На місці скверу по пл. Постолакі в Ужгороді хочуть збудувати чотириповерхівку

На сайті Ужгородської міської ради розміщено проєкт рішення №3180 про затвердження детального плану території, яким передбачається будівництво 4-поверхівки на площі Постолакі (колишня пл. Бабушкіна) на місці скверу і зеленої зони, хоча в усіх Генеральних планах міста на цьому місці відмічена зелена зона.

На місці скверу по пл. Постолакі в Ужгороді хочуть збудувати чотириповерхівку

Цим самим дадуть зелене світло забудові цього скверу і легалізують незаконне виділення земельної ділянки  4,7 сотин, яке відбулось приблизно в 2006-2010 роках, повідомляє міський депутат Олександр Волосянський.

"Власником ж земельної ділянки, яка розташовано в сквері поруч меморіалу загиблим учасникам АТО, є фірма "КАРПАТИ-УКР", співзасновником якої є син депутата Ужгородської міськради Павла Маєрчика - Олександр Маєрчик. Саме за попередньої каденції П.Маєрчика (2005-2010), який обіймав посаду секретаря земельної комісії міськради, і було "прихватизовано" безкоштовно через схему з "піджаками" десятки земель громади, зокрема і дана," - повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Також проєктом рішення №3182 про затвердження детального плану території передбачається забудова території колишнього стрілецького тиру “Динамо”(вище вул.Собранецької) п’ятьма 7-поверхівками. А діючий історико-архітектурний опорний план міста відносить цю територію до зони регульованої забудови 2 категорії, на якій передбачається будівництво до 5 поверхів.

 

01 лютого 2021р.

Теги: сквер, Постолакі, Маєрчик, забудова

Коментарі

Жінки з Корзо 02.02.2021 / 09:31:32
Паскуда Маєрчик віджав у нас магазин і всі суди ми виграли....
а його вдячні громадяни знову до корита протянули...

Іван 02.02.2021 / 01:53:23
Булаб можливімть теж би спекуяціями займався!

Ром 01.02.2021 / 23:06:14
Щось кромі квартир в тому ужі ці будуть ще строїти

до "до Виталія" 01.02.2021 / 19:14:23
У кого малий Маєрчик "купив"? У піджака Маєрчика-старшого?

злий 01.02.2021 / 19:11:22
Б**, ушльопким, забудовують будь-яке вільне місце, яке лиш бачать. А чим нам дихати - не цікавить.
Маєрчик, той взагалі кончений

До Виталiя 01.02.2021 / 19:09:13
Може Тибор правий,подивися рiшення Ратушняка за його каденцii з 2006 року.Малий вже потiм купив дiлянку.

Віталій Грегор 01.02.2021 / 17:54:10
Тибі , де про знесення пам'ятника написано, не пишіть дурниць. І при чому тут Адамчук, по документах вище видно, що це виділено саме фірмі сина Маєрчика і про це все місто знає, окрім вас схоже.

Тибі 01.02.2021 / 17:22:49
Не треба брехати про знос памятки загиблим в АТО! Цей зелений куточок Рата кажуть виділив Адамчуку на якому побудували приватний будинок з 2 х поверхів. Можливо 7 поверхів побудують на сміттезвалищи біля тиру УМВС .

НОВИНИ: Соціо

17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 1
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 2
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 35
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
/ 2
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
» Всі новини