ВАКС ув'язнив за хабар рахівського суддю Тулика на 6 років (ВІДЕО)

Суддя Іван Тулик вимагав від мешканця Рахова 10 тис. грн за ухвалення судового рішення на його користь.

ВАКС ув'язнив за хабар рахівського суддю Тулика на 6 років (ВІДЕО)

У вівторок, 16 лютого, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок у справі за обвинуваченням судді районного суду Закарпатської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.368 та ч.2 ст.369-2 (у редакції, чинній на час вчинення кримінального правопорушення) КК України.

ВАКС визнав винним суддю у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначив покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

Запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 80 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 153 680 гривень, залишити без змін до набрання вироком законної сили.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду протягом 30 днів.

Повідомити про ухвалення вироку стосовно вказаного судді Президента України та Вищу раду правосуддя.

Із повним текстом судового рішення можна ознайомитися на Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером справи 348/1674/19.

16 лютого 2021р.

Теги: суддя, тюрма, хабар

Коментарі

Grinja 2021-03-04 / 05:49:03
Радуетеся чужій біді...? Суки

Г***** 2021-02-17 / 22:27:45


Використання чужого прізвища як нікнейму. Коментар видалено. Адмін


адвокат 2021-02-17 / 13:47:49
Суддя Бенца розглядає справи роками, Навіть сра.е розлучення може рік слухати. Ця бабисько завалена справами багаторічної давності, бо просто без грошей не призначає їх до розгляду.
Йо...й Фазекош у кожній справі шукає причини щоби її вернути, але за бабоси може нараз розглянути. Зате Малюк і Бедьо за бабки виносять любе рішення і скоренько.

Укроп 2021-02-17 / 10:17:41
Ще не бачив бідного судью в Закарпаті вони Боги !!!!!!

Тхір самий гуманний суд 2021-02-17 / 08:00:32
Світлик не кажи всім шо тут тотальна піраміда по зароблянні грошей, поки віктор торгує всім до того часу ми як на канарах

Світлик 2021-02-17 / 07:58:04
У нас продажа ухвал через руководителя, ун продає усьо по тарифам

Адольф 2021-02-17 / 00:18:09
Кінокомедія, а не країна: 2014-2015 рік - Іловайський та Дебальцівський котли, розгром, море української крові, а Порох в цей час вкрадені на оборонному бюджеті кошти виводить в оффшори. Мілліарди вкрадених бюджетних коштів - відповідальності 0. І тут пару сотень гривень - 6 років каторги. Амінь.

Шкода. Порядна людина. 2021-02-16 / 22:51:48

Домніцький 2021-02-16 / 22:49:36
Знавбім що мій наступник такий падкий на гроші то ще служивбим і ниськіть

Віктол бізнес 2021-02-16 / 20:39:05
Завтра збір шановні судді, треба думати нові схеми, бо старі вже усі знають, а майно буду купляти у нью-йорку бо усі увиділи шо я не брєзгуя потратив 500 тисяч доларів на машину і хижину

ДАНКУ 2021-02-16 / 19:43:42
Параноїк перевірирозетки

Старц... і Мохамедяно... 2021-02-16 / 18:20:54
У нас з віктором це просто бізнес, не садіть в тюрму нашу корову фінансову

Грегор 2021-02-16 / 18:16:14
Скоро так вирок зачитають вирок і Данку, прокурорам слава!!!

Глава Ужгароцкій міжрай суд 2021-02-16 / 18:13:49
Я не доторканий, купив будинок за 300 тисяч доларів, ауді-8 преміум клас за 120 тисяч євро, награбав пару мільйонів доларів і все продаю в суді за гроші, бо мантія це бізнес, а мій кабінет це офіс бізнес структури «СУД»