"Фонд Андрія Півня" презентував ужгородському екзотаріуму екзотичного птаха (ФОТО)

«Фонд Андрія Півня», засновником якого є відомий ужгородський бізнесмен і меценат, профінансував придбання для розташованого в обласному центрі Закарпаття екзотаріуму «Акваріум» білого какаду. Білосніжний папуга, що отримав ім’я Джокер, одразу став улюбленцем як ужгородської малечі, так і дорослих відвідувачів унікального закладу.

"Фонд Андрія Півня" презентував ужгородському екзотаріуму екзотичного птаха (ФОТО)

Джокерові всього 4 місяці. Він, по суті, ще пташеня, але  вже сповна проявляє грайливий і кумедний характер, властивий птахам цього виду. Папуга абсолютно ручний і, попри великий міцний дзьоб, є абсолютно безпечним для оточуючих. Адже йдеться про народженого в Ужгороді какаду ручного вигодовування, якого відразу після виходу з яйця забрали від батьків і годували спеціальним кормом, що заміняє батьківське «пташине молоко». Тому Джокер сприймає людей як членів своєї зграї і, на відміну від «диких» какаду, абсолютно адаптований для життя в соціумі. Відповідно, більшу частину свого часу в «Акваріумі» він проводить за межами вольєру.

«Фонд Андрія Півня» та «Акваріум» є практично сусідами на вулиці Л.Толстого в обласному центрі. І днями відвідати екзотичного підопічного Фонду до «Акваріума» завітав особисто Андрій Півень.

«У Фонду Андрія Півня є незвичайні сусіди. Але дуже душевні та гостинні. Впевнений, Акваріум знають чимало ужгородських дітей. Та якщо чесно, там і дорослим якось ... особливо. Дякую Олег Диба за гостинність, тепер і Фонд Андрія Півня має свого друга. Коротше кажучи, це – Джокер. Емоційний та допитливий. А ще товариський та турботливий. Не знаю, де ще в Ужгороді можна отримати таке задоволення від спілкування із незвичайними тваринами. Тож, велкам в Акваріум, насолоджуватися особливою атмосферою», – написав з цього приводу А.Півень на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Придбанням білого какаду для «Акваріума» «Фонд Андрія Півня» продемонстрував європейську практику опікунства і меценатства над такого роду закладами, – розповів власник екзотаріуму, журналіст Олег Диба. – Це гідний приклад для наслідування, долучитися до якого можуть інші заможні ужгородці та загалом закарпатці. І табличка з прізвищем чергового благодійника може з’явитися на, наприклад, вольєрі іншого красеня-папуги, що також поповнив, наразі авансом, живу колекцію «Акваріума» – синьо-жовтого ари на ймення Яра. Наразі йдеться про суму всього в $500. Більшу половину потрібної суми – $700, виплатив інший благодійник, що наразі побажав залишитися невідомим, а ще по $50 додали ужгородці Аркадій Шиншинов і Віталій Грегор».

«Акваріум» – не комерційний заклад. І для свого існування та розвитку потребує такої підтримки», – наголошує О.Диба.

Долучитися меценати можуть і до інших, майбутніх проектів «Акваруму» – придбання мініатюрних мавпочок-ігрунок та одного з найменших в світі крокодилів – широкомордого каймана.

Раніше в схожий спосіб мешканцями "Акваріума" стали екзотичні водяні черепахи часів динозаврів – мата-мата та грифова.

18 грудня 2020р.

Теги: какаду, папуга, Джокер, Андрій Півень

Коментарі

мама 18.12.2020 / 18:27:21
Акваріум - найкраща "некафешна" локація Ужгорода. Моя дочка постійно туди тягне. Дякуємо за радість, яку ви приносите ))

форестер 18.12.2020 / 06:30:40
Гарний приклад

НОВИНИ: Соціо

17:12
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 1
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 4
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
14:59
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія Peugeot Фото новина
14:08
/ 1
У Мукачеві 18-річний хлопець пограбував магазин Фото новина
11:16
На Закарпатті знайшли 15-річного хлопця, який зник у лісі Фото новина
09:13
На Закарпатті розшукують неповнолітнього, який загубився в лісі Фото новина
00:56
У Плоскому Потоці Полянської громади попрощаються з Василем Ийдером, що поліг ще в 2023-му під Бахмутом Фото новина
00:34
На війні з росією поліг Василь Михальчич з Красної на Тячівщині Фото новина
16:53
На Мукачівщині попрощаються із полеглим Захисником України Василем Фізером Фото новина
15:41
/ 1
Уперше на Закарпатті кардіохірурги самостійно виконали надскладну операцію Бентала Фото новина
11:04
На Петросі врятували туриста, який травмувався під час походу Фото новина
11:00
У Мукачеві сталася ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіля Фото новина
10:10
В Ужгороді на одній із вулиць тимчасово ускладнений рух через ремонт водогону
» Всі новини