Близько чотирьох десятків осіб дестабілізували роботу гірськолижного комплексу "Красія" (ФОТО)

У такий спосіб місцеві мешканці добиваються безкоштовнгоо використання для катання на лижах витягів і трас "Красії"

Близько чотирьох десятків осіб дестабілізували роботу гірськолижного комплексу "Красія" (ФОТО)

 Сьогодні, 9 січня, на гірськолижний курорт, що знаходиться у Великоберезнянському районі, прийшла група місцевих жителів. Чоловіки вчинили конфлікт з адміністрацією та блокували роботу гірськолижної траси дерев’яними гілками. 

Про це на своєму офіційному сайті повідомляє поліція Закарпаття.

На місці події працювали поліцейські, які забезпечили публічну безпеку та задокументували подію.

За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 356 Кримінального кодексу України, тобто самоправство. 

Усі обставини та причини конфлікту працівники поліції встановлюватимуть вже в рамках кримінального провадження.

Тим часом, про цю ж подію йдеться в інформації на сторінці гірськолижного комплексу "Красія", що на Великоберезнянщині.

Автори допису зазчають, що метою нападу був бандитське захоплення з ціллю вимагання.

У  нападі брали участь близько 40-ка чоловіків з числа місцевих жителів. Впродовж дня "візитери" перешкоджали діяльності комплексу, погрожували фізичною розправою та псували обладнання.

На місце було викликано правоохоронців, проте, як зазначено у дописі, вони не припинили протиправних дій.

Як написав з цього приводу у Фейсбуку селищний голова Велиикого Березного Богдан Кирлик, йдеться про "конфлікт місцевих і власників... У програші ВСІ!!!"

Як стверджують у Фейсбуку деякі коментатори, причиною конфлікту є бажання місцевих мешканців безкоштовно використовувати для катання на лижах витяги і траси "Красії".

09 січня 2021р.

Теги: Красія,

Коментарі

Бомж 2021-01-10 / 15:15:03
Забирайтесь! Подйомники теж заберить!

Золі-бачі 2021-01-10 / 13:37:30
Хорошо на Красти,но одно плохо,много много народа.

Закарпатець 2021-01-10 / 13:35:14
Попийте йоду і пару років а то його відсутність провокує дебілізм а в горах його замало а в дитсадках і школах перестали його давати у вигляді йодомарину як ми всі зараз бачимо особливо на березнянщині. Лікуйтесь!!!

Жлобство 2021-01-10 / 13:04:54
Рагулiзм власникiв пiдйомникiв зашкалюе! Селу з цього о! Не хочете виконувати волю громади берiть пiдйомники i ставте в Ужгородi, сторожницi!нiхто з мiсцевих у вас i так не робить!

Василь 2021-01-10 / 12:39:47
Інвестори вклали мільйони в підйомники, осніження та інші речі , щоб турист приїхав до Вишки, де вішчани мають можливість ВСІ, хто не лінивий прийняти його в себе дома, зварити йому їсти, продати грибів і домашніх закусок, продати товар, зроблений власними руками, покатати на конях і багато чого іншого крім як брати гроші за парковку, бо ім так хочеться, здирати буковельські ціни за навчання, інструкторство і ще би треба оби тот інвестор настріляв ім сніга і витягнув безплатно на гору. Но не дикарі тоті вішчани? Халява то добре, але в даному випадку місцеві дуже перегинаютьпалицю.

Закарпатець 2021-01-10 / 12:12:20
В цьому випадку знаючи ментальність нашого люду у кожному будинку буде прописано по сорок чоловік а безкоштовні квитки будуть пролавати біля витягу. Це дорога в нікуди або в колхоз хто памятає.

FERI Мукачево 2021-01-10 / 11:55:49
Для МІСЦЕВИХ СІЛЬСЬКИХ ЛЮДЕЙ мали б давати право на користування горою і технічними засобами піднімання. хоча б лімітовану кількість 15 діб на місяць для кожної людини та хоча б по 30 підйомів на кожнц з тої доби, що у числі 15 наданих.

Галина 2021-01-10 / 11:45:39

Закарпатець 2021-01-10 / 11:22:07
Не хотів втручатись але не втримався. Не вже місцеві рагулі не розуміють що утримання гірськолижної бази це величезні затрати і купа проблем протягом року тим більше зараз. А без курорту вони побачать цивілізацію коли чехи вернуться і працювати буде ніде і доведеться йти батракувати і підтирати зади за кордон або дома на крумплях які не достигають у горах бухати. А безкоштовно хай їх катають на одному місці. Відношення ж між громадою регулюються відповідними угодами та в тому числі і кримінальним кодексом. Думайте шановні халявщики перед тим як вчиняти такі ганебні дії. Ви ж не йдете в магазин чи заправку у вашому селі на халяву затаритись!!!!! Хоча хрен там ваз знає що у вас у кумполі!!!

Петро 2021-01-10 / 11:02:18
Місцеві жителі, мафія. Вони спиляли старий підйомник, не дають бізнесу розвиватись. Спалюють будинки для відпочинку якщо якийсь бізнесмен будує їх у селі і не платить відкат. На Красії і так клієнтів мало, скоро закриють її і підете крумплі копати, а не шашлики продавати

Ibn 2021-01-10 / 08:49:32
Без проблем, якщо є така домовленість про бартер землі і безкоштовного підйому людей ,а умови не виконуються, то всі мають залишатися при своєму. Цікаво чи є контракт. У будь-якому випадку, навіть якщо це усні обіцянки- фітільєй голові села і раді.

щурь вася 2021-01-10 / 08:47:37
підтримую місцевих карантин для всіх а господаря комплексу оштрафувати

Степан 2021-01-10 / 08:30:22
Трасу також не перекривали? Уявляю, коли все село безкоштовно буде кататися на горі, нафіга тоді підйомники крутити.Нам всє должны бо мм туй жиєме і зимля наша.

Молодцi 2021-01-10 / 07:52:12
Цi багатi нич для села не зробили! А мали зробити дорогу, мiсток!

Корінний 2021-01-10 / 05:12:18
Ви кращі за ни них? Чим кращі? Чим вони гірші за вас? Вони місцеві люди, які в себе дома, а не у вас в гостях!

Березнів 2021-01-10 / 01:21:55
Березнів тяжкий народ на них природа відпочила)

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича