На Закарпатті у водія автобуса вилучили незадекларований одяг із Барселони "на прохання знайомого" (ФОТО)

Сьогодні, 22 лютого під час проходження митно-прикордонного контролю на пункті пропуску "Тиса" 58-річний водій автобуса марки «MAN» вказав у декларації лише паспортні дані та відомості про транспортний засіб.

На Закарпатті у водія автобуса вилучили незадекларований одяг із Барселони "на прохання знайомого" (ФОТО)

Усно заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Однак, перевіряючи багажний відсік автобуса, митники виявили дорожню сумку із новеньким товаром. Відтак 61 одиниць жіночого одягу в асортименті торгівельної марки «Anna Mora» (різних моделей та розмірів), виробництва Іспанії намагався перевезти через українсько-угорський кордон водій автобуса в обхід декларування та обов’язкового оподаткування, і, скоріш за все, з метою комерційного збуту в Україні.

Згідно з ярликами на штанах, сорочках, платтях, блуз, футболок та светру – загальна вартість не задекларованого товару складає понад 394 тис грн. За митним законодавством дозволяється ввезення товару до 500 євро та до 50 кг.

У своїх поясненнях перевізник з Київщини виявлений одяг не визнав своєю власністю. Повідомив, що переміщував дорожню сумку з Барселони в Київ на прохання знайомого.

Митники задокументували порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Наразі товар вилучено до рішення суду, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

22 лютого 2021р.

Теги: одяг, водій, автобус, митниця

Коментарі

Вуйко 23.02.2021 / 03:56:11
Не заплатив видно

НОВИНИ: Соціо

16:15
/ 2
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
/ 1
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
» Всі новини