У Боржавському відзначили 100-річчя від дня народження народного єпископа Івана Маргітича (ФОТО)

6-го лютого, з нагоди 100-річчя від дня народження владики Івана Маргітича, у селі Боржавське Виноградівського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії відбулася урочиста Архієрейська Служба Божа, яку очолив Високопреосвященніший Ігор (ВОЗНЯК), ЧНІ, архієпископ-митрополит Львівський, якому співслужили Преосвященніший Владика Ніл (ЛУЩАК), Апостольський адміністратор Мукачівської Греко-католицької єпархії, Преосвященніший Василь (ТУЧАПЕЦЬ), ЧСВВ, екзарх Харківський та велика кількість священнослужителів МГКЄ та гостей.

У Боржавському відзначили 100-річчя від дня народження народного єпископа Івана Маргітича (ФОТО)

Про це повідомляє спільнота "Греко-католицьке Закарпаття" в соціальній мережі Фейсбук.

Під час проповіді, владика Ігор пригадав присутнім основні моменти з історії життя владики Івана Маргітича. А на її завершення закликав усіх вірників приступити з молитвами перед мощами народного єпископа, особливо зараз, під час війни в Україні, просячи про його заступництво перед Господом.

Після святкової Літургії, у крипті Свято-Покровського храму архієреї з духовенством відслужили панахиду за Слугу Божого Преосвященного владику Івана Маргітича.

07 лютого 2021р.

Теги: Маргітич, єписком, МГКЄ, УГКЦ

Коментарі

до "Цікаво" 2021-02-09 / 02:08:31


Ага, тут якраз всі вам про то і говорять, що зробилисьте туй, на Закарпаттьови, свою вотчину. Аби до вас в гості ходили. Коли дозволите.

Бізнесмени на Богові :(


Цікаво 2021-02-08 / 22:21:02
При чому "територія"? Митрополит Ігор був у нас у гостях. Авадь ньє?

до "До цікаво" 2021-02-08 / 21:18:55


Що значить "чужа територія"? Це не територія України? Чи це не територія католицької церкви східного обряду?


До цікаво 2021-02-08 / 20:00:47
У Львові Митрополит у себе вдома, а Закарпаття то чужа територія мусять робити так як скажуть.

Цікаво 2021-02-08 / 19:02:01
У Львові Митрополит Ігор відомий тим, що має тверді позиціі і вперто стоіть на своім, не поступається римо-католикам, коли они пробують права качати віддай храм, чи щось таке, твердо рулить, якщо якийсь правий-лівий уклонізм у лавах - а тут читав з дозволу Владики Ніла.
Виходить, ростемо

До всіх 2021-02-08 / 10:36:46
Та Я Вас прошу люди добрі про што мова, Митрополит Ігор при початку проповіді , хто там був ,хто був уважним той чув як Він казав що з дозволу Владики Ніла Він зачитає життєвий шлях Маргітича.(короче штому написали то й читав). Церковна диктатура. Та мають майжень право бо частину церков приватизувала наша многострадальнаМЄ.

До Міші 2021-02-08 / 10:20:22
Но да там більше масонів зато всі вірять у корону, а в нас уже давно поняли що то лем політика.

Мішо 2021-02-08 / 09:53:15
За звичайне зібрання людей на Службу Божу церкви у Штатах, Канаді влітають на тисячні штрафи. Є розпорядження - карантин - ніяких зібрань! І спробуйте без масок, без дистанції - кишенею відчуєте.

вася капелан 2021-02-08 / 08:46:42
католики біснуються пють та гуляють і небояться що захворіють на ковід, зате до церкви людей непускають щоб незахворіли іуди

Дохтур 2021-02-08 / 05:59:06
То добре, що помолилися, згадали. І добре що у Хусті теж - логові гундяйців. Добре ще, що китайська зараза ся минула - ні масок, ні дистанціі вже не треба, усі щеплені, імунні

Адмін 2021-02-08 / 01:40:34


..., ще раз так пожартуєте і підете в бан


... 2021-02-07 / 23:45:08
Пишіть , пишіть!!! Маю програму яка висвітлює хто пише!))))))))

І Знову..... 2021-02-07 / 23:31:02
Коли молимося на літургіі за з’єднаня християн , то там не пише що з’єднаня із УГКЦ!!!!!!!!!
«Чому очолював митрополит» бо наш єпископ Ніл дав аби очолював владика Ігор , повага для гостя якого запросили!!!!! І не треба туй « бо при Шашікови не було б сякого» є проповідь владики Ігоря то послухайте. Не треба робити СМІХА із самих себе. Бо лиш ся сміяти будуть із вас.!!!!

njksr 2021-02-07 / 23:24:04
половина із тих попищів, що на фото ненавиділи Маргітича і його працю, а тепер лізуть на перші місця(((
п.с. у ніла така робота - прислуговувати(((
то не за шашіка, коли якийсь нещасний клерк із ватикану очолював літургії, а шашік коло нього з нілом пританцьовував, як пуцер, а Патріарх навіть від тих дегенератів не удостоївся слова сказати((( тоді це не турбувало "інших думок"??? як опзж, чесне слово!

вірник 2021-02-07 / 22:36:09
Іншій думці

У вас погано з логікою: тут ратують за об'єднання, а не за розкол. Розкольництвом займаються певні особи в керівництві єпархії, які добре пригріли свої зади в доходних місцях, гарних помешканнях, гарних машинах. І які все це ставлятть вище інтересів Церкви, вище інтересів держави, вище всього

Серед них, як я розумію, і ви

вірник 2021-02-07 / 22:32:22
Мире, керівництво єпархії у вашій особі так хоче знати прізвища "бунтівників"? ))

Мир 2021-02-07 / 22:17:08
Шановні дописувачі... Дуже прошу тверезо все зважувати і відповідно коментувати... Бо в таких фронтирних регіонах як Закарпаття все балансується і рівноважується.... Якщо буде тиск з одного боку, то посилиться протидія з другого.... Чому Хуст, українець-християнин, закарпатський українець не назвуться справжніми іменами, а фыскають з пуд плота.... Оце нас і погубить, що проф.Зимомря, проф.Белей, той-же Гаврош чемно пишуть від свого імені...а всі інші лише обєднувалися-б як партизани під ніками... І складається у всіх враження, що якісь злі і невідомі сили хочуть того обєднання... Підпишіться ош ко та й що вартий по життю і виступає за обєднання...

Інша думка 2021-02-07 / 22:10:32
А чого це Львівський митрополит очолював Службу Божу а наш Ніл тільки прислужував? При Шашіку такого би не було. А добре це чи погано що ми виходимо прямо на Ватікан, нехай вирішують самі вірники. Позитиву в цьому більше, да і Папа свою думку висказав. Розколіть ще й грекокатоликів...

Хуст 2021-02-07 / 21:49:55
Адекватні люди об’єднуються )) я за об’єднану Українську греко-католицьку церкву !!!

Закарпатський українець 2021-02-07 / 18:42:15
Слава Ісусу Христу!
Блаженної пам'яті владика Іван прагнув побачити греко-католиків нашого краю в єдності з греко-католиками всієї України і як духовний провідник робив все для досягнення цієї високої мети. Ми повинні сповнити його щире бажання і об'єднатися в єдиній Українській греко-католицькій церкві. Хай допоможе нам у цьому всемилостивий Бог і Пресвята Богородиця!

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади