У Виноградові суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальне провадження за скаргою журналістки (ДОКУМЕНТ)

Працівники Виноградівського відділку поліції відмовлялися вносити в ЄРДР відомості по заяві щодо ознак правопорушення за частиною 1 статті 171 ККУ.

У Виноградові суд зобов’язав поліцію відкрити кримінальне провадження за скаргою журналістки (ДОКУМЕНТ)

15 січня Виноградівський районний суд виніс ухвалу, якою зобов’язав працівників Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУ Нацполіції в Закарпатській області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) по заяві журналістки з Виноградова Олени Мудри від 24 грудня 2020 року про вчинення кримінального правопорушення за частиною 1 статті 171 КК України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Заява, подана до відділку 24 грудня, стосувалася ненадання відповіді та надання неповної відповіді на запит журналістки Виноградівською міською радою інформації про земельну ділянку в межах міста, на якій наразі відбувається будівництво.

Журналістка має підозри про неправомірне відчуження земельної ділянки. Їх могла б спростувати або підтвердити відповідь міськради, але запитувану публічну інформацію не надали.

Натомість у поліції проігнорували норму закону, яка зобов’язує вносити відомості по заявах про кримінальні правопорушення протягом доби і розглядали заяву як звернення за законом «Про звернення громадян».

Журналістка звернулась до суду із скаргою на бездіяльність правоохоронців і судді стали на її бік.

За словами Олени Мудри, у понеділок, 25 січня, її викликали на допит до Виноградівського відділку по таки внесеному до ЄРДР факту перешкоджання законній професійній діяльності журналістів з боку посадовців Виноградівської міської ради.

25 січня 2021р.

Теги: журналіст, перешкоджання, ЄРДР, поліція, Виноградів

НОВИНИ: Кримінал

14:34
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
17:21
/ 5
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 6
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 6
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
» Всі новини