"Бібліотечна" онлайн-презентація книги Вікторії Андрусів "Та, що танцює на хвилях" відбудеться в Ужгороді

11 лютого о 20:00 на фейсбук-сторінках Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка та веб-каналу „Тиса: First” наживо відбудеться онлайн-презентація нової книги Вікторії Андрусів „Та, що танцює на хвилях”.

"Бібліотечна" онлайн-презентація книги Вікторії Андрусів "Та, що танцює на хвилях" відбудеться в Ужгороді

„В житті інколи відбуваються такі неймовірні пригоди, що й Голлівуд би позаздрив сюжету. А в Лос-Анджелесі взагалі можливо все. І дівчина Уляна, нелегалка з України, вже зневірившись у власній долі, зустрічає на темній вулиці свій шанс... Не казкового принца, а кримінального боса, на якого працюють нелегали з країн третього світу.

Читач разом з героями роману мандрує з Америки до сучасної України, і навіть до Індії. Драма перетворюється в трагікомедію, вигадка переплітається з сьогоденням.

У цій історії є і сміх, і сльози, і любов, і плантації марихуани...”, йдеться в анотації до книги.

Українська письменниця Вікторія Андрусів, яка вже тривалий час проживає в США, презентуватиме свій новий роман „Та, що танцює на хвилях” у прямому етері на платформі Zoom. Підключитися до конференції Zoom можна так:

https://us02web.zoom.us/j/86284712275?pwd=a2NiR1lQMExWazFpRkVqK0krOUFaZz09

Ідентифікатор конференції: 862 8471 2275

Код доступу: 658115

Також в студії працюватимуть телефони: +38 067 378 54 60;  +38 099 60 400 14 (безкоштовно, за вашим тарифом), за якими можна поставити питання Вікторії шляхом  дзвінків та смс-повідомлень. 

Крім того, презентація буде транслюватися наживо на фейсбук-сторінках: https://www.facebook.com/zak.ounb та https://www.facebook.com/tysa.channel/.

 
04 лютого 2021р.

Теги: презентація, Андрусів, книга

НОВИНИ: Соціо

17:08
/ 3
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 10
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 9
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
/ 1
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
» Всі новини