На Закарпатті готуються до вакцинації від COVID-19

Про таке сьогодні йшлося під час брифінгу у пресцентрі Закарпатської ОДА в Ужгороді.

На Закарпатті готуються до вакцинації від COVID-19

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Пшеничний, в області зростає кількість пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19.

«527 підтверджених випадків і фактично кожен третій потребує кисневої підтримки у медичних лікувальних закладах. Щодо динаміки за попередній тиждень по кількості виявлених випадків КОВІД-19, бачимо тенденцію до збільшення кількості нових випадків коронавірусної інфекції в нашій області. Кількість госпіталізованих у стаціонар стабільно підвищується», - повідомив А. Пшеничний.

Головна епідеміологиня Закарпатської області Вікторія Тимчик, своєю чергою, розповіла про те, як планують проводити вакцинацію від коронавірусу. Наразі створені 8 мобільних бригад, які саме і будуть вакцинувати людей.

«Триває макро і мікро планування першого і другого етапу, загалом буде чотири етапи. Що це означає ? До 28 січня ми повинні надати ту кількість осіб, які є у групах ризику, які підлягають щепленню. А також тих осіб, які висловили бажання прививатися від КОВІД-19. До третього лютого будуть сформовані списки, тобто буде здійснено мікропланування: поіменні списки, тих хто буде вакцинуватися. І відповідно буде сформована потреба на ці перші два етапи нашого регіону».

На брифінгу йшлося і про закінчення локдауну у понеділок 25 січня. Медики наголосили, не потрібно забувати, що в країні залишаються діяти карантинні обмеження.

Зокрема, 

- ресторани, заклади громадського харчування можуть працювати із 7 ранку до 23.00 години;

- участь у заходах може брати не більше 20 осіб;

- у фітнесзалах – одна людина на 20 метрів квадратних

- школи й дитсадки працюють згідно постанови головного санітарного лікаря.

22 січня 2021р.

Теги: вакцинація, підготовка

Коментарі

Волія 25.01.2021 / 00:45:52


Антиукраїнський тролінг. Коментар видалено. Адмін


НОВИНИ: Соціо

18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 1
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 6
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
» Всі новини