ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися VW Polo та авто поліції

Сьогодні, у неділю, 24 січня, ввечері на вулиці Собранецькій в обласному центрі Закарпаття сталася дорожньо-транспортна пригода: зіткнулися Volkswagen Polo та службове авто патрульної поліції.

ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися VW Polo та авто поліції

Поліцейський автомобіль саме їхав із увімкненими проблисковими маячками на виклик про грабіж, коли зіткнувся на зустрічній смузі з Volkswagen-ом.

24 січня 2021р.

Теги: ДТП, Ужгород, поліція

Коментарі

васік 2021-01-27 / 14:07:11
Та що ви хочете від цих скотиняк, які звуться ОСЛОМУСОРА? Дідо ту взагалі не винуватий, коли за кермосядяться ці скотики :(

Ужгородець 2021-01-25 / 15:37:54
Ще не всі селфіки потрепали Прімуси? :))) Хто тим ковдошам дає в руки кермо? А платимо ми з вами, сплачуючи податки, щоб ті ідіоти трепали автівки

комент1 2021-01-25 / 08:14:31
Сергійови подяка, що поїхав-показав з обох боків!
VW прийняв вправо - далі нікуди! - зробив по правилах. Поліцай явно винний, най ремонтує обидві - пересадіть його на біціглі!
А дідо на Поло сміявся, бо побачив натурального лоха. Перебачьте, преЗЕдента, ну, самі знаєте.

12345 2021-01-25 / 08:01:08
Поліцай винуватий бо врізався у Поло на обочіні водій якого не міг вже куди деватися
Не треба дозволяти сідати водіям поліцейських авто со стажем менше 10 років
Стаж 1-2 років та практики 0
Вкільки таких у поліції ? Думаю більше половини

коментар 2021-01-25 / 01:03:13
та кому дідо потрібен,молодого копа жалко - пішов на роботу,щоб сім"ю прокормити,а тут таке попадалово

комент 2021-01-25 / 00:40:15
Ну, як ще й ржав - то забрати у нього права і закрити діда!

коментар 2021-01-24 / 23:24:18
65-річний дідо за кермом поло,який ще й ржав після аварії,взагалі неадекватний ні як водій,ні як людина

Марина 2021-01-24 / 22:52:38
Яке право має редакція друкувати матеріал, констатуючи «факт» винуватості водія поло? Він прийняв максимально в право, на скільки це було можливо!!! А патрульний автомобіль не впорався з керуванням! І не треба нікого ображати, шановні коментатори!

Так зроблять щоб поло був винуватим. А з грабежем що буде? 2021-01-24 / 22:24:29

Василь 2021-01-24 / 22:08:38
Я проходив там і все бачив після ДТП !! Копи вдарили ПОЛО прямо на краю обочини , при йьому зрізавши грубо поворот на вул Митну перед сфітофором і виіхавши на зустрічну смугу прямо фольсвагену !!!!! ПОЛО немав куди навіть зіхати , і місця там багато було щоб проіхати селфікам калікам

Сміх 2021-01-24 / 20:58:15
Поліція їхала з увімкненими маяками чи поворот чи що нечув? Мали місце проїхати? Вони їхали на виклик баран виїхав і все, так само швидкі непропускають , наш народ немає поваги ні до кого від такого осла права забрати. Мовжі добре каже

Talisman 2021-01-24 / 19:49:42
Я вижу з фото, що місця для проїзду патрульної машини хватало. Сам проїжджав після інциденту і бачив ситуацію з машинами.
Чому копи думають, що ідучи по зустрічній, із-за повороту не виїде ніяка машина? Навіть ненавмисно!
За поворотом ніхто не бачить що робиться. І чекачи зустрічної в лоб - ніхто не буде.

Іван 2021-01-24 / 19:48:49
Селфіки

мовжі 2021-01-24 / 19:19:12
від цих козлів слід відбирати посвідчення навіки.якщо вже швидкі та поліція страждають- що казати простому водію.

НОВИНИ: Кримінал

00:20
ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися VW і Skoda
18:14
/ 8
В Ужгороді затримали двох чоловіків, що намагалися розібрати залізничну колію
14:43
/ 1
На Рахівщині затримали 2 вантажівки з хвойною деревиною з сумнівними документами
15:51
/ 2
На Тячівщині п'яна водійка "Мерседеса" врізалася в карету швидкої допомоги
14:37
Підприємця з Тячева судитимуть за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші зі збитками у майже 270 тис грн
14:12
Мешканець Хустщини, що порушив умови іспитового строку, сяде у в’язницю на 5 років
13:18
У Міжгір’ї "досвідчений" крадій викрав із приміщення на території храму 4,5 тис грн і техніку
10:06
10 діб арешту отримали двоє контрабандистів, які намагались на Закарпатті гумовим човном доправити в Румунію сигарети
09:31
Поблизу кордону зі Словаччиною на Закарпатті затримали нелегала з Сирії
04:24
/ 1
Поліція розповіла про затримання закарпатця, що продавав зброю та боєприпаси
19:33
ФОТОФАКТ. В Ужгороді затримали чоловіка з двома гранатами
17:20
/ 2
Затриманого на Закарпатті контрабандиста героїну до Євросоюзу засуджено до 9 років ув’язнення
17:14
/ 3
За незаконне відчуження земель військового містечка в Ужгороді військовопосадовець постане перед судом
15:45
На Рахівщині затримали чоловіка, підозрюваного у вчиненні 6 крадіжок
15:43
Під приводом ремонту техніки мешканець Мукачева виманив у подружжя пенсіонерів півтори тисячі гривень
15:35
Виноградівця, що напав на пенсіонерку й пограбував її, взято під варту
14:57
Браконьєру, що вполював вагітну оленицю у нацпарку "Синевир" на Закарпатті, погоджено підозру
11:24
На Берегівщині під час збуту метамфетаміну затримали наркоторговця
10:52
/ 6
В Ужгороді рейдерським шляхом "віджали" ще частину мовної школи ЛІК, на місці працює поліція
10:26
На Закарпатті ліквідували канал незаконної міграції іноземців
09:53
До 2 років в'язниці засуджено експоліцейського, який за хабар обіцяв не втручатися у діяльність закладів держлотереї
03:53
/ 2
В Ужгороді патрульні взяли в кайданки чоловіка, що розбив двері до наркодиспансеру
15:58
У Хусті затримали чоловіка, що під час пиятики зв'язав і вбив товариша, а відтак вигадав історію про "самооборону"
15:38
Чоловік, що незаконно зрізав на Іршавщині дерева й побив лісника, який намагався його зупинити, постане перед судом
14:03
На Закарпатті при перетині кордону затримали підозрюваного у вчиненні злочину чоловіка
» Всі новини