Реклама B3

Трьох нелегалів із Сирії та їх імовірних переправників затримали на Закарпатті (ФОТО)

У позашляховику «Jeep Grand Cherokee» польської реєстрації, яким пересувалися порушники, правоохоронці виявили три згортки з речовиною сіро-зеленого кольору, а також мисливські патрони.

Трьох нелегалів із Сирії та їх імовірних переправників затримали на Закарпатті (ФОТО)

Трьох нелегальних мігрантів та їх ймовірних переправників затримали учора ввечері прикордонники відділень «Косино» та «Горонглаб» Мукачівського загону на околиці населеного пункту Горонглаб.

У ході реалізації наявної оперативної інформації, що надійшла від офіцерів головного оперативно-розшукового відділу загону, про можливе переміщення нелегальних мігрантів з України до Угорщини, прикордонний наряд відділення «Горонлаб» затримав двох чоловіків та жінку, які повідомили, що є громадянами Сирії.

У ході подальших пошукових заходів, прикордонники відділення «Косино» затримали й переправників нелегальних мігрантів. Ними виявились двоє чоловіків, один з яких є громадянином України, інший - особа без громадянства. Зловмисників затримали на околиці села Попово. Пересувались переправники позашляховиком «Jeep Grand Cherokee» польської реєстрації. Ймовірно, саме цим транспортним засобом нелегалів підвезли до кордону. Під час затримання, водій, здійснивши небезпечний маневр, намагався наїхати на прикордонника та з’їхав у кювет. До місця затримання авто прикордонники викликали співробітників Берегівського відділу Нацполіції. Під час огляду «Jeep Grand Cherokee», правоохоронці виявили три згортки з речовиною сіро-зеленого кольору, а також мисливські патрони.

Наразі прикордонники з’ясовують усі подробиці організації незаконної подорожі іноземців та встановлюють коло інших причетних осіб.

Про виявлення ознак злочину передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» направлено повідомлення до Нацполіції, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Мукачівського прикордонного загону.

08 січня 2021р.

Теги: нелегали, переправники

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 6
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
» Всі новини