У внутрішньому дворі медфаку УжНУ зранку вівторка згоріли 2 авто (ФОТО)

В Ужгороді зранку вівторка, 5 січня, горіли два автомобілі.

У внутрішньому дворі медфаку УжНУ зранку вівторка згоріли 2 авто (ФОТО)

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив блогер Віталій Глагола.

Близько 6-ї ранку виникло загорання двох автомобілів на вул. Менделєєва. Це внутрішній двір медичного факультету УжНУ.

Згоріли два авітомобілі - Skoda Octavia та DAEWOO Matiz.

Причину загорання ще встановлюють.

06 січня 2021р.

Теги: пожежа, медфак, УжНУ

Коментарі

Василь 2021-01-10 / 08:21:10
Яка ж ти хвора Олічка...

Серёжка 2021-01-07 / 16:24:25
Пусть згорят не только твои тачки не задекларированые (не початый край работы для НАБУ), но и ты сам в аду гори

Шпрехен фютер 2021-01-07 / 15:41:41
А чому коментарі на вражій мові пропускаєте?

Васька 2021-01-07 / 14:22:21


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Василь 2021-01-07 / 12:41:51
И ещё, если ты знаешь его и кличку с детства, то сколько лет ты уже вот так вот тявкаешь из-под тишка и пишешь на заборе??

Василь 2021-01-07 / 12:32:32
Ну если он ПРОДАЖНЫХ ментов пакует, а ты защищаешь, уже очевидно кто из вас П...Р. Да и не был бы ты сыклом, то писал бы не здесь, а пришёл к нему и сказал, ну и может ты плохо брал, если был вялый?)))

Кирпич 2021-01-07 / 07:40:52
Провокатор, сыкло, тот который свою марковку в жопе носит, инвалид, / В'ЯЛЫЙ /своих детей не имеет а чужих ходит и подставляет и беду делает всем за деньги !!! Кличка у этого Л...ХА с детства / КИРПИЧ /,  это Г......НО в Ужгороде и в Закарпатской области знают все. Уже и в Волынской области этот " ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРЕНИМАТЕЛЬ  " подставил человека. Как таких П......В,  земля держит.
Задумайтесь с кем ВЫ, и что делаете ВЫ ? Около этого ГОВ......НА.

Ольга Стефанівна Снегурочка 2021-01-06 / 20:04:29
Мийте синій пассат!

Снегурочка 2021-01-06 / 17:36:22
Законы вселеной очень просты , что излучаешь то и получаешь

Снегурочка 2021-01-06 / 17:34:41
Каждый получает что заслужил

Тамара 2021-01-06 / 16:36:42
Наконец-то сбу-шная торпеда получила по-заслугам.Ето я тебя прокляла в страстную пятницу и ето проклятье догонит тебя еще не раз

Правда 2021-01-06 / 15:25:38
Вся область знає, що на медфаку УжНУ ставка за екзамен коливається в діапазоні 100-500 Євро, коли на інших факультетах ставки в десятки разів нижчі. Це вже явно перебір. А коли силові структури замість боротьби з корупцією - цю саму корупцію кришують в УжНУ, то Робін Гуди починають захищати суспільство від цих мародерів, які як дуже часто виявляється - працюють на основі куплених наукових ступенів кандидатів та докторів наук.

Ромаріо 2021-01-06 / 14:49:50
Шкода, що не згоріло авто завкафедри анатоміі Кочмаря, бо деручи з дітей останню шкуру по 500 євро за екзамен, цей упирь вже давно заслужив хоч на яке-небудь покарання.

До Ніка 2021-01-06 / 14:06:20
Власник цих авто робить свою роботу, а наздожене це, обов"язково того, хто радіє чужій біді!

+-=-=_+-+-= 2021-01-06 / 12:47:04
ТАМ Сторожиха-Яночко...Стара міжгірська Баба-=коло 80років!Шо ТАМ РОБИТЬ?..спить-А тото ГОРИТЬ-Аж 2 авто

Нік 2021-01-06 / 10:55:05
Власник тих авто стільком людям напакостив, що цього треба було чекати. В житті все повертається бумерангом!!!

Крута 2021-01-06 / 07:14:13
Парковка!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини