіцяв сприяти контрабанді сигарет (ФОТО)

Викрили правопорушника оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Національної поліції спільно з колегами-правоохоронцями.

На Закарпатті затримали митника, що за хабар у 4000 доларів обіцяв сприяти контрабанді сигарет (ФОТО)

Поліцейські встановили, що митник пообіцяв посприяти місцевому мешканцю у незаконному експорті до країни Європейського союзу 50 ящиків тютюнових виробів. Він запевнив, що товар буде захований в залізничних вагонах і під час митного огляду його просто не побачать. За свою «допомогу» попросив 4000 доларів США «винагороди».

24 лютого головного державного інспектора Закарпатської митниці затримали під час отримання ним першої частини неправомірної вигоди – 27 тисяч гривень.  Кошти митник отримав після організації переправлення частини тютюнових виробів.

Вирішується питання щодо затримання правопорушника  у порядку ст. 208 КПК України та повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та отримання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

25 лютого 2021р.

Теги: хабар, митник, контрабанда

Коментарі

6890 26.02.2021 / 03:39:09
Судебная система в том формате, в котором она сегодня существует, уже доказала свою непригодность. Украинцы не доверяют судам, эта организация слишком стала коррумпированной и слишком шаткой. Мы должны это изменить, потому что именно изменения в судебной системе является залогом сильной Украины, где защищены права каждого гражданина. Это также является шагом на пути евроинтеграции Украины", - подчеркнул Зеленский

Хома 25.02.2021 / 22:32:21
Поки заробiтна плата митникiв буде 8 тис.грн.як у Уиган прибиральникiв вулиць , вони будут шукати форми пiдробiтку,а такi,як Пересоляк та iншi будут процвiтати.

Саша 25.02.2021 / 21:32:08
Пересоляк Валера із Стрічиком рже не може

Мойсюк контрабанда 25.02.2021 / 12:57:12
Шо д так, криша в особі Дербака Ю.Ю. не спрацювала....

pfr 25.02.2021 / 12:49:34
На фото явно не 27 тисяч грн, а десь до 3 тисяч. Видав, уже успів поділитися з ким треба. Пошумить все і через пару днів знов митникувати буде. Щось я не чув ніколи, щоб так само гучно повідомляли про судовий процес над митником-хабарником, якого запроторили за грати.

іван 25.02.2021 / 11:28:17
Знайшли кого брати!?

У мене червений великий рот 25.02.2021 / 10:53:41
Яка херня?

Крон 25.02.2021 / 10:12:27
Фамилия

Ого 25.02.2021 / 10:11:21
Щось митник підуставший трішечки із рюкзаком

втратили страх. 25.02.2021 / 09:48:40
.

НОВИНИ: Кримінал

17:59
/ 1
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
» Всі новини