У Закарпатській ОДА прокоментували ситуацію з підпалами майна вірників ПЦУ на Рахівщині

Уночі 10 січня у с.Ділове Рахівського району здійснено підпал житлового будинку та гаража. "Ці дикі і неприпустимі злочини мають бути максимально швидко розкриті", - заявив голова ОДА Анатолій Полосков.

У Закарпатській ОДА прокоментували ситуацію з підпалами майна вірників ПЦУ на Рахівщині

Одразу після отримання заяви, було зареєстровано кримінальне провадження і розпочато розслідування. Крім того, організовано цілодобове чергування в с.Ділове.

Багато місцевих жителів припускають, що підпали можуть бути пов'язані з ситуацією навколо Свято-Успенського Храму в с.Ділове. За рішенням суду Храм має бути переданий громаді Православної Церкви України, і в даний час йде процес виконання судового рішення - до 22 січня встановлено термін для добровільної передачі Храму громаді ПЦУ. Поліція забезпечує громадський порядок на території Храму, щоб не допустити загострення ситуації і порушень процедури виконавчого провадження.

"Який би мотив не був у людей, причетних до підпалів і порушення спокійного мирного життя наших громадян, вони повинні понести за це покарання. Усе, що зараз відбувається в с.Ділове, знаходиться під особистим контролем Олександра Шляховського - начальника Поліції Закарпатської області.

У даному випадку абсолютно неприпустимі звинувачення поліції в бездіяльності або безвідповідальності", - повідомив голова Закарпатської ОДААнатолій Полосков.

Працівники поліції вживають всіх необхідних оперативних заходів для встановлення всіх об’єктивних обставин злочину та причетних до нього осіб. Слідство у справі триває.

11 січня 2021р.

Теги: підпали, майно

Коментарі

Ужгородець 12.01.2021 / 15:16:59
Сім років війни з Московією, а наші барани захищають Руцьку церкву НКВД-дистів...

Хомі 11.01.2021 / 22:34:10
Справа якраз в тому, що суд вже визнав. А гундяївці вирішили рішення суду ігнорувати. А це вже кримінал.
Про кримінальну суть підпалів уже мовчу - вона очевидна

Хома 11.01.2021 / 14:14:41
Знов провокацiя! Тiльки суд може визнати хто винен може тiльки суд.

Пентагон 11.01.2021 / 13:22:57
Проти рускої гидоти в основному інтелігенція вчитилі виховані люди які не конфлікні а попи стягнули з цілого району недалеких тупнів яких вони троїли пропогандою гундяєва ділове за україну а за цих пару дурнів нам сором

згідний з Ужгородцем! 11.01.2021 / 12:49:46
Не дивувався б якщо московські вірники чинили опар становленню ПЦУ на сході України! але чому ця путінська віра, що не має відношення до Бога, так захищається жителями зокрема нашої області - де Москва а де Закарпаття? На жаль у цих людей мозок промитий повністю, думати їм нічим, батьківщина їх не відома, уроки історії теж їм не відомі!!!

Микола 11.01.2021 / 12:47:02
гундяєвці бісятся, но нич, вже їм ся не довго лишило ...

Ужгородець 11.01.2021 / 10:01:38
Правду кажуть, Бог палицею не б'є!
У 45-му православію в наш край московити на штиках принесли.
Діяли виключно "християнським" методами.
Греко-католицьких священників у Сибір комарів годувати, років так на 25, а у їхні храми зайшли НКВДишти в рясах Руцкой Православной вьєрі.
Шкода, що в Україні немає такого "Сибіру" щоб відновити історичну справедливість.

НОВИНИ: Кримінал

13:00
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
» Всі новини