З метою недопущення намагань оминути чергу на пропускних пунктах на кодоні Закарпатті встановлять відеокамери

Віталій Цвігун, заступник голови Закарпатської ОДА провів нараду щодо утримання автомобільних доріг загального користування на під’їздах до контрольно-пропускних пунктів і влаштування велосипедної доріжки до пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», а також недопущення надзвичайної ситуації на автошляхах області під час зимового періоду.

З метою недопущення намагань оминути чергу на пропускних пунктах на кодоні Закарпатті встановлять відеокамери

Для вирішення та недопущення зловживань пов'язаних із намаганням оминути чергу, Віталій Цвігун звернувся до Сужби автомобільних доріг у Закарпатській області встановити відео-контроль на проблемних ділянках поблизу зазначених пунктів пропуску. По 2 відеокамери відповідно, що будуть фіксувати дані порушення та слугуватимуть доказовою базою для порушення адміністративної або кримінальної відповідальності.

Після обговорення, заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун дав такі доручення:

- Опрацювати питання встановлення відеокамер на ділянках скупчення транспортних засобів на під’їздах та поблизу пунктів пропуску «Чоп – Захонь і «Ужгород – Вишнє Нємецьке» та прийняти рішення щодо їх встановлення для належного контролю за проїздом автотранспорту.

- Створити робочу групу, спільно здійснити обстеження ділянки в пункті пропуску «Чоп – Захонь» для проїзду транспортних засобів, а також належної організації руху навпроти вантажного терміналу та прийняти відповідні рішення.

- З метою недопущення критичних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування та у разі потреби опрацювати питання щодо залучення управління ДСНС України у Закарпатській області для залучення необхідної техніки та тягачів.

- На пункті пропуску «Чоп – Захонь» забезпечити введення в експлуатацію вбиралень.

- Підготувати звернення до голови Держприкордонслужби України щодо вжиття заходів організації руху в пунктах пропуску та спільного патрулювання з управлінням патрульної поліції в закарпатській області на пункті пропуску «Чоп – Захонь». 

- Патрульній поліції у Закарпатській області спільно з ГУНП забезпечити постійний моніторинг стану автошляхів області щодо недопущення невиконання підрядними організаціями своїх зобов’язань із дотримання безпечного пересування транспортом громадян.

15 грудня 2020р.

Теги: відеокамери, черги

НОВИНИ: Соціо

18:13
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 1
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 2
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 4
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 3
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
» Всі новини